.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Как да го заговоря

    Аз съм момиче на 18 години,и имам симпатии към едно момче от моя клас.Знам че на всички ще всичко звучи тъпо но не мога да искам мнение от най-добрата ми приятелка тей като тя е братовчедка на въпросното момче. Та от около няколко месеца съм си го харесала но не съм сигурна дали той има чувства. В клас сме общо 5 момичета и си говори с всички но с мен се държи различно....гледа винаги да е близо до мен,да ме заговаря и когато е с компанията си не спира да ме гледа. Не мога да споделя на най-добрата ми приятелка защото както казах му е братовчедка и не знам как ще реагира.... Искам да попитам дали бих могла аз да направя първата стъпка и да го поканя да излезем някъде,но преди това как да се уверя че и той ме харесва?

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Помоли го за нещо. Случайно си разпилей химикалите пред него, нещо така женска свалка кат цяло. Намери нещо например къде смята да учи и го питай по тази тема, защото е по-неутрална, въпреки че е изтъркана af. Намери общ интерес някакъв или поне ако не е общ, то да е популярен. Примерно покани го на филм по-лесно е отколкото на кафе, защото кафето предполага говорене и more awkwardness, пък на киното ще си ядете пуканки и ще сте си заедно. Освен това и по-добре се запомня от кафето.
    Питай ндп-то си, но просто не казвай че става дума за него. Вероятно ще ти даде по-добър съвет от форума, тъй като те познава теб самата и ще знае какво би било подходящо да направиш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си