.
Отговор в тема
Страница 153 от 450 ПървиПърви ... 53103143149150151152153154155156157163203253 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 801 до 3 825 от общо 11246
  1. #3801
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Home. Не е нов филм, но описва как се чувствам попринцип.

    https://youtu.be/jqxENMKaeCU?t=1613



    Природата просто ще ни отмете, когато си поиска.
    да разбирам ли че като влезеш в ютуб гледаш само картинки
    ти английски не знаеш
    и ми е интересно как формираш мнение

  2. #3802
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    да разбирам ли че като влезеш в ютуб гледаш само картинки
    ти английски не знаеш
    и ми е интересно как формираш мнение
    Защо се интерсуваш от мен пък ти? Не разбра ли, че се старая да не ти обръщам внимание?

  3. #3803
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    не се притеснявай от природата
    притеснявай се от това
    https://www.novini.bg/news/442859-%D...%88%D0%B8.html

  4. #3804
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    не се притеснявай от природата
    притеснявай се от това
    https://www.novini.bg/news/442859-%D...%88%D0%B8.html
    Приятел.
    Ако на тези хора от третите страни се вкара Западен тип идеологическа, културна и образователна система. Постигне се ресурсно снабдяване и икономическо високо ниво на развитие. Дали планетата ще издържи? Дали тогава ще им стигне питейната вода?
    Тези хора живеят в нищета. Сравнение с развитите региони. Нямам предвид точно Пакистан. Пакистан е доста богата на петрол държава. Имаха дори ядрен ресурс.

    Колко процента живеят с американската мечта?


    Водата в много региони пресъхва, което ще подсили беженските вълни към северните държави и културите допълнително се сблъскат именно поради тази причина. Тук в статията са прави.
    Хората от бедните гета заселват големите градски агломерации, които пък се превръщат в крепoстни центрове на управляваща класа.


    В България вече това е факт, макар че тук имаме съвсем друг проблем. От 9.20 милиона за 27 години сме вече под 7.
    Където липсва стабилност, там започват всякакви проблеми. Знаеш го.

    На природата не й пука особено за нашите политически възгледи, за социалните ни и духовни промени. Тя има свои закони.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 09-10-2017 на 12:32

  5. #3805
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    ^^
    Да, ти си по-изпаднал.
    Ще ти се !
    Я обясни как и защо да съм по-изпаднал от Туркса или например теб ?
    Като ти гледам постовете и мрънканията сигурно си още девствен, но не искаш да си признаеш, за да не те гаври форума !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    По-жалка никога не съм се чувствала. Почва да ми втръсва да си играят с мен и аз да съм готова да заеба всичко, нищо че от другата страна не се заебава шибана прашинка за мен. Моля се и се влача като боклук. Тва ли заслужих?! "края на седмицата не е дошъл" За тва ли мога само да се класирам?! Имало лайна. А моите лайна кой ще ги оправи?!
    Каквото и да е станало тори, сигурен съм, че се е случило в резултат на твой избор и така ти се пада !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #3806
    Грозния се завърна

  7. #3807
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Я обясни как и защо да съм по-изпаднал от Туркса или например теб ?
    по-изпаднал си от всеки 15 годишен, който е чукал поне веднъж

  8. #3808
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ще ти се
    сигурно си още девствен, но не искаш да си признаеш, за да не те гаври форума !
    Ще ти се,но уви.
    он
    Брех че хубаво било,през лятото, из Родопите.
    С джип до "Орловото око" беше страхотно преживяване.
    Пак бих го направил.
    Скоро отново на планина,надявам се.
    Последно редактирано от deitona22 : 09-10-2017 на 16:31
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  9. #3809
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Скарахме се, щото не съм му казала кво чувствам или през какво съм минала. Как се казват такива работи?! Вярно, че не ми е просто който и да е, но... Как се казва такова нещо?!
    квак

