Zna4i s priqtelq mi sme zaedno blizo godina,vseki den sme zaedno mnogo se obi4ame i ne bqhme pravili sex.Zna4i predi okolo sedmica go napravihme za 1 put az bqh devstvena i toi mi be6e purviq.Zna4i na 16 godini sum.No sled kato go napravihme neznam kakvo stana super ohladnq kum mene.Ne sme se vijdali ve4e 4 dena a poslednite 2 puti kato se vidqhme prosto sedqhme na kafe a drug put kato izlezem na kafe celuvki pregrudki mili dumi.No sled kato go napravihme prosto nz kakvo stana ne mi se obajda ne se vijdame a predi tova vseki denzaedno ne mojem edin bez drug.Mu4ih se da pogovorq s nego no bezrezultatno ,popitah go kakvo stana kakvo ne e nared a toi mi kazva kvo ne e nared vsi4ko e nared.A az vijdam kak be6e predi kak e sega Mnogo mi e gadno za6toto tolkova mnogo go obi4am i ne slu4aino toi mi be6e purviq i to sled 1 godina otkakto sme zaedno.Vqrno ne se predstavih blestq6to no kakvo da napraq toi mnogo dobre znae 4e nqmam opit i sum devstvena daje se pomu4ih da ne izglejda mnogo mnogo 4e me boli samo i samo da ne go panikjosam makar 4e me bolq dosta i na drugiq den vsi4ko sqka6 se oburna nito se vijdame nito mi se obajda nito ni6to.A 2 puti kato se vidqhme be6e blagodarenie na mene 4e nastoqvah da se vidim da pogovorime.Kakvo da napravq i za6to taka stana ne znam ...Molq vi daite mi nqkakuv suvet