.

Виж резултатите на анкетата: Как Анархито има бизнес за 10-ки хил. и си е купил жилище преди да стане на 25?

Гласували
7. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Работил е много и честно

    1 14,29%
  • Мама и тате са му помогнали финансово

    2 28,57%
  • Семейството му има връзки

    3 42,86%
  • Получил е някакво наследство

    1 14,29%
Отговор в тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 122
  1. #26
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Дойдох само да се изсмея.


    Добре, чао.
    Да, Анархито стана за смях...
    Той сам се направи за смях, аз само помогнах малко и разтълкувах фактите .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #27
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Разбира се, че анархито стана за смях, да.
    квак

  3. #28
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Какво толкова те е яд, че момчето е от добро семейство? Ти, като си неудачник от семейство на неудачници, никой не ти е виновен.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  4. #29
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Има готин подпис поне.

  5. #30
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Какво толкова те е яд, че момчето е от добро семейство? Ти, като си неудачник от семейство на неудачници, никой не ти е виновен.
    От кога корумпираните връзкари са "добро семейство" ?!
    Да беше талантлив лекар, спортист, музикант или учен, та тогава да се каже че е постигнал нещо благодарение на собствените си умения!
    Мистър Анархи или семейството му не са нито едно от тези неща!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #31
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    От кога корумпираните връзкари са "добро семейство" ?!
    Да беше талантлив лекар, спортист, музикант или учен, та тогава да се каже че е постигнал нещо благодарение на собствените си умения!
    Мистър Анархи или семейството му не са нито едно от тези неща!
    Даваш за пример лекар ама мацката, с която се вижда анархи я плю, че има вероятност да изкарва по 10 хилки в Дневника. Май много не знаеш кво говориш/правиш?
    От завист ще погрознееш още, само да си знаеш.
    квак

  7. #32
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Грозен, разбирам какво се опитваш да направиш. Искаш да ни убедиш (но най-вече себе си), че човек не може да успее честно и със собствени усилия, за да се самоуспокояваш за неудачите си. С тоя негативен и ограничен мироглед, възможностите да са ти пред очите, ти пак няма да ги видиш. Кон с капаци.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  8. #33
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Даваш за пример лекар ама мацката, с която се вижда анархи я плю, че има вероятност да изкарва по 10 хилки в Дневника. Май много не знаеш кво говориш/правиш?
    Напротив - ти не четеш внимателно!

    Корбалан свърза правенето на пари като Анархи с "добро семейство", не аз !
    Това че някой изкарва много кинти не значи че е от добро семейство!

    "Лекарката", която Анархи даде за пример по неговите думи "ще изкарва" по 10 бона преди още да се е дипломирала, стажувала, доказала и намерила добро работно място !
    Това показва неговият начин на мислене - че лекар може да стане успешен, както той е станал ченге и "бизнесмен" - с връзки и понеже "някой така казал" !
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    ...човек не може да успее честно и със собствени усилия...
    В България това е на практика невъзможно, защото хора като Анархито и неговото семейство държат ключовите позиции и определят кой ще бърка в кацата с меда!
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    ...да се самоуспокояваш за неудачите си. С тоя негативен и ограничен мироглед, възможностите да са ти пред очите, ти пак няма да ги видиш. Кон с капаци.
    Корбаланчо, разкажи твоята история за успеха - колко кинти правиш на месец и с колко жени спиш ! Ако не си успял, кажи защо не си според теб ?
    Много ми е интересно да чуя!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #34
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Ко спорите ся за Деспаситото, и без тва има изобилие кат него налево надесно....предимно у лево

  10. #35
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Какво толкова те е яд, че момчето е от добро семейство? Ти, като си неудачник от семейство на неудачници, никой не ти е виновен.
    Ти сериозно ли написа това беее путко недоклатена, а забрави ли времената дето ореваваше форума колко гнусен лъжец бил анарчи дето незнам си кво се държал с лиланда, ама тогава нещо май си таеше празни надежди и мъчеше безброй чатове с малката.
    При тебе интереса клати феса.
    Само не мога да разбера къв ти е интереса тука, да не би да си обърнал резбата?

  11. #36
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Те по онова време ме изкарваха какво ли не.. та че не съм бил 95 и съм лъжел за годините си ;д даже си бях "правил" фалшива лична карта ;д
    Бях я бил.. изнасилвал.. имах поне 30 извънземни в нас.. И знаех отговорите на всички световни конспирации.. ;д Сяк'ви мизерии наговориха хора, които тайно се надяваха да ударят по една патка на някои определени хора.. Най-вече климатроника.. корб си ме хейтваше.. щото се държех грозно.. не щото е искал да я ебе.

    Ебати глупостите.. тогава бях просто един прост ;д влюбен студент ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  12. #37
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Даваш за пример лекар ама мацката, с която се вижда анархи я плю, че има вероятност да изкарва по 10 хилки в Дневника. Май много не знаеш кво говориш/правиш?
    От завист ще погрознееш още, само да си знаеш.
    Значи много па знаеш ти! ;д
    Не виждаш ли, че аз определям кой да бърка в кацата с меда!

    На теб ти позволявам да бъркаш колкото искаш, само ако ми дадеш да те опъна.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #38
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Напротив, напротив, опитваш се да омаловажиш ама и на мен са ми раправяли това онова.
    Ти просто си нагъл, мазохист някакъв, доказват ти вината и пак цъфваш вместо да повиеш куйрука както си и требва.
    Чакаш някой си нещо да позабрави и изведнъж се изкарваш много начетен много успял ама то това са си само твои думи, някакви опити да оправиш имиджа ама това нещо се явява много труд за нищо, не виждам смисъл в тоя форум аз че и хвалби и лъжи да се ръсят с някаква неясна цел.

