.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Как да поискам секс

    Здравейте! На 16 съм (момче) и имам въпрос: Как да поискам секс???
    Та нека започнем от там,че в класа ми има много секси момиче, с което определено имам не само приятелски взаимоотношения ,но и до известна степен интимна.
    Познавам я от една година, често говоря с нея и не може да се каже, че просто съм си харесал момиче с което нямам шанс. Та в последно време тя започна да флиртува с мен, да подхвърля ,че съм секси , "много си ми висок", и подобни неща. Не крия, че и аз често флиртувам и имам мръсни мисли. Кефи се когато я прясна по дупето, тя също го е правила. Според мен се е видяло, че и двамата искаме едно и също. Почти съм сигурен ,че не е девствена (не казвам,че е курва) , така че едва ли ще е проблем сексът.
    Явно тя чака аз пръв да поискам ,но просто ми се струва тъпо просто да я дръпна на страна и да я попитам направо. Кажете как да си поискам, дали направо да я питам или да я поканя в нас уж да учим или нещо такова. Нека тези с опит споделят някой начини. Благодаря предварително.

  2. #2
    Виж сега, по - малка съмо теб и дори аз знам, че секс не се иска. Няма думи... просто чакаш момента. Каниш я, но родителите ти не трябва да са там, усмихваш се, целуваш я и всичко е ОК. Но аз ни бих си загубила девственоста на 16... Както и да е, не си малък, успех!
    Аз сама съм отговорна за щастието си!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Покани я у вас да "гледате филм"!
    Ако предполагаш че е девствена, покани я на кино или на кафе и после разходка в парка и там може да се поцелувате, гушкате и обарвате.
    След няколко такива излизания покани я да "гледате филм" у вас .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от Lilly23 Виж мнението
    Виж сега, по - малка съмо теб и дори аз знам, че секс не се иска. Няма думи... просто чакаш момента. Каниш я, но родителите ти не трябва да са там, усмихваш се, целуваш я и всичко е ОК. Но аз ни бих си загубила девственоста на 16... Както и да е, не си малък, успех!
    В някой случай си се иска директно ама ше го разбереш след време.

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, като виждаш, че се харесвате, покани я да излезете на по кафе например. Или кино - сигурно има някоя нова боза, която иска да гледа. Поопознайте се още малко, целуни я и нещата ще се случат от самосебе си. Макар че зависи много и какво искаш от нея - далк само секс или връзка. Щото ако е само секс, не я подвеждай със срещи и излизания, а си говорете и и кажи какво искаш пък вече тя ще реши иска ли, не ще ли.
    квак

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Отиваш до нея, сядаш, усмихваш й, намигваш й, и й казваш " Ай съ ибем". Бзк, ако имаш терен чист я покани на нещо като romantic movie night и пийнете леко. И от там е лесно. Под леко, наистина леко, че да не земе да заспи

  7. #7
    не мисля, че вече момчето има нужда от съвети
    сигурна съм, че работата вече е станала

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си