.
Отговор в тема
Страница 159 от 450 ПървиПърви ... 59109149155156157158159160161162163169209259 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 951 до 3 975 от общо 11246
  1. #3951
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Щеше да звучи почти legit, ако не идваше от теб.
    Ти не напусна ли? (:

  2. #3952
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Ти не напусна ли? (:
    https://frazite.com/%D0%A4%D1%83%D1%...B0%D1%82%D0%B0

  3. #3953
    Аватара на youngbloodz e май на хан Крум основателя който пие от черепа на оня император. Това го знам от българската история.

  4. #3954
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Утре е големият ден! Стискайте палци да се представя добре. Молим, и на ръцете, и на краката.
    Не можахме да се видим за много, та ми е криво, че си отиде толкова бързо. Дейба, не искам да е далече... Таман свикнах да се виждаме когато има възможнаст и от двете страни... Не ревах, де - което е некъф напредък - ама цял ден кривея.
    Цял ден изкарахме заедно, единствено не ми хареса, че се наложи да идем на зъболекар и че не можах да му остана на гости. Някво... Никак не ми се спи сама, особено след предната седмица, в която си имах другарче за спане около 3-4 нощи. Почвам да свиквам да спя с другарче по-редовно. Не отива на добре.
    квак

  5. #3955
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Аватара на youngbloodz e май на хан Крум основателя който пие от черепа на оня император. Това го знам от българската история.
    основателя?
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  6. #3956
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Аватара на youngbloodz e май на хан Крум основателя който пие от черепа на оня император. Това го знам от българската история.
    Верен отговор, печелите 100 000 лв!


    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ... не ми хареса, че се наложи да идем на зъболекар и че не можах да му остана на гости. Някво...

    Хохохо !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Никак не ми се e.е сама, особено след предната седмица, в която си имах другарче за e...е около 3-4 нощи. Почвам да свиквам да e.а с другарче по-редовно. Не отива на добре.
    Преводът е от мен !
    Ама вие жените хич не обичате да наричате нещата с истинските им имена !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #3957
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мамин хубавец, не ти ли втръсна вече?! Толко хубаво беше като те нямаше...
    квак

  8. #3958
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    основателя?
    основателя е аспарух , объркАх се нещо

  9. #3959
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Верен отговор, печелите 100 000 лв!
    Кога ще ги получа ? Ние арабите умеем много се пазарим и трудно ще се оставим да ни изиграят

  10. #3960
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Кога ще ги получа ? Ние арабите умеем много се пазарим и трудно ще се оставим да ни изиграят
    те ти предлагат 100 000лв на готово а ти ще се пазариш за по-малко ли?
    ей такива работници искам за напред в цеха

  11. #3961
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Ти не напусна ли? (:
    Знам, че ти липсвам, не плачи.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #3962
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Пак сънувах шибания боклук и по едно вреве ревах, ако си проваля всичко заради него, ще ида да го потроша, а посла ще се метна от някой блок.
    Уплашена съм малко.
    квак

  13. #3963
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    те ти предлагат 100 000лв на готово а ти ще се пазариш за по-малко ли?
    ей такива работници искам за напред в цеха
    Ако са ти малко тези пари , дай повече.

  14. #3964
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Кога ще ги получа ? Ние арабите умеем много се пазарим и трудно ще се оставим да ни изиграят
    Това беше майтап !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Пак сънувах шибания боклук и по едно вреве ревах, ако си проваля всичко заради него, ще ида да го потроша, а посла ще се метна от някой блок.
    Уплашена съм малко.
    Пада ти се тори, пада ти се !
    Всеки човек заслужава съдбата си - нали така беше?
    И "както си го направиш", нали?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #3965
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Ако са ти малко тези пари , дай повече.
    А козички?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  16. #3966
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Имам си тениска от фестивала, урааа! <3
    Точно днес имам най-много свободно време и бях решила да решавам повече листовки, и разбира се, точно днес и сайтът, и приложението ще се бъгнат. Само дано и преди изпита не стане така, че ще рева яко.
    Включих се в почти всички предстоящи инициативи на съвета, щастлива съм, че най-накрая имам време и за това, все пак влязох в организацията с идеята да се развивам и да бъда от най-активните. Поставила съм си срок до края на годината да съм показала пълния си потенциал и дори да бъда повишена ако има такава възможност.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  17. #3967
    NoTneedeD
    Guest
    Как се чувствам ?

