.
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Threaded View

  1. #1

    Моето семейство

    Здравейте,искам да ви питам нещо много сериозно.Аз съм на 15г и изобщо не се разбирам с моето семейство -_-.Майка ми и баща ми са разведени и сега живея с майка ми и брат ми,като брат ми е пълния нещастник и постоянно ме порти пред майка ми за квото той си пожелае.Мисли си ,че е боса на къщата и постоянно ми заповядва,какво да правя,щото иначе щял да ме пребие.Случвало се е да ме дъни,защото не съм му измил неговите чинии.Като цяло той е пълен педераст и само ми се подиграва такова.Когато си кани гости,винаги трябва да ме унижи,и аз да изглеждам като некъв мухльо.На всичкото отгоре обвинява мен,за неща които не съм направил.Няколко пъти се опитах да му се изправя очи в очи,но това винаги завършваше с лице към земята -_-.Той е на 19 г и още живее с нас.Майка ми от друга страна му вярва постоянно,и точно заради това му негово качество- постоянно да ме порти,много пъти съм бил наказван.Майка ми като цяло се държи като пълно дете,и понякога наистина мисля,че аз съм единственият възрастен в къщата.Пример:Случвало ми се е да ми тръшка вратата и да ми крещи защото я питам нормални въпроси.Тя като цяло винаги като ме наказва,не може да ми каже адекватна причина,защо го е направила.Като онзи ден,в който ми взе лаптопа,защото си мислеше,че не съм бил потготвен по биология.Тя също така ме изпитваше,за да се увери ,че съм подготвен(Добре,че някак си се отървах от това).Въпреки ,че изкарах 6ца на другия ден,тя все пак ми беше взела компа.....Като цяло аз съм черната овца в семейството.(Само дето емо не съм станал бате)Също така е и нахална.Много пъти се е случвало да се връщам от училище изморен,искащ да спя и тя да ми стои на леглото,гледайки си тъпия турски сериал,а аз принуден да я чакам 1 час,защото "нея много и е лошо".Което впрочем казва всеки ден,като оправдание да не свърши нещо.Не казвам ,че аз съм перфектен ,ама тя наистина е много проста.Случвало ми се е да ме буди обяд,за да проверя дали брат ми е затворил вратата,а пък той е в неговата стая и учи такова....Като я попитах защо,тя ми отговори ,че той и бил казал да не го притеснява....И ЗА ТОВА ТРЯБВА ДА МЕ СЪБУЖДАШ КАТО СЪМ СПАЛ ТОЧНО 1 ЧАС,ПОНЕЖЕ СЪСЕДИТЕ НЕ СА МЕ ОСТАВИЛИ ДА СПА ?Постоянно с брат ми ми повтарят,че трябва да се мазня на всеки срещнат,за да успея в живота, а аз не мисля така.Брат ми като цяло е пълният използвач,ще ме напсува такова и след 10 мин ще дойде да ми се мазни,да ходя до магазина.В противен случай започва да ме замерва с каквото хване и се е случвало да ме насинява по тоя начин....Знам,че се оплаквам точно като няква лека китка,ама наистина не знам какво да правя.Просто средата в която живея е много натоварваща....Буквално всеки ден се крещи за най-малкото нещо.Случвало ми се е майка ми да ми крещи за 5 стотинки ресто....Представяте ли си ? Брат ми е шефа на кенефа и си прави каквото си иска,а майка ми като някъв роб се съгласява с него и си го изкарва на мен.Демек представете си този случай-Учител,деца и директор.Учителя командори децата,а директорът командори учителя.Същото и е вкъщи.Буквално аз все едно не съществувам.Не мога да изразявам лично мнение,защото майка ми продължава да ми казва,че съм имал голяма уста.И все аз съм виновен за всичко.....Кажете ми какво да правя,щото след няколко години обмислям да се изнеса наистина,а не да чакам всичко на готово като брат ми.Дееба нещастника.
    Последно редактирано от S1cKneSS : 04-16-2018 на 19:49

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си