  10. #3810
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ще ти се,но уви.
    На теб, не на мен!
    (Освен това аз го казах пръв !)
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Брех че хубаво било,през лятото, из Родопите.
    С джип до "Орловото око" беше страхотно преживяване.
    Пак бих го направил.
    Скоро отново на планина,надявам се.
    Ясно е, че си сам като куче и никоя не ти връзва . Тори, Анархито, Дивергюна говорят за връзки, ала-бала, ти само ходиш по някакви планини .
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    по-изпаднал си от всеки 15 годишен, който е чукал поне веднъж
    И аз съм чукал веднъж, така че не съм по-долу !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #3811
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ясно е, че си сам като куче и никоя не ти връзва . Тори, Анархито, Дивергюна говорят за връзки, ала-бала, ти само ходиш по някакви планини .
    Мисля че съм чукал,ама не баш*така е вярно
    Ем.
    Като не знаеш,не говориш.
    Просто е...като теб.
    Като съм във връзка,не говоря наляво и надясно.
    Най-малкото тук бих споделял някво такова инфо.
    Последно редактирано от deitona22 : 09-10-2017 на 19:46
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  12. #3812
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Дааам...завръщам се отново в кьопавата ми реалност в тази така кьопава поне досега година. Може би най-хубавото е че този месец ще ми идват пари. Нищо друго. А вчера, вчера,вече онзи ден, си изкарах може да се каже супер за стандартите на тази година. Но вечерта започна отново болката. Боли/ше ме сърчицето. Както казах сякаш отдавна се бях пресушил. Просто на моменти ми беше гадно. Вчера за първи път от много време ми се насълзяваха очите и не можех да заспя дълго време от въртенето на лентата в главата си. Напоследък заспивах късно постоянно, просто заради ръчкане по телефона или включване на телевизора в стаята ми по нощите...А вчера видях много мои мечти и желания, някои от които дори не бях обмислял като че ли. "Облизах ги" хубаво, но през стъклен прозорец толкова близо и всъщност толкова далече бях от тях. Може би за пръв път тази година си направих една по-дълга разходка с още трима човека.Двойка и една съвсем непозната за мен млада жена. Почти три години по-малка от мен. Но ме изуми.Сякаш притежаваше много търсени от мен качества, които за няколко часа ми понапомпаха леко егото и ме накара да се чувствам готино от това, че съм около нея. Дори да не си говорим само двамата останали за известно време...сякаш пак не ми беше неловко.Може би от малкото случаи, когато не се чудех какво да измисля за да убия неловкото мълчание. Остсвахме на моменти назад и си говорехме или отивахме на друга посока от двойката.Оставахме много пъти насаме.Тя ме викна да отида до едно място с нея и после, ако искам да и направя малка услуга. Беше също много убедитела като ме накара да направя нещо дребничко, което попринцип не правя, защото отлично знам резултата карайки ме едвали не да вярвам, че греша.На моменти се опитвахме да си довършваме изреченията сериозно или пък иронично към другия.Заговаряхме се и си отговаряхме на зададен от другия въпрос или реплика просто насочена в пространството. На моменти спорехме, на моменти леко се хранехме без другия да го възприема като лична обида, а просто като с насмешка.Вслушваше се в дребни неща, които казвам и може да са и от полза.Два пъти ми подава ръка, а един път ми даде и да и пипна ръката да видя колко е студена.Винаги съм мечтал не аз да напъвам нещата, а те да стават бавно или пък бързо и с лекота.Така гладко вървеше всичко, че при едни по-други обстоятелсва можеше дори и да и дам якето ми или направо да я прегърна за да се сгрее въпреки, че попринцип често съм срамежлив.Интересуваше се постоянно от неща свързани с мен.Говореше ми за нея леко и освободено без да има нужда от ченгел. За всичко, което се сетих да я питам.Бъзикахме се.Дори намирахме и подобни случки и намерения в животите ни.Накрая ми каза, че общуването и с мен и било много приятно и много и харесало...
    Оообаче, къде е уловката в случай, че някой си помислихте, че щастието този път може би е почукало трайно на вратата ми.Въпреки, че ме караше да се чувствам супер готино си нямам идея защо го правеше или просто не искаше да е изолирана, а също и да свети на двойката.Първо, е от любимата ми столица, второ е точно от около най-далечния ми край.Изключваме апартамента.Трето и много важно.Тя си има гадже, с което градят някакви уж перспекни отношения далееече от България. И четвърто.След няколко седмици тя се връща пак в този далечен край на Европа за поне следващите няколко месеца.
    Иии енд стори.Дори си нямам и на представа дали ще се засечем дори и втори път реално.
    И така завръщане в кьопавата ми скапана реалност в тази така кюпава откъм положителни емоции за мен година.Поне досега...

