Здравейте.
С приятеля ми сме заедно от 4 години и половина.Той е на 25,а аз на 21.В началото всичко беше перфектно. Бяхме си опора един на друг,помагахме си и не можехме един без друг.През последните месеци обаче,го хващам няколко пъти да ме лъже.
Не става въпрос за други момичета и изневери (доколкото съм на ясно),а за наркотици. Твърдо против съм да взима такива боклуци и той е напълно наясно с моето мнение,но въпреки това не го уважава и си прави каквото си поиска.
Всеки път водим еднакъв разговор и всеки път ми обещава,че повече няма...Не взима често,но не съм окей с това. Не искам да взима въобще. Също така пие алкохол почти всеки ден и приятелите му са същите като него.Лъже ме,че си е вкъщи,а всъшност е с тях по някакви места.Много ми е болно и се чувствам ужасно.Не мога да си представя да се разделя с него.Ужасно трудно ми е.Родителите ми не са наясно той какъв е,мислят го за свестен и добър и го уважават и това също ме кара да се чувствам ужасно.
Чудя се дали да му дам последен шанс или да го оставя. Не искам повече да бъда лъгана и съответно наранявана.Нямам на кой да споделя и за това пиша тук и ви моля за съвети,за които ще ви бъда много благодарна.