Здравейте. Момиче на 17г. Направо минавам към проблема, с майка ми не се разбирахме докато не навърших 14/15 години някъде, но след това тя коренно се промени и си станахме доста добри приятелки! Споделяхме си, излизахме, на кафе и т.н. Преди 8м. На брат ми му се роди, момиченце. Имам племенница, тя е много сладко бебче, както всяко едно, обичам я, обръщам й внимание, играя си със нея почти постоянно, но от тогава майка ми се отдръпна от мен, говорим си, но не е както преди, когато ме попита '' как върви с приятелят ти? '' или нещо подобно и започна да разказвам нещо което ме тревожи, тя просто спира да ме слуша... Държи се адски дръпнато и студено, караме се почти постоянно.. Баща ми също някак започна да се държи по - дръпнато. Чувствам се ужасно, че не мога да реша проблема. Имам приятел от почти една година, много добро и мило момче, споделям с него, но мама си е - мама! И предпочитам добри отношения с нея пред всичко друго. Моля за съвет, не знам какво да правя, тя или се кара с мен или не говори с мен..