Stava vapros za priqtelkata mi - na vun6en vid savsem normalno momi4e, sus strahotno tqlo, dobre izglejda6ta, no si misli 4e e debela, nqma nikakvo samo4uvstvie, ne qde, vob6te ne se haresva i taka natatuk. Kazvala mi e 4e moje i cql den da qde, i 4e ne qdqla za6toto kato po4nela cql den 6tqla da qde.

Mnogo mi e pritesneno za neq, hodi 4sti4ko na zabolekar, ediniq i nokat se s4upi i padna, ne celiq ami dosta golqmo par4e ot nego. Mn mi e gadno i nz kvo da si mislq za6toto tva sa simptomi na anoreksiqta dokolkoto sum 4el v neta. 165 e visoka i e 45kg, ima mn hubavo tqlo v momenta no ne se haresva i iska da otslabne, no ne iska da mi povqrva 4e kato ne hapva absolutno ni6to nqma da postigne kakvoto si e pomislila. Ubejdavam q postoqnno da hapva plodove, da pie mlqko pone da i porastne t1piq nokat, no tq ne iska da me 4ue vse mi kazva 4e 6te si pomisli i taka natatuk.

Dokolkoto znam se razbira mn dobre s maika si, mn se obi4ame s neq i tova ne e harakterno za anoreksi4kite i zatva sum mn razdvoen. I dvamata sme na po 17 godini i vuprosite mi sa tva dali e ne6to vremenno zaradi vuzrastta? Trqbva li da se pritesnqvam za ne6to? Kak da q ubedq 4e tqloto i se nujdae ot hrana i taka absolutno ni6ti4ko da ne qde 6te i navredi mnogo, vse trqbva da si nabavq osnovnite ve6testva, vitamini i taka natatuk ot nqkade? Sportuva si momi4eto hodi na tanci i basketbol zabravih da spomena.

molq vi se 4akam otgovori za6toto samo kato si pomislq 4e ne6to moje da i se slu4i napravo nastruhvam su6to taka ne sme ot tolkova mnogo vreme zaedno za da vlizam v rolqta na ba6ta da q karam da hodim po lekari i takiva ne6ta.. molq vi kajete mi kakvo da pravq