хи ал, на 14 съм все още и учЪ в езикова, сефтето не съм го правил, но имам няколко въпросчета относно това сефте. знам че на момчетата им е по - лесно (аз съм момче), но аз се притеснявам и за момичето, как ще стане работата, не съм запознат с нещата, които могат да станат по време на секс, все пак има си тук-таме няколко за помпене, но едната е по-голяма от мен и е отворена *(нали викат 'земи си кака да те отрака'), другата е девствена, но и 2-те ме харесват. Много ми се .... , но пък нЪли имам мозък в тая глава и си мисля, че ще е по-добре да си завърша 8 клас, вече в 9 няма да ми е толкова натоварено, и ще мога да помисля и за момиче, не съм некаф задръстен, но ддз... Още от рано искам да озная пред какво се изправям и т.н., тоест - аз к'во трябва да направя (не как да я....), как да съм сигурен, че тоя презерватив няма се скъса, нек'ви хапче трябва ли да копувам и т.н., все пак мисля за тея работи : ) Ем ще чакам съвети, пък ако хормоните много ме бият в 8 клас, к'во да напрайме, съдба