.
Затворена тема
Страница 1 от 367 123451151101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 9154
  1. #1
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28

    Давай, народе!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    оо мацо :*

  3. #3
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    maDamn

  4. #4
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    ^



    Искам пак да се видим :3

  5. #5
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Запис, честита тема
    Наработих се, 1 ден преди дългочаканата отпуска.
    Самърсби и цигари сега, като за след работа. И го чакам да се обади, ама хайде да видим
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  6. #6
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Осъзнах, че съм олицетворение на монета; износена, прехвърляйки между чужди пръсти.

    Бр. Уморено.

  7. #7
    Прекаран следобед с Него, след седмица без да се виждаме, което между другото не е нещо необичайно за нас. Глупаво разстояние. А може би така е по-добре.. ?! Напоследък доста объркана относно чувствата си към Него, но мисля, че го обичам. Мисля, че и Той ме обича, хехе.

  8. #8
    Супер фен Аватара на TheDevilInMe
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 157
    Йеййй, нова темичка. С-к-а-п-а-н-о ми е...
    cuz I swear, I don't care ... ;]]

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Нещо ми е уморено. Нощес такава буря се разрази, че ме беше страх да угася и да си легна...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Нещо ми е уморено. Нощес такава буря се разрази, че ме беше страх да угася и да си легна...
    А на мен главата ми ще се пръсне. От вчера
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  11. #11
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    Защо всичко трябва да е толкова сложно? :Д

  12. #12
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Уморена съм. Ще кажеш, че цял ден съм орала и копала. А дори не ми се седи тук... Липсва ми, обичам да излизам и с другите, но Той ми липсва повече от обикновеното. Искам само да си го гушна и да мълчим, защото така казваме повече, отколкото с някакви мизерни думи. Ще кажеш, че наистина ми е син, бахти. Мойта пандичка е той, моето всичко, моето перфектно момче.
    Еднаквата е крива, не ѝ се отразява добре. Другата и тя. Освен тва ме карат да давам съболезнования, които не са искани и са тотално не на място. Подготвям се и аз покрай тях двете, въпреки че тия неща още са ми далече. Ама да - подготвям се, хах. Умряло ми е, иронията, брат, иронията.
    Ама пък бях заплашена с гушкане, тъй че не ми е чак толкова умряло. Ама пак ми е умряло. Хах.

  13. #13
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Като възглавница за котката. Явно не и пука, че тежи и винаги ляга така както само на нея да и е удобно.

  14. #14
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    А на мен главата ми ще се пръсне. От вчера
    Кръвно? Мигрена?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  15. #15
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Кръвно? Мигрена?
    По-скоро си мисля, че е от пълнолунието. Вчера вечерта мерих кръвното, 100/70, нормално за мен.
    Мигрени не мисля, че развивам. По-скоро съм малко по-уморена, отколкото ми е позволено

    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Като възглавница за котката. Явно не и пука, че тежи и винаги ляга така както само на нея да и е удобно.
    Завиждам ти. Умирам си моята котка да дойде да легне при мен, да дойде да го погаля или изобщо да дойде с някакво намерение, различно от това да ме захапе за глезените.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  16. #16
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Мигрени не мисля, че развивам. По-скоро съм малко по-уморена, отколкото ми е позволено
    Тва е от зодията, да знаеш. Преуморим ли се, тръгва главоболие.


    Аз си мечтая да си гушна гадинката и да я завия, да спинкаме заедно и като се унася, да пусне една дълбока въздишка...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  17. #17
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    По-скоро си мисля, че е от пълнолунието. Вчера вечерта мерих кръвното, 100/70, нормално за мен.
    Мигрени не мисля, че развивам. По-скоро съм малко по-уморена, отколкото ми е позволено



    Завиждам ти. Умирам си моята котка да дойде да легне при мен, да дойде да го погаля или изобщо да дойде с някакво намерение, различно от това да ме захапе за глезените.
    Аааа той никога не хапе, aма е много самостоятелно настроена личност. Ако го вземеш и го сложиш няма да седи, обаче като реши, че сам ще идва не може да го изгониш. Особено като му е студено и заема половината ми легло, ама аз съм си виновен че го научих да ми спи до корема като спя и да го повивам.

