Здравейте, на 17 съм и от година не съм правил секс, защото когато имам възможност просто не ми се прави.. Понякога
всичко си ми е наред, но в 95% от времето нямам никакво желание за секс изобщо не мисля, че това е нормално за момче на моята възраст. Проблема почна след като бях пипнал нещо от което ме сърбеше пениса, след като се оправих просто нямах никакво желание за секс даже си бях намерил момиче в онзи период и пак изобщо нямах желание.. А преди тая случка само като се гушна с някоя и си разменим по някоя целувка вече е станал.. Даже ми ставаше неудобно, че за щяло и нещяло ми ставаше.. Сега съм с супер мацката скоро сигурно ще стигнем и до секса и не знам как да подходя като дойде в нас като може да не ми стане.. Имал съм доста възможности които съм пропилявал и сега ме е страх да не се изложа с момичето, защото наистина е страшна мацка с перфектното тяло, точно каквито харесвам и не мисля, че проблема може да е в нея. Не мисля, че е на психическа основа, защото през цялото време не ми става, а не само като съм с момиче пък ако ми стане е трудно и не е 100% ерекция почти никога.. Много ще се надявам някой да помогне, защото много ми тежи това..
П.С. ако има някакво значение активно се занимавам с спорт и то доста тежък физически