Ами моята история е: ... 25.05.2010 година си влюбих в едно момче .. то беше от по-горния клас ... аз започнах да го харесвам от втория срок. Всeки ден след училище той се събираше с още 2/3 момчета и стояха в дск и караха скате .... ПОнеже аз бях втора смяна а той първа го наблюдавах от прозореца на кенефите ... иии.. правех вс глупави подобни нещица.Обикалях даскало с още мой фр, даже закаснявах за часовете само и само той да ме забележи и аз да го видя .... и така дойде лятото аз заминах на море, когато се върнах му взех скайпа.Писали сме си 1/2 пъти до сега. Аз излизах с мой приятелки мотахме се по центъра, по моловете но винаги ходехме в даскало следобяд и висяхме до късно.... Един ден бях седнала зад даскало с една моя фрр и го гледах забелязвах и че той ме гледаше, дАже беше казал на своя приятел който казал на моя приятелка "че съм била много сладка" ... аз разбирасе веднага се вманиачих, че ме харесва ... писахме си смс през лятото когато той патуваше или аз(ноо все от сорта на къде си?;ЩЕ идваш ли днеска в даскало;КАкво парвиш;даже сме си и говорили по телефона) .... КОгато съм сядала до него и той седи веднага става да кара скейт и отива надалече ... или просто става и тръгва.... също така той е прекалено срамежлив
Ето, че дойде септември той замина на 1-ви и се върна на 12-ти всичко свърши... вече няма да го гледам от кенефите... няма да се засичаме в даскало(тъй като той кандидатства в друго и го приеха ) и сме различни смени ... и така.. това ли беше ;( ?! а само като се сетя как преди си мислех за негоо ;( ... и очаквах следващия ден с нетърпение....ми става супер кофти..... но вече всичко свърши... наистина е вярно, че на хубавите неща бързо им идва края ;( .... сега като се замисля го харесвам още, но се чудя дали е имало смисъл всичко това :S?! ЩЕ ви се стори глупава може би и безсмислена детска история, но аз още го харесвам и сега от една страна се чуствам добре защото беше няма да го виждам и така няма да мисля само за него, но от друга имаме ли бъдеще ако той ме харесва и не е толкова срамежлив? :S
БЛагодаря много че отделихте време да прочетете моята история и ще съм ви много благодарна ако драснете едно коментарче за съвет , но без обиди Аз съм на 13 а той на 14 / и двамата сме от Кърджали/