.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Имам проблем

    Започнах работа в един супермаркет,а там работата ми е на студена точка. Започнах преди около месец и ми беше тежко още от самото начало. Първо ме боляха краката и го приех за съвсем нормална реакция на тялото. Преди два дни дясната ми ръка просто спря да функционира. Взех си хапчета и паста за облекчаване. Просто не можех да я мърдам и не съм сигурна дали това е от камерите,в които влизам за стока или от вдигане на тежко. Днес както всичко си беше наред, зави ми се свят и ми стана много лошо. Не ме болеше глава или корем бях яла и то доста,сигурна съм,че не е и кръвно. Просто не можех да продължа да работя и трябваше да се прибера. Като се прибрах легнах за 2 часа и сега съм си добре. Какво ми става..

  2. #2
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Човешкото тяло понякога е по-умно отколкото предполагаме. В случая при екстремното натоварване с тежест и студ си накарала мускулите да спрат за да се съхранят, пък и при работа на студено стреса е значително по-голям. Това ми звучи като нещо нормално при голяма преумора, върви при личния и вече може да пробваш да те сложат на по-лека работа заради здравето. Скорошно уздравяване!

  3. #3
    Моят съвет е незабавно да се консултираш с лекар! Тия симптоми удрят малко на инсулт, но не вярвам да е това, но определно трябва да се консултираш с лекар!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mariya707 Виж мнението
    Преди два дни дясната ми ръка просто спря да функционира. ...Днес както всичко си беше наред, зави ми се свят и ми стана много лошо. Не ме болеше глава или корем бях яла и то доста,сигурна съм,че не е и кръвно. Просто не можех да продължа да работя и трябваше да се прибера. Като се прибрах легнах за 2 часа и сега съм си добре. Какво ми става..
    На колко години си?
    Задължително отиди на лекар!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Е малко надалеч стигнахме с инсулта но...
    По-скоро нещо временно преходно не ти е достигала кръв до мозъка и от това се е получило завиването на свят. Ръката ти вероятно е изстинала. Ама вместо да я мажеш с пасти, кремове, гелове, пудинги, помади и т.н. в този случай по-добре отиди на лекар, тъй като изглежда по-сериозно от обикновеното.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си