.
Затворена тема
Страница 93 от 95 ПървиПърви ... 438389909192939495 ПоследнаПърви
Резултати от 2 301 до 2 325 от общо 2365
  1. #2301
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Сега ми кажи...
    Ти кажи "великият руски народ" по колко убити дава за всеки убит германец !
    А колко танкове и самолети губят руснаците за всеки унищожен немски?
    Нали са много велеки, а ?
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Жуков не е влизал в битка ако не е превъзхождал петкратно германците.
    Самата истина!
    В тая война руснаците нямат нито една победа, освен когато са с огромно числено превъзходство!

    Немците имат много победи, дори срещу превъзхождащ противник!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #2302
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Мисля че бях съвсем ясен. Не искам да умаловажавам подвизите на нито една от армиите. Поляците също са се били смело на доста места, въпреки че Полша пада за 2 седмици. Дали руснаците щяха да се справят по-добре ако имаха повече техника и ако Сталин не беше избил целия офицерски състав - да, определено. И все пак, след 44-та руснаците са имали в пъти повече хора и техника, но въпреки това Жуков не е влизал в битка ако не е превъзхождал петкратно германците.

    А като каза Брест, знаеш ли че в Сталинград също е имало сражения месеци след като е бил превзет от руснаците?
    ПП: А какво мислиш за Бреслау ?
    чадо божие не говоря за това коя армия е по-велика а защо руснаците дават много жертви
    а Брест е пример за това как германците изгарят живи жени и малки деца (нали каза че войната не е срещу руския народ)
    лошото е че не можеш да вденеш какво ти говоря

    пп
    не ми меши поляците говорим за германците и руснаците
    Последно редактирано от haritov : 09-18-2017 на 17:53
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #2303
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти кажи "великият руски народ" по колко убити дава за всеки убит германец !
    А колко танкове и самолети губят руснаците за всеки унищожен немски?
    Нали са много велеки, а ?
    Самата истина!
    В тая война руснаците нямат нито една победа, освен когато са с огромно числено превъзходство!

    Немците имат много победи, дори срещу превъзхождащ противник!
    ние даваме много жертви и през турското робство ама иди кажи че турците са много велики
    ''не ми говори колко войници са загинали хора ще си намеря искам техника нямаме техника тя е важната'' това го е казал точно Жуков
    във войната не е толкова важно колко е живата сила с която разполагаш техниката е от решаващо значение и понеже той е бил превъзхождан по този показател е имал само една възможност да атакува с жива сила от типа щрафбат

    имал е заповед да не отстъпва
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #2304
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Нас не ни е страх, но ще си оградим Айфеловата кула с двуметрова стена от подсилено стъкло, непробиваема за куршуми и микробуси"

    http://www.bbc.com/news/world-europe-38923411

  5. #2305
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    чадо божие не говоря за това коя армия е по-велика а защо руснаците дават много жертви
    а Брест е пример за това как германците изгарят живи жени и малки деца (нали каза че войната не е срещу руския народ)
    лошото е че не можеш да вденеш какво ти говоря

    пп
    не ми меши поляците говорим за германците и руснаците
    Колко безочлив трябва да си че да говориш за горене на деца и жени, при положение, че зверствата на руснаците в Германия са несравними.

  6. #2306
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    той е бил превъзхождан по този показател
    Немците никога не са имали по-многобройна техника от руснаците !
    За живата сила да не говорим!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #2307
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Колко безочлив трябва да си че да говориш за горене на деца и жени, при положение, че зверствата на руснаците в Германия са несравними.
    каквото почукало такова се обадило
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #2308
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Немците никога не са имали по-многобройна техника от руснаците !
    За живата сила да не говорим!
    кажи го това на панфиловци
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #2309
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    панфиловци
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #2310
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Добре де, възможно ли е някой да има мания за завовеание, за величие, да убива хора, да създава концлагери, да затваря и изтезава в тях хора и да е нормален човек. Хитлер е най-вероятно психясал комплексар-лилипут. Възможно ли някой да се визхищава на такъв човек, той трябва да е по-зле и от него?!

