.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Red face ПРИЯТЕЛСТВО ИЛИ СИМПАТИЯ

    Здравейте хора искам да споделя с вас нещо за момчето което харесвам...
    Познавам го от 3 година от както съм във новото училище още от както го видях знаех че той е добър и ще станем приятели пък кой знае и нещо повече....
    И ето през тази учебна година която вече приключи станахме приятели после най-добри приятели буквално докато бяхме на училище бяхме постоянно заедно стояхме на един чин постоянно си говорихме и ни се караха постоянно ми се усмихваше краката ни се докосваха после си направихме и групичка и всичко стана повече от прекрасно докато всякаш нещо в мен не трепна и исках постоянно да сме заедно да излизаме да ме прегърне да ме целуне и всичко от този род и сега през ваканцията той на два пъти замина за друг град но докато си беше тук пак излизахме всеки ден нещо от сорта на едно 7-8 часа и постоянно си говорим не е като да кажете че си мълчим ами нали а той принципно се води малко по затворени да
    Докато беше тук аз отидох на екскурзия докато бях там си писахме после във същият ден като се прибрах го питах дали му се излиза и той първоначално ми отказа но секунди по-късно се съгласи и си излязохме после трябваше да си хвана автобуса и той ме изпрати с прегрътка след това пак излизохме и аз пак трябваше да зами на една приятелка на гости само че в друг град и там бях нещо от сорта на 4дни и той ми пишеше и накрая единия ден като се събудих той ми писа и аз му отговорих и в продължителност от двачаса и нещо си писахме но той ми писа че иска нещо от мен и то е да ме (пипне-обарне) аз казах че ще си помисля разбира се с подтекста че ще забрави и после ще се смеем обаче като се върнах и нещо беше станало и в полунощ му писах бах много растроена заради друго момче и той ме успокоява каза че аз съм важна част от живота му че никога няма да ме предаде и съответно на мен не ми беше обаче той явно се притесни и на сутринта като видях какво мие писал направо се разсчувствах след това единия ден му казах че ми се ходи на кино дали иска да дойде с мен той се съгласи той избра филма и отидохме и така хванахме филма в последната минута и повреме на филма той се обърна нещо да ми каже и аз сеобърнах да го чуя и за малко щяхме да се целунем между нас имаше точно два санта разстояние след това не ми се прибираше и той ме покани у тях оотидохме и то ме пита дали съм обмисла неговата молба и дърпах се там нещо вече не си спомням и му разреших и той беше много щастлив от факта и ме пипна някъде около 13 пъти или нещо такова и след това той на следващия ден трябваше да замине за този град който споменах по горе и от както е там вече цял месец и половина той ми пише сутрин обед вечер говорим по едно 4 часа по телефона а и да вметна още нещо и двамата взаимно се сънуваме почети всяка нощ ....... еми да не знам какво е това хората с идеи могат да споделят
    Последно редактирано от myri2788 : 08-05-2017 на 13:47

  2. #2
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Взимайте се вече

  3. #3
    не знам дали се изрази иронично или със сърказъм но за мен това наистина е важно понеже най-добър приятел не се намира секи в ден не че след месец няма да го питам но все пак да имам малко увереност
    Последно редактирано от myri2788 : 08-06-2017 на 05:13

  4. #4
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Не че нещо, но просто най-добрия приятел не обарва приятелката си.
    Вие отдавна не сте просто най-добри приятели. Той те желае,ти него също. Взимайте се овреме.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  5. #5
    и аз мисля така както и мои приятели и приятелки но все пак
    страха си е страх колкото и да е вече нали така да се изразя съм надъхвам все повече но исках да споделя и с вас за да видя мнения и още малко да се окуража
    Последно редактирано от myri2788 : 08-06-2017 на 09:23

  6. #6
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Цитирай Първоначално написано от myri2788 Виж мнението
    не знам дали се изрази иронично или със сърказъм но за мен това наистина е важно понеже най-добър приятел не се намира секи в ден не че след месец няма да го питам но все пак да имам малко увереност
    Говоря напълно сериозно.Ако нещата не потръгнат (силно се надявам да потръгнат-пак съм сериозен) може пак да си останете приятели,успех.Айде че утивам на гонка с новата ми играчка (bmw 318 is M44B19) срещу някъв Фиат Купе залога е 80 лева.

  7. #7
    И аз така мисля

  8. #8
    А за някакви предложения как да го питам

  9. #9
    Хора пак се обърках какво става мейду нас понеже до миналата седмица ми пишеше постоянно а сага като му писах на 3 пъти гледа да ме отреже... онзи ден ми писа и доста дълго врем си говорехме и си помислих че нещо може да не е бил на кеф но от тогава той не е писал аз му писах на 2пъти и той все гледа да ме отреже
    Някаква идеа ЗАЩО е станало така или какво може да се случва??!?!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си