.
Отговор в тема
Страница 158 от 450 ПървиПърви ... 58108148154155156157158159160161162168208258 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 926 до 3 950 от общо 11246
  1. #3926
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    http://www.haskovo.net/index.php/new...gra-na-tronove

    ракши съжалявам че трябваще да го видиш
    ти не си вече сред живите

    пс. интересна статия
    https://dcnews.bg/vizhte-polovinkite...nove-snimki/6/
    за момент си изкарах акъла
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  2. #3927
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298


    <3
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  3. #3928
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    арабин показва средни пръсти на промоутърки и заплашва да ги изнасили на концерт в центъра на София

    хмм
    Щеше да звучи почти legit, ако не идваше от теб.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #3929
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    https://www.standard.co.uk/news/worl...-a3617881.html

    A rising number of young Chinese people are failing fitness tests required to join the army because they are too fat and masturbate too much, state media has proclaimed.

    A poor diet and frequent masturbation, leading to abnormally large testicular veins, are believed to be behind falling fitness levels, according to a report published in state-run military newspaper the People’s Liberation Army Daily.



    за това, което бяхте писали за бг армия
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  5. #3930
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Щеше да звучи почти legit, ако не идваше от теб.
    не идва от мен, а от арабескчо

    но и аз те обичам, да
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  6. #3931
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    окей, гледам GGG vs Canelo

    съответно трябва да бъдат изпълнени химните на 2те страни (Казахстан и Мексико). Изпълниха ги и, разбира се, НЯМА КАК ДА МИНЕ БЕЗ АМЕРИКАНСКИЯ.... И докато го изпълнява "the LAAAAAAND OF THE FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE", докато всичките реднеци не свършат в гащите
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  7. #3932
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    боксът е повече политика от политиката, заклевам се

    изключително тъжно

    продажната ти комисия дава равен, след като пичагата е бил на задния му крак цял мач и не е направил нищо впечатляващо буквално защото е националния празник на мехико и защото е следващата звезда на де ла хоя, шибания боклук

    мега тъжно



    #когато ракшу е стоял цяла нощ буден да гледа бокс и се вълнува и няма с кого да си говори щот всички спят, а малоумното решение го е вбесило на боклук в 7 сутринта
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  8. #3933
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    арабин показва средни пръсти на промоутърки
    Класика

  9. #3934
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Вчера и днес се излежавам по цял ден за първи път това лято! Някакво хем ми е гузно, че изтривам цели два дни от календара, хем пък е готино да си почина малко и аз като хората.

  10. #3935
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Май одъртявам за две партита едно след друго. Толкова съм уморена, че не знам как съм се успала. Тая седмица е седмицата на рождените дни явно. 4... Не е като да не се забавлявахме, де - напротив - и без да се опием явно можем да си правим кефа. Въпросът е, че щеше да е доста по-хубаво, ако вчера бях поспала малко.
    Все повече почва да ме боли гъза и да не ми дреме. Всеки ден все повече и повече ми умира всичко. Пък може и да е време, стига толкова съм го влачила, че стана отдавна банално.
    квак

  11. #3936
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    интересен ден... знам че някои хора от малцинствата нарочно се мятат пред коли да ги блъскат, после да искат пари и да заплашват с бой... ем днеска един чернокож скочи пред колата ми абсолютно умишлено, не успях да спра, блъснах го, оня падна и зе да реве, с мръсна газ го заобиколих и айде на работа... що не се метне кат съм с камиона? щото 7 тона и половина ще го направят на саздърма
    не съм чувал за такъв реален случай ама явно има всякакви психари
    https://www.youtube.com/watch?v=UnP7-1-W4VQ

  12. #3937

  13. #3938
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Kelly FTV Breaking Innocence

    https://www.facebook.com/humourhubof...type=3&theater

    hehehehehe
    Последно редактирано от papugai : 09-17-2017 на 11:08

  14. #3939
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението

    Винаги съм се чудил , защо това е по-популярно и от наргиле баровете ?
    Защото България е на запад от Босфора предполагам !
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    A rising number of young Chinese people are failing fitness tests required to join the army because they ... masturbate too much, ...