    ПП:

    Сталин 1.68 м.
    Наполеон 1.69 м.
    Мусолини 1.69 м.
    Хитлер 1.74 м. -> на докторчето му давам между 1.69 и 1.74, а при Грозния по-скоро към долната граница.
    Последно редактирано от defender : 09-18-2017 на 20:56

  11. #2311
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019


    ПП: Горе-долу колкото следващите 10 държави взети заедно ...

    Либерално ми е


    Зленоксе, ела да ме открехнеш що любвеобилните, толерантни либерали са толкоз въоръжени, повече от талибани, терористи, севернокорейции и руснаци взети заедно?

    По-въоръжени са от Хитлер даже, при който все пак това е разбираемо, защото е бил завоевател, с мисъл за империя, Райх.
    Последно редактирано от defender : 09-19-2017 на 12:08

  12. #2312
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре де, възможно ли е някой да има мания за завовеание, за величие, да убива хора, да създава концлагери, да затваря и изтезава в тях хора и да е нормален човек. Хитлер е най-вероятно психясал комплексар-лилипут. Възможно ли някой да се визхищава на такъв човек, той трябва да е по-зле и от него?!
    Ти си просто поредния глупак, повярвал на еврейската пропаганда. Не се изненадвам, предвид че вече вярваш в толкова други малоумни неща, и не, тук нямам предвид Бог.

    ПП: Между другото 1.85 съм, смотльо.

  13. #2313
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Ти си просто поредния глупак, повярвал на еврейската пропаганда.
    Че Хитлер е бил психясал комплексар е еврейска пропаганда ли?
    Че възможно ли е човек причинител на толкова много насилие да не е психясал? Мисля, че почти всеки психиатър ще го потвърди.
    Добре, обясни ми ако ти се занимава, защо мислиш, че Хитлер не е бил психясал, а неговата политика и отношение към хората са били най-нормалните.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Не се изненадвам, предвид че вече вярваш в толкова други малоумни неща, и не, тук нямам предвид Бог.
    Какви се тези толкова други неща?
    Последно редактирано от defender : 09-19-2017 на 13:20

  14. #2314
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Класация на топ еко-драми от "Смълчаната пролет" до днес:
    - 60-те: пестицидите
    - 70-те: оловния бензин
    - 80-те: киселинните дъждове
    - 90-те: озоновия слой
    - 2000-2010: глобалното затопляне
    - 2010-2020: изменението на климата
    - след 2020: микро-пластмасите
    - след 2030: космическия боклук

    И най-интересното е, че замърсяването на въздуха, който дишаме, в нито един момент не е бил и няма да бъде на върха на "обществения интерес". Твърде рационално мислене изисква!"
    Последно редактирано от defender : 09-19-2017 на 20:17