  18. #18
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Аааа той никога не хапе, aма е много самостоятелно настроена личност. Ако го вземеш и го сложиш няма да седи, обаче като реши, че сам ще идва не може да го изгониш. Особено като му е студено и заема половината ми легло, ама аз съм си виновен че го научих да ми спи до корема като спя и да го повивам.
    И моят е самостоятелен, но спи навсякъде, освен при мен, в т.ч. - в обувките ми, върху сушилника с дрехите (не питай как, това е висша еквилибристика), по первазите, върху телевизора, в гардероба и върху клавиатурата. При мен идва само, за да ми съобщи, че е гладен и да настоява да му отворя вратата на терасата. От няколко дни второто му е забранено, защото комшийката го сварила в нейното легло...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  19. #19
    anonymous708973
    Guest
    Хохи, имах предвид, че не виждам пред какво препятствие толкова ще съм изправена, че да искам да се изнасям от общия дом с приятеля ми. Сега... ако не ти е до други хора в момента, това е съвсем различна причина.

    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    От няколко дни второто му е забранено, защото комшийката го сварила в нейното легло...


    Ох, прегря ми мозъкът, пък далеч не съм свършила толкова много днес. И кафе пих уж, ама просто вече концентрацията ми отива на кино. Тя и без това не е впечатляваща... ОФ, аман от изпити бе. Тъкмо свършат и айде пак. а-м-а-н.

  20. #20
    Реве ми се направо,боли ме главата денят ми беше ужасен искам само да легна да заспя.Ама не и тая нощ ще вися до 4-5.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Не мога и 5 минути да му се сърдя. Този факт едновременно ме радва и ме натъжава. Липсва ми. ;/ Обикновено като се скараме, се случва така, че нашите или закъсняват, или са в супер добро настроение и не ги интересува, че аз закъснявам. Правя някакви планове без да съм сигурна, че дори част от тях ще се изпълнят, което не е присъщо за мен. Не съм сигурна това добро ли е или лошо. Утре май няма да се видим.;/

    Хареса ми, че ми писа иначе. Няма да му се моля повече, ако ще...

    П.С.: Честит ни нов вол. ^^

  22. #22
    Супер фен Аватара на NambyPamby
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 594
    В моменти на лудост и откровена тъпотия трябва някой да идва и да ми удря два шамара да се освестя малко. В противен случай си ги бъркам едни... чудни просто. Сега ми е смешно, ама положението хич не е забавно.
    Мноооооооооооого затъпявам на моменти, мнооого. Такава издънка пари да ми бяха давали нямаше да направя.
    Чувствам се много глупаво в момента. Ако вожех на мига да се телепортирам, бих го направила с кеф.

  23. #23
    anonymous708973
    Guest
    О, аз съм си пляскала по някой и друг шамар в такива моменти :д

  24. #24
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Добре съм,но искам да си го нагушкам и намачкам! мрън
    И трябва да лягам,че да ставам за работа, хех,кефи ме как звучи...дано не е само временен ентусиазъм.
    maDamn

  25. #25
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Честита ни тема!
    Тооолкова хубаво ми беше сутринта, толкова наспала и добре се чувствах. Ама не - шибан ден, а ако се разболявам ще е просто черешката на тортата.
    И да, нека да са кача на random автобус, защото "всички автобуси минават от там". Да, ама не. В 15:00 часа, най-голямата жега да трябва да се мъкна по някакви измислени пътища пеша, за да допълзя до залата, чувствайки се като картоф на фурна и да се мъча час и половина де тренирам. Meh. Поне си намерих по-тънко и късо панталонче за трениране, че с този анцунг с дебелина на меча кожа се побърках.
    Ама сериозно се притеснявам, че се чувствам по-различно разбита, ама дано да греша, че ако се разболея и утре не успея да изляза ще се побъркам, честно!
    Тоя индивид най-накрая се появи поне.
    И се опитвам да си намеря някакъв психо трилър, но не от типа, в които се чудиш какво, по дяволите, се случва, а ддз... психопати! Ако някой има идеи съм отворена за предложения.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си