.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    всеки втори бандит, всеки трети иска оръжие, всеки четвърти има охрана
    2017-та в Мутруландия

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Gabriel123 Виж мнението
    Ако имаш проблеми с някого, най-добре потърси помощ от родител/учител, вместо да се правиш на мъж от 13-годишен. Електрошок няма как да си вземеш, джобен нож ни най-малко ти трябва. Спрей можеш да си вземеш, но си има различни марки и спрейове(облак, струя, пяна). Все неща, с които 13-годишен не трябва да се занимава. Все пак ако наистина ти трябва спрей за САМОЗАЩИТА ПРИ НЕОБХОДИМОСТ, а не да се правиш на пича от по-горния клас или да пръскаш в очите на тези от твоя, ще ти дам подходящ модел.
    Тия спрейове са напълно легални , но за него това ми се струва най-подходящо за самозащита.

  3. #28
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Момчето искаше да знае кое е легално да се носи, така че куките да не му правят проблем ако го спрат, а не кое и как е легално да се използва.
    Ченгетата ако решат могат да ти направят проблем за каквото си поискат - все пак сме полицейска държава.

    Законът за самозащита у нас е точно такъв, както казва Харката и е тъп закон, както казва Д-р Сатан.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ченгетата ако решат могат да ти направят проблем за каквото си поискат - все пак сме полицейска държава.

    Законът за самозащита у нас е точно такъв, както казва Харката и е тъп закон, както казва Д-р Сатан.
    Попринцип да , но ако не стане нещо се съмнявам че ще го пребъркват изобщо Те по халите не смеят да искат документи , камоли на 13 годишен. Не се смея , напротив малко ме е яд че полицаите са принудени да прикриват престъпления...
    повярвайте , не е защото го искат...

  5. #30
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Попринцип да , но ако не стане нещо се съмнявам че ще го пребъркват изобщо Те по халите не смеят да искат документи , камоли на 13 годишен. Не се смея , напротив малко ме е яд че полицаите са принудени да прикриват престъпления...
    повярвайте , не е защото го искат...
    по принцип си представи как звучи ''въоражен 13 годишен'' прилича си с малолетен престъпник
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    по принцип си представи как звучи ''въоражен 13 годишен'' прилича си с малолетен престъпник
    Е аз от 14 годишен си имам спрей , пък и ти го изкарваш все едно с калашник и запасано мачете ще тръгва да коли хората

  7. #32
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Е аз от 14 годишен си имам спрей , пък и ти го изкарваш все едно с калашник и запасано мачете ще тръгва да коли хората
    на опаковката пише забранено за деца
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #33
    2017 Всеки тийн си търся белята и после как да се защити.

    МИ КАТ ПРАИШ ШИТНИ ПОНЕ ДА ЗНАЕШ ЗА ПОСЛЕДСТВИЯТА И ДАЛИ МОЖЕШ ДА ГИ ПРЕОДОЛЕЕШ, ТЪПАК

    Електрошок, спрей, нож, бе ти прост ли си ?
    Казваш на родителите си като имаш някакъв проблем..
    Ол, чакай, вече не говорим с родителите си, защото не е готино, няма да имаме рейтинг пред леки седмокласнички-дванайсетокласнички, най-добре е да се направим на мъжага, като направим поредната глупост, не като помогнем на някой (без значение от годините), като се държим адекватно...

    Келешчета...


    pp Subiram ulichni gangster4eta, po vuzmojnost s lanec, 90 kila kovano bronz v topkite, samochuvstvie, paket4e zahar i kurvavi ruce )) Мърши пропаднали..
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  9. #34
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ...ако не стане нещо се съмнявам че ще го пребъркват изобщо
    Могат да го пребъркат като нищо и без видима причина и лошото е, че по закон имат право да го правят.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Могат да го пребъркат като нищо и без видима причина и лошото е, че по закон имат право да го правят.
    Да човек , некви лапета на 12-13

  11. #36
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Да човек , некви лапета на 12-13
    Да - възрастта не намалява правата/произвола на полицаите.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #37
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Не е на 2 години. Аз имах нож още в детската.

    са на бомби самоделки ли си минал

  13. #38
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от x3eme Виж мнението
    са на бомби самоделки ли си минал
    Не, това беше още в 4ти клас

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си