значи искам да ви помоля за съвет. ходя с едно момиче от 2 месеца , но тя замина за една седмица на море с техните , а в момента в който си тръгна аз се понапих вечерта и веднага почнах да се натискам на приятелката и почнах да е целувам , пък тя го зе насериозно и почна да ме търси само , на другата вечер излизах с нея и така се привързах и към нея. Обаче сега заминах на лагер с класа и постоянно ми се обаждат и двете да кажа с коя искам да бъда. както разбрах от приятели даже двете те са се скарали заради мене - дори е имало бой в дискотеката. Аз пък с всичкия си акъл пращам любовни смс-и на едната и на другата и на всяка викам че е обичам , и сега осъзнавам в ква каша съм се забъркал. Държа и на двете , ама така май неможе Кажете какво да правя и как да кажа на едната че неща да бъда с нея , като досега съм и викал колко е обичам и сме си прекарвали чудесно. Малееее като се прибера другата седмица незнам какво да права , вече съм си изключил телефона че се побърквам като ми звънат и двете. Давайте съвети , неискам да нараня някое сърце Пък и двете си обичкам истински , ма те ще се изпотрепят заради мене

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§