Здравейте! Искам да ви попитам 2 въпроса. Значи първо аз и гаджето сме заедно от месец и половина тя девствена аз също. Имахме си една малка игра на басове и поредния беше ако аз загубя правя шпакла ако тя загуби свирка (разбира се всичко беше предтекст за първата орална любов и на двамата) и така аз загубих и нали се сещате ........ така аз забравих аз за баса ма тя помни и неска беше деня и така (преди тфа тука изчетох сичко възможно де що го пише в тоя сайт викам нема да се спраа лошо) и почнах такъв нежен малко скречове и така почвам аз обаче нз защо след 3-5 минутки аз осъзнавам че н мога да намеря клитора и си викам абе деба де тфа нещо бре търсих го не го намерих и така до никъде не стигнахме щото в тфа време майка и се прибра и така. та питам аз ли не съм направил нещо или нещо друго (в смисъл не намерих малкото "перлено" топченце дето тряя да е клитора) и втория въпрос : когато биех скречовете нешо изведнъж както беше влажна стана няква суха се едно нищо не съм правил дайте някъв съвет кво да напраа плс (а и как да намеря клитора с пръст?)
ще съм ви много благодарен ако ми помогнете
мерси за вниманието