    ...frequent masturbation, leading to abnormally large testicular veins, are believed to be behind falling fitness levels,...
    Това са пълни глупости без научно основание !
    Пък и как са разбрали колко мастурбират и че именно това е причината ?
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    арабескчо
    Това звучи забавно !
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Вчера и днес се излежавам по цял ден за първи път това лято! Някакво хем ми е гузно, че изтривам цели два дни от календара, хем пък е готино да си почина малко и аз като хората.
    Маминия Турксчо пак лъже във форума за да си помпа самочувствието и да се самозаблуждава колко е самостоятелен !
    Чак дойде да напише това във форума ! Почти му повярвах !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Май одъртявам за две партита едно след друго. Толкова съм уморена, че не знам как съм се успала. Тая седмица е седмицата на рождените дни явно. 4... Не е като да не се забавлявахме, де - напротив - и без да се опием явно можем да си правим кефа.
    Ето и тука - труд, пот и сълзи !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #3940
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    не съм чувал за такъв реален случай ама явно има всякакви психари
    https://www.youtube.com/watch?v=UnP7-1-W4VQ
    никога не карайте така
    https://youtu.be/rzdmuhvnnY8

  16. #3941
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Публикувах първата си статия в weheartit и съм доволно.
    След малко ще гледам втория епизод на ahs, после сигурно ще гледам филма за Тупак. Свалила съм си и първи сезон на Викинги.
    Реших, че вече ще имам повече време за себе си. Ще гледам нещата, които съм планирала да гледам от доста време насам, ще чета повече книги, ще пиша повече, най-накрая ще направя онзи ремонт. Крайно време е да подредя живота си.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  17. #3942
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Спах, събудих се и хапнах, ся баня и ще се видя с ндп-то, че утре си заминава и чак догодина евентуално. Замислям се как през времето, когато го няма, си мълча и нищо не казвам, прикривам липсата му и не показвам нищо изобщо, защото и аз не знам защо. Бих искала по-често да се прибира.
    квак

  18. #3943
    Седя и се чудя как може да ме прави толкова щастлива :Д Винаги знае какво да каже, как да го каже, как да реагира по правилният начин и не е някакво престорено, ами си му идва естествено да е такъв
    А аз се опитвам да намеря нещо негативно, нещо за което да се захвана и не мога

    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #3944
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А аз се опитвам да намеря нещо негативно, нещо за което да се захвана и не мога
    Разхождали се мъж и жена с детенце. Видели магаре, на детенцето му се сторило интересно магарешкото достойнство и попитало какво е това.
    - Нищо, момчето ми! - казала майката.
    - Ааа, то за майка ти и това е нищо! - обадил се бащата.

    идея ти давам
    /////////////////////////////////
    https://www.instagram.com/natasha_crown_official/

    200к я следват
    не ми идват думи да го коментирам

  20. #3945
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Бахти тъпия живот. Хем в застой, хем нещо мааалко по-различни и лееееко по-хубаво да ми се случи и то частично та чак папагала да реши, че пак разказвам сън и после ще си изплащам с лихвите двойно и тройно. Но то пък реално и напоследък не сънувам често, но като приемем, че съня е реално 1/3 от живота, би трябвало поне 1/4 1/5 да съм добре. Със всякакви мацки се разкарвам там също с други хора и навсякъде. За съжаление това не е реалната част...
    Последно редактирано от Niakoitam : 09-18-2017 на 10:38
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #3946
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Бахти тъпия живот. Хем в застой, хем нещо мааалко по-различни и лееееко по-хубаво да ми се случи и то частично та чак папагала да реши, че пак разказвам сън и после ще си изплащам с лихвите двойно и тройно. Но то пък реално и напоследък не сънувам често, но като приемем, че съня е реално 1/3 от живота, би трябвало поне 1/4 1/5 да съм добре. Със всякакви мацки се разкарвам там също с други хора и навсякъде. За съжаление това не е реалната част...
    що не се напиеш
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  22. #3947
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Няма с кой, няма време тези дни пък...и това ще ми реши съвсем за кратко проблемите...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #3948
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Няма с кой, няма време тези дни пък...и това ще ми реши съвсем за кратко проблемите...
    откога пък ти трябва втори за тази дейност?

    представи си го като душевна мастурбация, с която бягаш от проблемите си
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  24. #3949
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298


    това са котките на Ewok и NomNomNom :/
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  25. #3950
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Приятно равновесие на лудост и спокойствие. Беше време да се успокоят събитията.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си