    Едит: И отгоре на всичко въреки цялата глупава битовна работа в нас, цял ден ме пререзва корема и ме тресе. Не за първи път този месец...
    Последно редактирано от Niakoitam : 09-10-2017 на 22:08
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  13. #3813
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Скарахме се, щото не съм му казала кво чувствам или през какво съм минала. Как се казват такива работи?! Вярно, че не ми е просто който и да е, но... Как се казва такова нещо?!
    сложи снимка брат, по-лесно е когат човек го има нагледно


    ахахаххаа
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  14. #3814
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тори, Анархито, Дивергюна говорят за връзки, ала-бала, ти само ходиш
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  15. #3815
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    бтв искам да бъде отбелязано, че арабчето е единствения, който се кефи на грозния от що годе редовно пишещите напоследък

    това е най-добрият белег, че става въпрос за различен тип човешко мислене, което е несъвместимо с нашата реалност
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  16. #3816
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    успях да се събудя да видим сега какво ще правя
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #3817
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    явно не ми е нужен сън

    колкото и хора да срещам всички непознати не ми мислят злото и не ме мразят даже биха ми помогнали
    а видиш ли тия дето ги знаеш от години и си им спасявал кожата не веднъж се вдигат срещу теб
    тъпо ми е че прекарах 7г с фалшиви хора тъпо ми е че престанах да бъда единак ги допуснах до мен
    7г за мен са едно празно пространство

    ...добре де как да избия всичко от главата си и да си поспя
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  18. #3818
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    явно не ми е нужен сън

    колкото и хора да срещам всички непознати не ми мислят злото и не ме мразят даже биха ми помогнали
    а видиш ли тия дето ги знаеш от години и си им спасявал кожата не веднъж се вдигат срещу теб
    тъпо ми е че прекарах 7г с фалшиви хора тъпо ми е че престанах да бъда единак ги допуснах до мен
    7г за мен са едно празно пространство

    ...добре де как да избия всичко от главата си и да си поспя
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  19. #3819
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    чета огромния пост на някой тук и си мисля, че отново описва сънищата си
    след това виждам, че то не било сън
    няква му дала да я пипне за ръката
    и тя два пъти го пипнала, пак за ръката
    сякаш сме в 16-ти век

  20. #3820
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Чиче, нещо яд и злобичка ли усещам да се прокрадва в твоята папагалска душичка. Сигурно, защото на 40 и кусур все още го караш само на зяпане в дълбоки деколтета и нескопосани опити за свалки и оригиналност в тийна.Моите възможности, че са скромни,скромни са. Но...ти и тях май не можеш да достигнеш, а и аз все пак имам още около 10тина годинки за наваксване докато достигна до твоята крехка възраст...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #3821
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Не трябва да имаш и капка достойнство, за да влезеш във вип брадър. Тези хора ламтят за пари и отиват там с ясната нагласа, че ще извадят всичките им кирливи ризи на показ и ще се създава сеир на техен гръб. Чак ме дразни колко фалшиво е всичко. Особено тези първите двама при срещата си бяха по-зле от актьорите в истински истории и съдби на кръстопът. Адски много си личеше как репликите им са по сценарий.

    Поръчах подаръка за рождения ден, също реших да правя тортата вместо да я поръчвам, просто защото е за близък приятел и ще е по-сантиментално.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  22. #3822
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Дааам...завръщам се отново в кьопавата ми реалност...
    Не можах да го изчета, много съм изморен. Бас държа, че можеше да се опише по-кратко и стегнато.
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Дейтунара е сам като куче и сигурно дори не е ебал или ако е ебал е било много отдавна - по-отдавна и от мен !
    То и ти не се отърваш от жени около себе си (не се заяждам, ама си е така, признай си)!
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    бтв искам да бъде отбелязано, че арабчето е единствения, който се кефи на грозния от що годе редовно пишещите напоследък

    това е най-добрият белег, че става въпрос за различен тип човешко мислене, което е несъвместимо с нашата реалност
    Така ли ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #3823
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    тояПтканов от бигбрадър е бахти противно същество

  24. #3824
    Някой път опитните мишки излизат илюминати.

    Кой се страхува от Бог?

    Какво е да се страхуваш от Бог?

  25. #3825
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не можах да го изчета, много съм изморен. Бас държа, че можеше да се опише по-кратко и стегнато.
    Дейтунара е сам като куче и сигурно дори не е ебал или ако е ебал е било много отдавна - по-отдавна и от мен !
    То и ти не се отърваш от жени около себе си (не се заяждам, ама си е така, признай си)!
    Така ли ?
    не схванах какво трябва да си призная

    а за второто, очевидно е така. Като зачетеш коментарите аз съм единственият, който отговаря без да те храни, а малкото резаче направо ти се кефи
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си