.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    ManyyD
    Guest

    Класът ми ме мрази ;(

    Здравейте. Аз съм 9ти клас. Имам проблем с половината от класа ми. Те ме мразят, постоянно се подиграват с мен, заяждат се. От две години съм в това училище и откакто съм тук бях приятелка с едно момиче но преди две седмици се скарахме с нея, а класът ми нея много я уважават, и сега всички ми се нахвърлят още повече + че тя ги настрои срещу мен. В моя клас момчетата са някякви супер слаби а аз съм леко по закръглена, и те естествено се подиграват и с теглото ми. Има едно момиче, което днес ме е снимало отзад докато съм била в гръб, и е изпратило снимката на половината клас само и само за да ме унижава. С нея се познаваме от първи клас но никога не сме се понасяли...Моля ви кажете ми какво да правя, как да ги накарам да престанат да ми се подиграват??

  2. #2
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ManyyD Виж мнението
    бях приятелка с едно момиче но преди две седмици се скарахме с нея, а класът ми нея много я уважават
    Защо я уважават толкова?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #3
    ManyyD
    Guest
    Незнам...може би защото аз съм слабохарактерна и приемам всичко навътре, а тя не им обръща внимание. Аз немога на не им обърна внимание, те ме унижават....

  4. #4
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ManyyD Виж мнението
    Незнам...може би защото аз съм слабохарактерна и приемам всичко навътре, а тя не им обръща внимание. Аз немога на не им обърна внимание, те ме унижават....
    Не им обръщай внимание тогава.

    Защо те интересува толкова тяхното мнение?
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #5
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    "Да поставям под изпитание опонента, не да допускам той мен да изпитва и да контролира развоя на двубоя. Да не играя неговата игра. НА НЕГО ЛИ ДА ДОКАЗВАМ ДОСТОЙНСТВОТО СИ ИЛИ ТОЙ НА МЕН ДА ДОКАЗВА НЕГОВОТО?!"

    "Диктувай темпото, не то да диктува на теб."

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Защо се оставяш някакви плебеи да ти определят настроението...
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    ManyyD
    Guest
    Никога не са ме харесвали в училище понеже съм леко закръглена.

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ManyyD Виж мнението
    Никога не са ме харесвали в училище понеже съм леко закръглена.
    Не е вярно.

    Ти не се харесваш.

    На никого не му пука каква си.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #9
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Бъди свинята, която ги събужда през нощта грухтеейки, не изпитваща страх за последствията...

  10. #10
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    тва беше тъпо

  11. #11
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Можеш и да свалиш няколко кг. да им се харесаш, а ако го направиш за себе си ще е по- добре.

  12. #12
    Външният вид няма значение. И аз съм 9ти клас, т.е от 2 години вече съм с едни хора в една стая, но не се имам с никого почти.
    В моя клас и аз съм нещо като аутсайдер, защото не контактувам с никого общо взето. От 26 съученика, само с 1 момиче дружа...С другите също си говоря, но не е като да се съберем и да си говорим през целия ден, както са останалите групички в класа ми.
    Но извън училището си имам приятели, които са ми нещо като братя и сестри, защото си се имаме много...
    Със сигурност това че не си се приобщила към хората от класа ти зависи от теб. А това че те закачат, още повече, защото ги предизвикваш с отговорите си, които казваш, че даваш като те обидят..просто ги игнорирай и ще им писне...След време нищо чудно да си станете приятели.
    Миналата година никой не харесваше една съученичка, но сега са си приятелки с нея и движат заедно....От теб зависи...Аз не харесвам класа си и не ми пука дали ще дружа с някого или не. В крайна сметка отивам там да уча.

  13. #13
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    213
    Не им обръщай внимание и ще спрат

  14. #14
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Съжалявам за казаното от мен вчера. Прояви разбиране към тези твои връстници, душите им са толкова празни, че им е нужно да ти се подиграват , за да им е приятно по пътя на ,навярно, мизерния им живот.

  15. #15
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Липсва ти самочувствие. А в тея класове повечето са олигофрени и само чакат някой като теб за да си правят ташак с него.

