Мисля че съм жертва на нигерийска измама, ще се наложи да пиша малко по обширно, но не знам дали иначе някой може да ми помогне
Преди два месеца се запознах във Фейсбук с един американец - Чарлс Дейвидс, писа ми съобщения цяла седмица преди да му отговоря, каза че работи в Африка към "Трансокеан" и че е там с дъщеря си, иска сериозна връзка с мен и иска да дойде в България. След това почнахме да си пишем в Яхоо. Стана някакво объркване с билета и му трябваха пари за билета на дъщеря му, тогава се разрових в интернет и прочетох за Нигерийска измама. Поисках да чуя дъщеря му и той веднага ми се обади по телефона да говоря с нея, тогава му изпратих парите, след това на летището каза че са забавили полета това беше в началото на декември когато наистина имаше забавяния, но на третия ден от забавянето каза че са му откраднали паспорта и ми поиска отново пари. Аз казах че нямам и да се обърне към посолството, тогава той ми писа че могат да му помогнат да замине за щатите, но не и да дойде при мен. Сега казва че е в Ню Йорк но има много данъци и задължения които да плати и чак тогава ще дойде. Не знам какво да мисля вече, опитах да го проуча чрез имейла му, чрез име, чрез снимка но не намерих нищо. затова ако някой може да ми помогне да вляза в профила му в Яхоо или Фейсбук за да видя истински ли е моля да ми помогне тва е последната ми надежда