Здравейте

Следя този симпатичен форум от близо 10 години (на 24 съм ако някой се интересува). В началото бях малък тийн и търсех отговори на много въпроси, но с времето интереса ми намаля защото няма нищо ново под слънцето, сиреч темите се повтарят и съответно почти спрях да го посещавам. Има нещо, което ми направи впечатление през годините и нещо, което забелязах чак сега. Във форума се подвизават личности, които още преди години бяха ударили трийсетака, което днес ги прави на към 30 - 40+. И всъщност мисля, че това е супер - ето има хора с опит, които за тези години и интереса си по темите свързани със сексуалното здраве, би трябвало да са изключително компетентни. Е да де ама не точно, защото изчетох камари теми, в които добронамерено тийнове дават много лоши съвети, просто от незнание. От друга страна, темите които пускат и в които коментират "порасналите вече тинейджъри", изглеждат по-скоро така: "Милички маструрбирате ли? А колко издържате без да мастурбирате?". Въпросът ми към младежта тук е - Това наистина ли ви се струва нормално? Нормално ли е възрастен мъж или жена да се мотаят 10 години в раздел секс, за да търсят помощ по въпросите свързани със секса от дечурлиги? Ако такъв възрастен индивид се мотаеше в двора на някое училище и подхвърляше подобни въпроси към тинейджърите, нямаше ли да се намеси полицията (примерно)?