Здравейте, разгледах сайта има доста полезни теми и някак си се реших и аз да напиша моя, пък някой ако може да помогне...

През годините смених доста места за живеене и доста приятели.., въпреки това постоянно общувам с различни хора от всякакви естества, уча,работя,спортуувам.. но проблема е,че почти никого не мога да допусна близо до себе си, главно проблема е насочен към момичетата..

Зарибявал съм се 2-3 момичета за последна година, но стигне ли момента да бъда Себе си в по-интимни отношения ставам много различен,сдухвам се, притеснявам се, започвам да плямпам само и само да има какво да кажа.. направо се променям от главата до петите някъв страх ли ме гони нз, но просто има нещо което ме кара да се отдръпвам

Сега пак има едно момиче с което е видно,че както тя така и аз имаме някакви сипматии и прочие по между ни, но просто ме е страх да подходя за нещо повече.. Винаги мисля не с един с цели 5 хода напред какво би се случило и винаги в главата ми се въртят всякакви хипотези и теории ама така това ще стане-онова ще стане.

Излизал съм с компании, приятели, напивали сме се и дори пиян на куче пак не съм могъл да се осмеля да действам дори с пияно момиче...

Писна ми да седя сам като чук и се чудя какво да променя повече в себе си или как да променя самата нагласа при връзки и флиртове.

Знам,че човек трябва да държи на себе си и своите принципи, и никога не съм бил използвач и уважавам хората и най-вече с момичетата и жените, някак си ми се струва долно и нисше да се подигравам с някоя просто за да си правя кефа за 10-те минутки в кенефа.. все си казвам така е правилно, но явно с това мислене до никъде няма да стигна.. 22години станах а вече взе съм предално ясно,че тези неща не се ценят в днешно време и просто съм за никъде..

Съвети как да се отпусна, как да разчупя леда и да бъда и аз така лекомислен с момичетата и жените..