Здравейте! Реших да пиша и в тоя сайт с надеждата, че някой ще ми отговори. Бях на едно парти в едно заведение и там беше той. Имаше музика естествено и играхме. А той само как играе хора направо ми потекоха лиги. Никога не съм виждала млад човек така да играе. След това помислих и реших да му пратя покана за приятелство и той я прие. След 2 дена му писах и той ми отговори. Да го опиша на външен вид: умен,интелигентен,възпитан ,свестен,скромен. Но не разбрах на колко е. Забравих да го питам. Каза,че завършва 2 семестър. Значи сигурно е на 21-22. От един и същи град сме. Но той учи редовна форма в друг град и работи там. Значи не си идва често. Искам да разбере, че го харесвам и да се получи нещо между нас. Не съм го питал дали си има приятелка,но ми каза че главно работи и няма време за други работи. Извинявам се за грешките ако има такива,но пиша от телефона ми затова. Моля ви се да ми дадете съвет какво да правя. Искам да го спечеля въпреки че сигурно не си идва,каза ми че си прескача до града защото не може да понася града където учи. Там е пълна мизерия така каза. Нека запазим добрия тон и моля без арогантни думи. Нуждая се от съвет, защото вече се изчерпах. Сега сигурно е късно да му пиша значи утре и аз не знам.