  15. #2315
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че Хитлер е бил психясал комплексар е еврейска пропаганда ли?
    Абсолютно. Всичките тия филмчета дето си ги гледал да изкарват Хитлер като някакъв нервен, постоянно викащ психар са пълна лъжа. Прочети книгата на бодигарда му и ще разбереш. Хитлер е бил изключително спокоен човек, винаги учтив и "земен" дори и към най-обикновени хора.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че възможно ли е човек причинител на толкова много насилие да не е психясал?
    Това е все едно да виниш Иисус за кръстоносните походи и инквизицията. Но така или иначе, насилието срещу цивилни е от германска страна е било значително по-малко в сравнение с озверелите орди на Сталин, който не е подписал Женевската конвенция в следствие на което 10 милиона цивилни германци са избити, милиони жени изнасилени и др. Нито пък са правели като съюзниците, които хвърлят бомби над градове без стратегическо значение. Само в Дрезден за една вечер умират 300 000 души от запалителни бомби (горе-долу толкова са загиналите в конц-лагерите, според документи на Червения кръст), а между другото Хитлер с години е предлагал забраняването на бомбардировки през нощта, каквито англичаните извършват масово през цялата война. И в случай че не знаеш, англичаните са първите измислили концетрационните лагери още през Бурската война в първите години на 20 век. Такива зверства германците никога не са правили, освен естествено в края на войната, когато Гьобелс заповядва т.нар. Тотална война - тоест фанатична война с всички налични средства. Но това е било в края, а тогава вече за Хитлер може да се твърди, че е бил "нестабилен". Но все пак той е просто човек - да ръководиш 80 милионен народ с такава отдаденост във време на война, и то на губеща война, едва ли е лесно.
    Колкото до холокоста, това е просто една огромна лъжа. Лъжа, която наля 200 млрд. марки в ръцете на "оцелелите", като единствената изискване да си "оцелял" е просто да си бил еврейн в Европа по това време. Лъжа, която позволи създаването на еврейската държава за сметка на палестинския народ. Лъжа, която е забранено да поставяш под въпрос или отиваш в затвора. Е кажи ми, коя истина се нуждае от защитата на закон? Ако кажеш че Земята е плоска ще влезеш ли в затвора? А ако кажеш че Наполеон е бил 2 метра висок? А другите "конспиративни теории" - извънземни, илюминати, рептили и др. глупости - нито една от тях не е наказуема.
    А ако смяташ че Хитлер е бил такъв злодей, защо е обявен за човек на годината през 36-та в списание Таймс? Защо е бил приятел с Ганди? Защо докато целия свят страда от последиците на Голямата депресия, в Германия не е можело да видиш един просещ? Защо днес националсоциализма е също толкова актуален, ако не повече, отколкото тогава? Ще ти кажа защо. Защото същите хора, които днес унищожават по всякакъв начин културата на европейските народи с комунизъм, феминизъм, бежанци и деградирала педерастка култура, тогава също ги е имало и тъкмо заради тях се появява и издига Хитлер.

    [/QUOTE]

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре, обясни ми ако ти се занимава, защо мислиш, че Хитлер не е бил психясал, а неговата политика и отношение към хората са били най-нормалните.
    Зависи какво разбираш под нормално. Хитлер съвсем не се е задоволявал с нормалното, а с най-доброто. Тоест не просто е водил война срещу ненормалното, но е искал да издигне народа си, а и цялата европейска цивилизация до нова, златна епоха.Тоест човека е имал визия за бъдещето и няма как да не е имал. Понеже финансовия елит също има визия за бъдещето и използва пропагандата си в съотвествие с този идеал. Хитлер е знаел че за да спечели германците, не може просто да плюе по ненормалното - вместо това той е трябвало да предложи нов идеал, нова визия за света. И мен ако питаш, здрави семейства от предварително избрани хора, е много по-добре от расово смешение. Здрави и независими млади хора са много по-добре от дебели идиоти, клатещи се на цигански ритми и постоянно залепени за телефоните. Система в която парите отразяват истинската стойност на нещата(тоест труда на хората, с която система Хитлер унищожава безработицата и мизерията) е много по-добре отколкото система, където мастити интернационални търгаши спекулират с валутите на държавите и предизвикват финансови кризи. Международно право, което зачита правото и суверенитета на всяка държава сама да определя политиката си е много по-добро от интернационални съюзи, където отделни държави са принудени да приемат бежанци, закони за защита от дискриминация, гей бракове и всякакви други извращения. Политическа доктрина, целяща да издигне едно народно сътрудничество между хората, където всеки е готов да помага на всеки като на свой брат, защото са обвързани с кръв, език, наследство и съдба, е много по добра от политическа доктрина, която цели да разединява хората по-всякакъв начин, да ги пороби финансово, морално и културно, да поощрява всяка деградация и да унищожи всеки здрав инстинкт останал в тях. Не ти се налага да вярваш, че намеренията на Хитлер са били точно такива - достатъчно е просто да видиш резултатите от политиката на съвременните лидери и ще ти стане ясно точно колко гнила и античовешка е тая политика.

