.
Отговор в тема
Страница 18 от 19 ПървиПърви ... 8141516171819 ПоследнаПърви
Резултати от 426 до 450 от общо 469
  1. #426
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Абе как мислите.. ако можем ние да си избираме реда, в който да ни изпитват (сигурно ще сме 2-3-4 човека макс.), да изявя ли желание да съм първа (както си мислех, за да не се паникьосвам докато ми дойде реда, ако съм последна ) или да искам да съм втора-трета, за да видя какво ще карат да прави този преди мен?
    Защото като карахме онзи ден с едно момиче и тя беше преди мен и много добре наблюдавах както нея, така и маршрута със знаците, маркировката, предимства и т.н и после като че ли ми беше по-лесно и внимавах да не допусна нейните грешки..
    ммм
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #427
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Абе как мислите.. ако можем ние да си избираме реда, в който да ни изпитват (сигурно ще сме 2-3-4 човека макс.), да изявя ли желание да съм първа (както си мислех, за да не се паникьосвам докато ми дойде реда, ако съм последна )
    Правилно мислиш.

  3. #428
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Силно се съмнявам да ви разрешат вие да си избирате, но лично ако съм аз и разрешат ще видя другите какво искат и ако никой не изяви желание ще отида аз пръв.

  4. #429
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Хм.. като се замисля, като бях учениче и като ни разделяха на 2-3 групи за контролни и на първата винаги нещата бяха по-лесни, та по тая логика и тук може би да е така.. хаха
    Но от друга, ако не съм първа, ще мога да наблюдавам какво прави този преди мен и как се държи инструктора.. :33
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  5. #430
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Не го прави... Явно си филмарка, а така ще си дадеш твърде много време за съставяне на worse case scenario... :Д

  6. #431
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Най-хубаво е да си втори.

  7. #432
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Не го прави... Явно си филмарка, а така ще си дадеш твърде много време за съставяне на worse case scenario... :Д

    Може и да си прав.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  8. #433
    ddddddd
    Guest
    Здравейте
    Искам да попитам по запознатите от вас,
    КОЙ Е УЧЕБНИКЪТ ЗА КАТЕГОРИЯ "Б" ЗА 2014г?
    Благодаря ви предварително!

  9. #434
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    http://www.book.store.bg/p117545/int...iori-2014.html

    Винаги съм ги харесвал, навремето учих от подобно, наскоро си взех за 2013 след като промениха листовките. Учебника е наистина добър и има всичко необходимо за да изкараш.

  10. #435
    ddddddd
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    http://www.book.store.bg/p117545/int...iori-2014.html

    Винаги съм ги харесвал, навремето учих от подобно, наскоро си взех за 2013 след като промениха листовките. Учебника е наистина добър и има всичко необходимо за да изкараш.
    Благодаря!

  11. #436
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    ЯбълковаБаничкеСКанела, избери си да си първа, ако имаш право на избор. При мен можеше да се избира и аз това избрах просто защото исках да минава. Обаче ако се притесняваш, мини най - отпред, защото не дай си Боже да скъсат този преди теб, ще се попотиш от страх като седнеш. Като седнеш, не мисли, че има даи - аджия до теб и инструктор отзад, просто си представи, че караш четирима авери към сватба примерно (само не бибиткай ). Колата се кара по един и същи начин и с изпитващ и без. Знаеш как да караш, карай както знаеш и ще го вземеш. Това е
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  12. #437
    anonymous708973
    Guest
    Що бе? Тоя пред мен го скъсаха - за трети път, мен ми подейства много успокоително, че с инструктора имахме еднакви реакция на простотиите, дето тоя ги свърши.

  13. #438
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ама нали говорим за случая, в който хората се филмират
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  14. #439
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    1 081
    Заради няколко по-стари страници ми беше станало интересно да чета. Невероятно :д.

  15. #440
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Взеееех гооо!
    Маршрута не беше кой знае какво, само като минавахме баш през центъра и имаше една тясна уличка с пешеходни през 20 метра, хора, дупки.. абе.. каТ да е! В началото ни събраха всички курсисти (5 броя) пред една кола с вдигнат капак да обясняваме кое какво е (куде се налива масло, антифриз и т.н.), а накрая като ми каза да отбия и нямаше обхват на таблета, чакахме 5 мин, въртя го, сука го, мц, вика: \'Карай!\' и аз шаш, тръгнах без колан, нали се бях успокоила вече че всичко е свуршило, както и беше, ама тръгнах да търсим обхват, абее филм.. През цялото време стомаха ми беше свит, препотих се 375396 пъти, после бях леко неадекватна, докато се осъзная, охххх! мина! Пиша в кирилизатор и ще ме мързи да се едитвам, айде!
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  16. #441
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Чух, че някой ще черпи...

  17. #442
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Разбира се
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  18. #443
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Само не чух къде и кога...

  19. #444
    Повече от фен Аватара на Dollie
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Moon~ :)
    Мнения
    350
    Бравооо, Щрудел!

  20. #445
    Голям фен Аватара на G3GaSa
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    672
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Взеееех гооо!
    Браво

  21. #446
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Не било толкова страшно а ?

  22. #447
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Страшна краста си е.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  23. #448
    Здравейте, дали някого от вас ще може да ми препоръча някакъв GPS навигатор? Ще съм Ви много благодарна. За лека кола, 5-инчов дисплей и процесор 800 MHz. Не знам още какво ще е нужно, за да е по-практичен и полезен. Като цяло не търся нищо кой знае колко специално, идват ми малко скъпички, мога да дам до 100 лева за такъв, повече може би с максимум 20 отгоре. Намерих много такива навигатори в интернет, които да удовлетворяват горепосочените ми искания, но понеже резултатите бяха наистина МНОГО, реших, че ще е добре да се консултирам с някого.

  24. #449
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Garmin. Влез в emag или иди в който и да било магазин и търси тази марка. По мои наблюдения засега те са най - читави и най - интуитивни.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  25. #450
    Благодаря за отговора. Изглеждат добри, но не намирам навигатор на тази марка под 160 лв. http://promobg.net/bg/gps-navigacii/...navigaciq.html Някои от тук стават ли?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си