.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Е ТВА БЕШЕ....ЕБАТИ КЪСМЕТА.....НЕ Е СЕРИОЗНО

    Такаа колеги. Ето ситуацията:
    С една мацка сме излизали 2-3 пъти досега.Срещите минаваха повече от уникално и по над 5 часа всяка.И по едно време ми изтърси че искала да сме само приятели некви тъпотии, а в момента си няма приятел...забележете оправданието й било че не го усещала така......Според мен само си лафи тия неща, за да види какво ще направя.Моля ви дайте някви съвети

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    на колко години сте?
    какво означава "повече от уникално"?
    а ти показа ли ѝ по някакъв начин още в началото, че искаш нещо повече от тва да сте приятели?
    по над 5 часа всяка среща? тва е мега много време за каквото и да било. не можеш да отделяш толкова време на някой, с който си се запознал току що. цени си времето малко поне. има риск да си омръзнете още в началото. ако за тези 5 часа само си лафите като приятелчета, напълно нормално е да те приеме за приятелче. според мен си се държал приятелски с нея през цялото време и накрая си ѝ изтърсил, че искаш нещо повече. тя, разбира се, се е досещала какво се случва, но се прави на луда, защото ѝ отделяш хипер много време и внимание и иска това да продължи, като всъщност може би просто не те харесва по този начин.

    "Според мен само си лафи тия неща, за да види какво ще направя." - ако ти се струва така, можеш да се дръпнеш за известно време и да видиш каква ще бъде реакцията. според мен си изгубил времето си, но пък можеш да извлечеш ценна поука от цялото преживяване.

  3. #3
    Мерси за отговора.
    На колко сме-и двамата на 18
    Да още от началото се опитвах да я докосвам и т.н, да я карам да се сме
    Аз щях днес да й го казвам, обаче тя ме изпревари и то в чата, супер тъпо и детско

  4. #4
    И иначе си говорехме и се смеехме сякаш се знаем от 10 години поне

  5. #5
    Това, че за теб е било уникално, не значи че и тя така се е чувствала.
    Пробвала е, не си и харесал по този начин - поне е била искрена. Можеше да те върти още дълго
    Move on
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си