    ПП: Ако наистина искаш да разбереш какво точно е националсоциализма, гледай филма Триумф на волята. Имаше го преведен в Замунда, ако не са го изтрили вече.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 09-20-2017 на 12:29

  16. #2316
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ти Хитлер го изкара някавъв брилянтен, любвеобилен към хората лидер. Може да е имал добри качества и намерения, които умишлено не се афишират днес, като се набляга най-вече на негативните му качества, но чак пък толкова изящен да е, какъвто го изкара и как нарочно толкова много го оклеветявали с лъжи, не знам, не знам.
    И другото, което не го вярвам е това, че казваш, че Хитлер едва ли не, се бил издигнал случайно, като естествена, инстинктивна реакция на недоволната народна маса, срещу тогавашните "либерасти" и без подпиране от страна на финансов елит.
    Ти го изкара едва ли не човек от народа, а за мен той е бил специално подготвен за политическата си и военна мисия човек (може би още от дете почват да ги култивират). Такива лидери не се раждат и отглеждат на къра и кокошарника.
    Последно редактирано от defender : 09-20-2017 на 13:41

  17. #2317
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Изненада: Арктическият лед пак оцеля!
    https://www.sustainability.bg/%d0%b8...5%d0%bb%d1%8f/

  18. #2318
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Blah
    Geez, защо си единственият, който пише нещо що-годе смислено, мозъкът ми атрофира, благодарение на този раздел.

    1. Дори и да приемем, че си прав, това, че е бил учтив, в случая няма абсолютно никакво значение и не го оправдава по никакъв начин, само показва, че дори масовите убийци имат стандарти, хохохо.

    2. Да виниш Иисус за Кръстоносните походи би било доста абсурдно, имайки предвид, че е живял хилядолетие преди началото им, а Хитлер реално е бил от ключовите играчи във ВСВ.

    3. ''Holocaust denial bullshit'':


    Последно редактирано от dreamwalker : 09-20-2017 на 15:30
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #2319
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Доктора, след като е философствал публично:

    You're tryin' to be different, that makes you no different

  20. #2320
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  21. #2321
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Geez, защо си единственият, който пише нещо що-годе смислено, мозъкът ми атрофира, благодарение на този раздел.

    1. Дори и да приемем, че си прав, това, че е бил учтив, в случая няма абсолютно никакво значение и не го оправдава по никакъв начин, само показва, че дори масовите убийци имат стандарти, хохохо.

    2. Да виниш Иисус за Кръстоносните походи би било доста абсурдно, имайки предвид, че е живял хилядолетие преди началото им, а Хитлер реално е бил от ключовите играчи във ВСВ.

    3. ''Holocaust denial bullshit'':


    1. Има отношение, защото дискутираме политическите действия и доктрината създадена от един човек (всъщност е създадена от много, но от един главен), а когато има съмнения каква точно е била доктрината, най-разумно е сам да видиш как се е държал един човек и да си направиш оценка за него, вместо да четеш какво другите са написали за него. А фактите са там - речите, документите, спомените - просто трябва да се подходи непредубедено. Но няма кой. А скоро няма да има и откъде, понеже в Ютуб сега се скъсват да ги трият(защо ли някой би трил неподправено късче история, не знам.) Та, след като всички познавали Хитлер твърдят че е бил изключително интелигентен, разумен и добронамерен човек и след като написаното от Хитлер не показва нищо друго освен фанатична отдаденост към народа си, защо трябва да допускаш че идеологията му е била напълно противоположна на това ? Защо вярваш на хора, който изобщо не са го познавали? Само защото са в учебниците по история и в уикипедия? Не мисля че това е правилно.
    2. Иисус е направил нещо, което е задвижило верига от събития - събития които 1000 години по късно водят до кръстоносните походи и инквизицията. Това което Хитлер започва, води до милиони мъртви и огромни разрушения, но нито той е искал войната, нито я е започнал, и съвсем не е бил единствения "играч", така че да се хвърли вината за всичко на Хитлер, не е по-различно от това да се хвърли вината за всички престъпления и лоши събития в следствие от християнството върху Иисус. Годините в случая нямат никакво отношение.
    3. Както във въпроса с това кой е искал изапочнал ВСВ, така и във въпроса с Холокоста, нещата не опират до интерпретация на факти, а до това доколко фактите са факти - нито един в този форум не е бил в концлагер, нито един не е бил в партията на Хитлер - всичко което знаем идва от вторични източници. Следователно въпросът е не толкова до знание, а до интуиция. Но интуиция лишена от една честност към себе си и безпристрастно търсене на истината, без значение от импликациите, се нарича вяра. А тъкмо вярата е основното оръжие на всяка пропаганда. И тъй, след като повечето тук не сте честни със себе си, а разсъжденията ви на всяко едно ниво са пропити с желание нещо да бъде истина, тогава как бихте дори започнали да търсите истината за Хитлер и събитията изобщо. И така, единствено може да си играем на единия да казва Да, другия Не и до никъде да не се стигне.
    Единствения безпристрастен подход е да се разгледат не-вторичните извори - а именно речите на Хитлер, "Моята борба" и оригинални документи. Само дето никой от тук спорещите не си е направил труда да ги разгледа и да си направи сам заключенията.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 09-20-2017 на 16:55

