Първо искам да спомена,че и преди съм чувал подобни "истории" като тази която ще ви разкажа тук,но така и не можах да повярвам на 100% в думите на другите.
Не очаквам и вие да ми повярвате,но все пак искам да ви кажа,че това което ще прочетете е написано от съвсем нормален човек който никога не се е занимавал с магии,духове и т.н.
В съвсем нормално психическо и физическо здраве съм,не ме мислете за луд!
Историята е следната..
Лягам си аз съвсем нормално както всяка вечер,заспивам си,спя си и всичко е супер,ОБАЧЕ в един момент ЧУХ стъпки в стаята ми,все едно човек ходи! Помислих,че ми се причува и не обърнах внимание,но в следващия момент чувам падане на едната тонколона която съм сложил на един от прозорците ми в стаята.Ето тогава вече се стреснах доста сериозно и се събудих,бях напълно ОСЪЗНАТ когато погледнах към секцията на която стои телевизора ми и какво да видя?
ТЪМЕН ЧОВЕШКИ СИЛУЕТ,БЕЗ ЛИЦЕ,БЕЗ ДРЕХИ,БЕЗ НИЩО.. ПРОСТО СИЛУЕТ!
Мамка му хора,такъв ужас не бях изживявал никога.В следващия момент този силует беше над мен в леглото (тук не включвайте мръсното си подсъзнание,моля ви ) и ме натискаше много силно.Т.Е не ме натискаше,а просто стоеше над мен,а аз не можех нито да помръдна,нито да изкрещя.Вътрешно крещях с цяла сила,но реално се чуваше само мънкане.
ХОРА,БЯХ НАПЪЛНО,АМА НАПЪЛНО ОСЪЗНАТ!
Бях чувал,че трябва да си мърдаш пръстите на ръцете и краката,започнах да го правя и да се моля на ум т'ва нещо да си отиде.. в следващия момент вече го нямаше,а вратата която води към терасата ми беше ОТВОРЕНА! ЕТО ТОВА МЕ ВТРЕЩИ защото до последно се надявах,че може да е просто глупав осъзнат сън,но не..
От терасата ми до земята долу е много високо,няма начин човек да излезе и да скочи.
Никога не съм предполагал,че тези неща съществуват,само бях чувал,но сега се уверих със собствените си очи!
Всичко това се случи някъде около 03:30 сутринта.
Обзе ме невероятна параноя,направо място не можех да си намеря от ужас,но все пак проявих смелост и станах да си затворя вратата за терасата! Ако не беше такъв кучешки студ,нямаше да стана След случката така и не можах да заспя,просто стоях в леглото и гледах ТВ,сега умирам за сън и тая вечер ако ще 100 такива "сенки" да дойдат,няма да ги усетя защото ще спя като умрял..... FUCK! :\
Разказах случката страшно нелепо и може да останете с впечатление,че ми е смешно,но тогава въобще не ми беше.
На някой от тук случвало ли му се е нещо подобно?Какво е това "нещо" ? И за какво се бори?
Има ли някакво обяснение от научна,религиозна или някаква друга точка?
Какво е вашето мнение?

П.С-Не вземам наркотици,не ме питайте кой ми е дилъра!