Такам.. значи моя проблем е следния..
Косата ми много лесно се изтощава и оредява от всичко- преса, сешоар, дори и от пяна за коса..
А, когато не го ползвам косата ми на нищо не прилича.. в смисъл. много се разрошва и стои някакси.. никак..
Бих си сменила прияческата, но гледам да не я подстригвам, защото тази година имам бал и искам да порастне малко..
Дълга е малко под раменете (за инфо) и не знам какво да правя.. не искам да ходя като луда по улиците, но не искам и да оставам без коса..
Пробвала съм всякакви неща- шампоани, тривитаминол, маски, балсами, ампули за косопад, но нищо не помага... Днес си взех едни кристали за коса, мисля и от тях да пробвам, но не знам какво да правя за да я укротя без да я изтощавам много..
Направо ми се плаче.. не знам какво да правя.. в момента пия едни витамини и + това се пръскам и с хининова вода в корените, но много искам да намеря начин да я сгъстя, а не знам как да стане..
Моля ви, ако някой знае някакъв метод да сподели стъпка по стъпка, защото явно не правя нещо като хората.. не може нищо да не ми действа..

Препоръчайте ми някакви шампоани, ако може, хапчета, ампули.. всичко което се сетите.. и някой ако знае някакъв метод.. кога и как се използват нещата за наи- добър ефект.. Аз иначе си мия косата през ден... не знам дали има значение, но да споделя..

Мерси предварително..