  14. #39
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Напротив, напротив, опитваш се да омаловажиш ама и на мен са ми раправяли това онова.
    Ти просто си нагъл, мазохист някакъв, доказват ти вината и пак цъфваш вместо да повиеш куйрука както си и требва.
    Чакаш някой си нещо да позабрави и изведнъж се изкарваш много начетен много успял ама то това са си само твои думи, някакви опити да оправиш имиджа ама това нещо се явява много труд за нищо, не виждам смисъл в тоя форум аз че и хвалби и лъжи да се ръсят с някаква неясна цел.
    Бате какво значи доказвали са ти ;д
    Какво значи някой друг да докаже нещо за мен, като от тези доказващи (102/ пандабеър / климатроника) никой не знае нищо за мен? И не са ме виждали? И нямат идея дори как се казвам? Цяло име... С изкл, че с пандабеър сме се виждали за съжаление о.О
    Какво значи "доказвали са"
    Пример ;д
    Иванчо : Започнах Нов бизнес
    (рандом доказвач) ААА НЕ Е ВЯРНО, ТВА щото аз така казвам.

    И отдолу изписва с голям надпис.. ДОКАЗАНО? Или какво?

    Има и хора тук, които са ме виждали и знаят за какво иде реч и преди и сега.

    Или, че някои определени женски същества, бяха казали, че съм лъгал, че съм 95ти набор.. ;д смисъл лайк... Пххахахахахахаххахахахаха хахахахахаха

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #40
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Значи много па знаеш ти! ;д
    Не виждаш ли, че аз определям кой да бърка в кацата с меда!

    На теб ти позволявам да бъркаш колкото искаш, само ако ми дадеш да те опъна.
    Ш те опъна само при положение, че ми донесеш тва лято от тия цигари, където ми ги мрънкаш от една година насам. Там, с боровинки и мента. :дд Иначе няма да си цапам ръцете с теб, лъжльо.
    квак

  16. #41
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    То и грозния си мисли, че съм корумпиран връзкар... Т'ва ся доказано ли е?
    Смисъл да знам.. да си променя имиджа.. и вече да се вживявам като такъв?

    Според тори съм гушлива панда (щото с нея се държа мило като си лафим по телла), тва ся.. доказано ли е?
    От утре съм с костюм на панда!

    ;ддддддд смях. Айде лека, че след 5ч треа ставам за работа. Хубавци.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #42
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ш те опъна само при положение, че ми донесеш тва лято от тия цигари, където ми ги мрънкаш от една година насам. Там, с боровинки и мента. :дд Иначе няма да си цапам ръцете с теб, лъжльо.
    Голям съм лъжльо.. Е оня ден.. изпафках 1.. и си развалих 20те дни без цигари... ама пак продължавам смело..

    След 1-2 седмици като ида до македония да направим някоя разходка, ще ти взема кутия две нп
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #43
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ти си призна доста неща, и теми имаше и дискусии ама бива ли да кажеш след години покажи, ами няма как да търся компромати само и само да кажеш после, "А, да, това верно беше така"
    И галакси29 забрави да включиш, тя имаше доста голям принос в разконспирирането хаха.

  19. #44
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Иначе няма да си цапам ръцете с теб, лъжльо.
    А така, изцапай си само устата.

  20. #45
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Галаксито пък нито съм си чатил с нея, нито въобще съм имал нещо общо с нея ЕВЪР.. че да има "голям принос"

    За мен галаксито е само ник в тийнпроблем и нищо повече.. разбираш ли? Там не е имало НИКАКЪВ КОНТАКТ.. НИТО ФБ.. НИТО СКАЙП.. НИТО СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ.. тя даже не знае как се казвам бе младеж ;д

    Абсолютно никакъв контакт извън форума. Точно т'ва е и моята теория.. че някой напълно непознат идва и ти казва няк'ви рандъм неща.. ;д и се лепва стикер ДОКАЗАНО ;Д
    лмао ;д
    Смях е.. ама лягам! Лека.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  21. #46
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Тя беше личния психолог на лиланда, та може да кажем че е чула това онова от първоизточника.

  22. #47
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Според лиланда аз не съм 95 Смисъл какво да говорим за тва.. ;д
    Бях я изнасилвал и удрял и няк'ви такива филми.. дето направо не знам как не я е срам да ги говори...
    Човек който е способен да си измисля такива неща е "първоизточник за изобличаване на лъжи" ;дддддддддддддддддддддддд дддддддддддддддддддддддд ддддддддддддддддд
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #48
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Верно треа лягам айде
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #49
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Точно че само ти и лиланда можете да кажете какво що, ти си ясен, а за на лиланда нещата ти казах от къде знам/ем. Така че се смята че не е някой си а точно първоизточника- т.е. лиланда.

  25. #50
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цецкин всички знаем как се казваш :Д
    Всички знаем как изглеждаш, всички ти знаем фейса, всички знаем че бачкаш на черешите и си от Кюстендил, ти просто се радвай че не си се заял с някой градски да ходи да те търси по нощите с лопата да деби зад някоя череша.
    Все пак ти си се погрижил личната ти информация да е известна.
    Последно редактирано от LoadRunner : 06-17-2018 на 21:23

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си