  16. #16
    Мнения хахах просто да не те ебе за тях смърт за тях и това е

  17. #17
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    много як аватар

  18. #18
    Наистина ти трябва самочувствие. Те не са с нищо повече от теб . И аз съм имала пререкания със съучениците си . Не съм падала на тяхното ниво и съм си мълчала . Разбира се дойде момент , в който вече не издържах и им се опълчих и така те престанаха. Сега като се сетя ме хваща яд , че не го направих по-рано . Училището е до едно време след като завършиш не е сигурно даже дали ще се виждате. Весели се с приятелите си и да не ти пука. Всеки човек си има недостатък , но и всеки си има чар !
    Последно редактирано от liiddety : 04-23-2015 на 22:53

  19. #19

  20. #20
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Ако си 120 кила и си момиче е нормално да ти се подиграват

  21. #21
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от espada Виж мнението
    "Да поставям под изпитание опонента, не да допускам той мен да изпитва и да контролира развоя на двубоя. Да не играя неговата игра. НА НЕГО ЛИ ДА ДОКАЗВАМ ДОСТОЙНСТВОТО СИ ИЛИ ТОЙ НА МЕН ДА ДОКАЗВА НЕГОВОТО?!"

    "Диктувай темпото, не то да диктува на теб."
    +1
    Бъди хищник а не жертва. Добий самочувствие но с покритие. Открий в какво си добра и бъди горда със себе си. Ако можеш да отслабнеш и лекичко boast-неш с това ще има отражение в познатите ти. За тези които те хейтват може никога да не станеш добра, но може да си намериш компания и добри приятели които да изместят класа ти.
    Последно редактирано от tochko : 04-24-2015 на 12:44

  22. #22
    daym
    Guest
    Не знам сред какви понита и пеперудки сте расли всички, но да твърдите че загорял 14 годишен гей ще спре да си избива комплексите, само защото закръгленото момиче не му обръща внимание е абсурдно. Ако не знаете колко са злобни тия олигофрени, значи сте били ученици преди повече от 15 години. По-вероятно е Чарли Шийн да спре алкохола от това, тормоза да спре защото някой не обръщал внимание на някой.

    Няма такъв филм да не им обръщаш внимание и да ги оставиш да си говорят. Или се научаваш да отговаряш, или си търпиш подигравките и се смачкваш вътрешно докато накрая изгубиш всякакво желание да излизаш от къщи и да комуникираш с връстници. Можеш да стоиш и да се оплакваш на непознати хора в интернет или да започнеш малко по малко да излизаш от зоната си на комфорт и със всяка постъпка да се стремиш да променяш двете неща, с които се самоопредели - слабохарактерна и закръглена.

    Хубаво е, че си осъзнала проблемите си, сега трябва да започнеш малко по малко да ги изчистваш. Не знам с какви очаквания влизаш в тоя форум, не те познаваме и не можем да ти дадем кой знае какви конкретни заръки. Помири се с приятелката си и говори с родителите си. Почни да правиш упражнения, докато дойде момента, в който си достатъчно уверена за да влезеш във фитнес зала. Следващия път когато ти подхвърлят нещо злобно не си премълчавай. Върни обидата. Дори да не ги обидиш, просто кажи нещо. В най-добрият случай ще покажеш, че не си овцата за която те мислят и не си човек, който могат да тормозят, когато им доскучее. В най-лошия ще те обиждат, но те и сега те обиждат, така че не виждам реално да губиш нещо.

    Това е най-ясното, което мога да ти кажа. Знам, че тази промяна, за която ти говоря ти се струва нещо абстрактно и не знаеш точно какво ти казвам да направиш, но това е така, защото проблема ти не е само един. Най-доброто което можеш да направиш е да откриваш всяко нещо, което не те удовлетворява и да се стремиш да го промениш. В началото е зор, после тръгват нещата. След време ще си си благодарна. И понеже гледам, че уважаемите пенсионери са ти постнали няколко цитата и аз ти давам един - ''Лудост е всеки път да правиш нещо по един и същи начин и да очакваш различни резултати''. Добро е, един умен го е казал. Можеш или да си смениш начините или да пробваш онова с мълчанието и игнорирането и след време да напишеш как всички от класа ти вече искат да са ти първи приятели само защото си си мълчала като са ти казвали ''дебеланка''. Успех.

  23. #23
    Как ще спрат ли? - Ми ще те разочаровам, но отговора е че няма да спрат. Това са комплексирани хора, които гледат как да унижават другите и които се мислят за нещо повече, а всъщност са кръгли нули.
    Просто търпиш и игнорираш до 12 клас, после всеки си заминава по неговия път и никой с никого не се занимава.
    Аз съм 11 клас и да ти кажа все още не са се променили. Месят се където не им е работа, говорят зад гърба, злобеят, лигавят се и т.н. И накрая като стане дума за няква работа да им свършиш стават много милички и добрички. Доста ми е позната тази ситуация. Игнор му е майката и да не приемаш нещата твърде лично

  24. #24
    Прочетох историята ти и ми е познато почти всичко в нея. Все едно аз съм я писала. Напълно те разбирам какво ти е. Аз преживявам по-голямата част от това което ти си написала в историята ти. Просто бъди силна може да кажеш на класната ти или на училищният психолог ако има в училището ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си