.
Резултати от 1 до 25 от общо 41

Threaded View

  1. #1

    Exclamation Американската мечта

    Пиша за първи път тук и се надявам да ми дадете някой полезен съвет или вашето мнение по въпроса,какво мислите,какво бихте направили вие та историята не е много къса и общо взето искам да се реализирам по някакъв начин,но има доста неща които ме спират или поне аз така си мисля за да си намирам оправдания..

    Момче съм на 16 и съм 10-ти клас,уча в гимназия без специалност и искам да занима в Америка(след години разбира се) и да се развивам професионално обаче искам да уча езика защото не го знам перфектно имам си някакви колебания и отделно,че мисля да запиша след като завърша 12-ти клас(дай Боже) Маркетинг и не знам как да постъпя кое да уча първо Английския език или Маркетинга?

    До колко знам Маркетинг се учи в УНСС,Нов Български Университет и т.н.,но не знам къде да го уча този английки ако някой знае нещо или може да ми помогне да ми каже нещо ще съм му много благодарен.

    Относно това за Америка искам да отида страшно много там защото мисля,че там има реализация,искам да спечеля,да успея дори,но нямам абсолютно никакви връзки плюс ще ми трябват наистина много пари и т.н.
    Отново ако някой може да ми помогне дори и малко нека го направи ще съм ви адски
    благодарен на всички.

    Също и ако има хора които живеят в Америка и са успели или учат,работят и т.н.моля пиште ми!
    Последно редактирано от kris16 : 01-09-2018 на 16:55

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си