Аз съм момиче на 18 години. Имам си приятел от 6 месеца а очаквах да се съберем от 2 години,и когато най-накрая го имам,започнах да изпитвам чувствам към едно момче от моя клас. Обичам приятеля ми но (пеперудите в стомаха) не се появяват при него а когато видя момчето от моя клас. Проблема е че момчето от моя клас знае за приятеля ми и сигурно за това не би се занимавал с мен. От скоро време започнахме много да общуваме и така. Мисля че има някакви чувства към мен но не съм сигурна защото живеем в съвсем различни светове но пак си намираме теми за разговор. Тей като неговата пратовчедка е най-добрата ми приятелка и е в нашия клас, следователно постоянно е с нас и с него не можем да останем сами,мисля да го поканя на концерта на любимия ни рапър за да видя как ще си изкараме и какво ще стане. Въпроса ми е дали има смисъл да опитвам с него след като си имам приятел който няма много време за мен.Искам и някакъв съвет как да разбера дали има чувства за да го поканя на концерта. Благодаря предварително