.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023

    Питане за тест за наркотици

    Здравейте изчетох няколко други теми както тук така и в други сайтове.Предстой ми конкурс за работа в МВР мисля че Юни месец ако не есента.Въпроса ми е там правят ли тестове за наркотици чрез изследване на косата?Там се задържа най-много време до 90 дни след употреба.

  2. #2
    Предполагам.

  3. #3
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Правят се тестове, но специално за косата нямам информация.


  4. #4
    Тест за упойващи вещества не се прави.

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Amateur Виж мнението
    Здравейте изчетох няколко други теми както тук така и в други сайтове.Предстой ми конкурс за работа в МВР мисля че Юни месец ако не есента.Въпроса ми е там правят ли тестове за наркотици чрез изследване на косата?Там се задържа най-много време до 90 дни след употреба.
    хахахаха, те ако им правеха тестове там, щяха всяка седмица да гонят половината си състав. Куките се друсат, куките и продават, няма разлика между тях и най-изпадналите друсалки.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    хахахаха, те ако им правеха тестове там, щяха всяка седмица да гонят половината си състав. Куките се друсат, куките и продават, няма разлика между тях и най-изпадналите друсалки.
    То нищо човешко никому не е чуждо ама такава глупост си написал, че директно заминаваш за бисери на форума. Ако трябва да обобщаваш и да анализираш информация, което нито ти се отдава, нито е коректно в случая, зависимост на масата хора може да има към алкохола. Говоря за повечето хора. Вероятно има и наркомани, вероятно си виждал или чувал как някой бил взел нещо, а вероятно си и тъп провокатор. Не ми се обиждай, човече, но пишеш като точно такъв. А тестове не се правят масово защото са скъпи. То ако направиш тест на входа на метростанцията, половината трябва да ги упътиш към центрове за зависимости ... подозирам, че и ти си зависим, към тъпотията обаче. хехе

  7. #7
    Повече от фен Аватара на KIRIL98
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    310
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    хахахаха, те ако им правеха тестове там, щяха всяка седмица да гонят половината си състав. Куките се друсат, куките и продават, няма разлика между тях и най-изпадналите друсалки.
    Извинявай ама това е много педалски коментар. Не всички ченгета са корумпирани. Пък и доколкото знам се правят нарко тестове,

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Тодор
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    314
    Не се правят тестове за наркотици !Но това е най малкия проблем Най големия е връскарите,после всички останали изпити и тестове.

  9. #9
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от Тодор Виж мнението
    Не се правят тестове за наркотици !Но това е най малкия проблем Най големия е връскарите,после всички останали изпити и тестове.
    Явих се на конкурс и бях в топ 10 но колега ти се оказа прав връзкарите са преди теб ако ще и на първо място да си и най-подготвен...Но пък завърших Бакалавър Биотехнологии а сега уча магистратура Ботаника хаха
    Последно редактирано от Amateur : 04-14-2018 на 23:04

  10. #10
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    И това влезе след 5 години, за да го напишеш? Честито!
    А за системата на мевере, не знам какво друго си очаквал, там ако не си някой на някой, трудно ще прокопсаш, все пак се въртят доста пари и е хубаво да са при "наши" момчета, а и едва ли си искал да се занимаваш с такива неща. Това, което си завършил, е по - престижно, така че, пак, честито.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  11. #11
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    И това влезе след 5 години, за да го напишеш? Честито!
    А за системата на мевере, не знам какво друго си очаквал, там ако не си някой на някой, трудно ще прокопсаш, все пак се въртят доста пари и е хубаво да са при "наши" момчета, а и едва ли си искал да се занимаваш с такива неща. Това, което си завършил, е по - престижно, така че, пак, честито.
    Ами искаше ми се много в интерес на истината но не се получи.А аз съм такъв че не стане ли от първия път губя интерес.Сега и роднини и познати опитваха кой го късат на психо кой на физически...Подготвят ги уж добре пък изпускат от централния затворниците хаха.Иначе не влязох за това,имах тема от миналата година която са изтрили и незнам защо така и не успях да прочета всичко и да получа някой друг съвет но явно не е била достатъчно интересна или може би са мислели че е фейк.

  12. #12
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от Amateur Виж мнението
    Ами искаше ми се много в интерес на истината но не се получи.А аз съм такъв че не стане ли от първия път губя интерес.Сега и роднини и познати опитваха кой го късат на психо кой на физически...Подготвят ги уж добре пък изпускат от централния затворниците хаха.Иначе не влязох за това,имах тема от миналата година която са изтрили и незнам защо така и не успях да прочета всичко и да получа някой друг съвет но явно не е била достатъчно интересна или може би са мислели че е фейк.
    По принцип в тая "академия" "изпитите" са пълна пародия. Един познат, спортист от малък, занимаващ се с бойни спортове и какво ли не още, също доста надъхан, не го приеха поради някаква причина, а съм гледал всякакви тумбаци да се въртят около тая сграда и вътре в нея, а после и като ги видиш какви куки излизат, да ти се приреве. Не е случайно, че отношението на много хора към тази порочна система у нас е негативно основно.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  13. #13
    колко пари струва едно полицейско място и как да съм сигурен , че ще вляза а няма само да ми "изцоцат" парите ?

  14. #14
    ако да кажем завържеш някакъв контакт с полицай , той би ли могъл да "помогне" по въпроса ?

  15. #15
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ако да кажем завържеш някакъв контакт с полицай , той би ли могъл да "помогне" по въпроса ?
    Нали там е въпроса да не те уреждат бе пич. И според мен няма смисъл да се дават пари за да те вземат на работа.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Amateur Виж мнението
    Нали там е въпроса да не те уреждат бе пич. И според мен няма смисъл да се дават пари за да те вземат на работа.
    аз догодина завършвам , имам качествата и се подготвям но нямам връзки за съжаление ;(
    баща ми преди беше полицай , даже за кратко и началник на полицейско управление в Саудитска Арабия.
    Но той не работи това повече от 10 години и следователно тук в България нито има някакви контакти , нито важи където и да било вече...

  17. #17
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    аз догодина завършвам , имам качествата и се подготвям но нямам връзки за съжаление ;(
    баща ми преди беше полицай , даже за кратко и началник на полицейско управление в Саудитска Арабия.
    Но той не работи това повече от 10 години и следователно тук в България нито има някакви контакти , нито важи където и да било вече...
    В момента 90% от хората ги късат на психо.Ако имаш татуси пак те късат,ако имаш проблем с очите пак те късат.В МВР болница може да се цакат пари но са 30 кабинета и в кабинет поне по 2-ма и на двамата трябва пари... Дано успееш,стягай се за психото!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Amateur Виж мнението
    В момента 90% от хората ги късат на психо.Ако имаш татуси пак те късат,ако имаш проблем с очите пак те късат.В МВР болница може да се цакат пари но са 30 кабинета и в кабинет поне по 2-ма и на двамата трябва пари... Дано успееш,стягай се за психото!
    аз се подготвям за изпитите , и търся връзки в случай че решат да ме прецакат и да ме ощетят и поне да използвам тези пари и връзки именно да си вляза честно.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Amateur Виж мнението
    В момента 90% от хората ги късат на психо.Ако имаш татуси пак те късат,ако имаш проблем с очите пак те късат.В МВР болница може да се цакат пари но са 30 кабинета и в кабинет поне по 2-ма и на двамата трябва пари... Дано успееш,стягай се за психото!
    е добре като са толкова много хора и комисия , как успяват да влязат ?
    сериозно питам

  20. #20
    чакай ме у вас минче

  21. #21
    Колко струва един такъв тесТ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си