  22. #2322
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    > sassysocialistmemes


  23. #2323
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ти Хитлер го изкара някавъв брилянтен, любвеобилен към хората лидер. Може да е имал добри качества и намерения, които умишлено не се афишират днес, като се набляга най-вече на негативните му качества, но чак пък толкова изящен да е, какъвто го изкара и как нарочно толкова много го оклеветявали с лъжи, не знам, не знам.
    И другото, което не го вярвам е това, че казваш, че Хитлер едва ли не, се бил издигнал случайно, като естествена, инстинктивна реакция на недоволната народна маса, срещу тогавашните "либерасти" и без подпиране от страна на финансов елит.
    Ти го изкара едва ли не човек от народа, а за мен той е бил специално подготвен за политическата си и военна мисия човек (може би още от дете почват да ги култивират). Такива лидери не се раждат и отглеждат на къра и кокошарника.
    Напротив, раждат се, разбира се много рядко. Това е все едно да кажеш че такива като Левски и Ботев не се раждат на къра, ами са били специално подготвени. И да, Хитлер е бил човек от народа. Идва от бедно семейство, бие се на западния фронт, също както обикновенните германци. И да, Хитлер е естествена реакция на германския народ - първо срещу огромното политическо и духовно разделение, вследствие на марксизма и фалшивата Ваймарска република и от друга страна реакция срещу несправедливите клаузи на Версайския договор. В известен смисъл ВСВ е била неизбежна още в края на ПСВ. В известен смисъл националсоциализма е също така продължение на 200 годишна германска философска традиция - от Гьоте, през Ницше, до Хайдегер. Така че появата и издигането на Хитлер съвсем не е някаква историческа случайност.

  24. #2324
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    3. Както във въпроса с това кой е искал изапочнал ВСВ, така и във въпроса с Холокоста, нещата не опират до интерпретация на факти, а до това доколко фактите са факти - нито един в този форум не е бил в концлагер, нито един не е бил в партията на Хитлер - всичко което знаем идва от вторични източници
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o..._pseudoscience



    Сигурно хората, преживели Холокоста, си измисляли ей така за кеф.

    Next step: Flat Earth Society.
    Последно редактирано от dreamwalker : 09-20-2017 на 18:58
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  25. #2325
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Намери ми един източник първа ръка, който да доказва Холокоста - документ с подписа на Хитлер, реч в която да казва че ще избие евреите. И не, уикипедия не се брои. И не, свидетелски показания не се броят. И не, снимки с трупове не се броят. За всичко което извадиш, мога да намеря 10 пъти повече в подкрепа на противното. Естествено, без да съм бил там не мога да потвърдя нищо. Затова и като цяло избягвам да влизам в исторически спорове. Това на което що годе мога да се доверя е това което виждам със собствените си очи, а именно неподправената хитлеристка пропаганда под формата на речи, филми и статии. И мога да видя еврейската пропаганда, която сега навсякъде ме заобикаля.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си