    Питат ме приятели, как си ? А на мен почти винаги ми изниква отговора във главата. Уви, този път, как да отговоря на този въпрос след като нищо не чувствам. Нито добре, нито зле, нито една от двете крайности, та дори по средата. Абсолютно нищо не чувствам, празнота. Нямам никакви суицидни мисли, не съм такъв човек, аз си обичам живота.
    Но в момента, нямам желание за нищо, и за никого. По ирония на съдбата, сега е периода, когато трябва да имам желания за нещо, защото е от значение да не го изпусна.
    Тази моя празнота, ме застигна не днес, не вчера, а преди седмица две, като имаше своя потенциал в средата на миналия месец.
    Всичко ми е тотално безинтересно, затова и нямам желание за нищо, няма нещо което да ми грабне интереса, както преди е ставало. Дори аз самия себе си не мога да се накарам нещо да ми е интересно, дори когато започна да чета от най-любимите ми книги. Даже си купих нови такива, с които не мога да се захвана, да чета, поради същата причина.
    Иска ми се да говоря затова със приятели, но чувствам(знам ?), че няма да ме разберат, та аз самия даже не мога да го опиша по някакъв разбираем начин, тази празнота, която чувствам. То е от нещата, които е нужно да си преживял, за да разбереш какво се има предвид. Естествено, реших все пак да споделя с приятели(2ма), но във момента на споделяне, като че ли чакам някакъв отговор от тяхна страна, затова как да се изкарам от това положение. А от друга страна, знам че е най-добре такъв отговор от мен самия да дойде, за да има своя истински и съществен ефект. Въпреки че очаквам някакъв отговор, знам, че няма смисъл от това, но също така очаквам и някакво разбиране, а във техните очи не виждам този знак, че разбираш някого, така както все едно ти самия си го преживял. Щом това не присъства се обезсмисля за мен да продължа да го споделям.
    Дори, тук не очаквам, някакъв отговор или разбиране. Някак си в момента, поне изпитвам нуждата да си кажа какво ми има, дори и то да не може да бъде ясно обяснено, с леката надежда, че ще бъде прочетено от някого, може би разбрано, иначе нямаше да пиша тук, а на лист хартия.

    Интересното е, че знам с какво е нужно да се захвана, как да го направя, че то да бъде реализирано, откъм мисловен процес всичко е топ, но откъм действия - не съществуват такива. Може би това ме отчайва до една степен и е един от факторите да съм до това положение, хъм, бих могъл да добавя, че съм обезкуражен. Във живота ми съм имал моменти на обезкуражение, но те са били породени от това, че не съм знаел какво да правя. А, сега знам какво да правя, всичко (бих искал да споделя подробностите, но са много, а не съм от типа, които се разкриват лесно. Та тогава защо въобще го написах това във скобите, след като така или иначе нямам намерението да споделя подробностите. Ах, това мое желание да се обяснявам. Но то се поражда от това, че така чувствам, че съм откровен и честен към хората, на които го казвам.). Въпреки че знам, какво искам да направя, и да правя, защото обстоятелствата го налагат, се чувствам обезкуражен, с никакво желание да предприема каквото и да е било действие към осъществяването на целите, изглежда просто безсмислено.

    Другото, което е интересно, че като че ли, аз самия се възпирам да го правя. Т.е. аз още не съм заел да го правя, а вече се отчайвам и смятам че ми е скучно. Е, нямам как да стане така. Естествено, че аз самия се възпирам, нали когато дойде денят, когато се захвана отново, няма кой друг да ме е накарал освен аз самия себе си. И точно тук ме застига въпроса : Колко от нещата с които съм се захващал и ще се захвана са всъщност неща, които аз съм се накарал да си мръдна пръста за тях, а не защото обстоятелствата са ме накарали ?
    Като казвам обстоятелства имам предвид, абсолютно всичко външно, приятели, работа, роднини. Няма изключения.

    Това е за сега, уш, поне докато си отговоря на въпроса.

    Навсякъде където се обърна, уш интересно, но дълбоко ми е скучно.
    Последно редактирано от NoTneedeD : 09-19-2017 на 21:47

  18. #3968
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от NoTneedeD Виж мнението
    Навсякъде където се обърна, уш интересно, но дълбоко ми е скучно.
    О Оуу
    ммм
    да
    мисля че трябва да се запознаеш с дриймуокър

  19. #3969
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Пак сънувах шибания боклук и по едно вреве ревах, ако си проваля всичко заради него, ще ида да го потроша, а посла ще се метна от някой блок.
    Уплашена съм малко.
    Малко по-спокойно животът продължава, всеки по пътя си, никой не си заслужава до толкова, че да посегнеш на живота си, това би било най-голямата грешка!!!!!

  20. #3970
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643

    Тъй.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #3971
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението

    Тъй.
    Ако сложиш и малко (доста) действие, очаквай успех в 99% от случаите.

    Аз се чувствам обезверена. Най-вече от себе си, но и от други неща. Имам някаква надежда, че след 10 дена промяната ще започне, а след още седмица ще е още по-голяма и по-хубава, но да видим.

    Когато не вярваш на себе си, как да повярваш на някой друг? (не е реторичен въпрос)

  22. #3972
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Ако сложиш и малко (доста) действие, очаквай успех в 99% от случаите.

    Когато не вярваш на себе си, как да повярваш на някой друг? (не е реторичен въпрос)
    Хахахаха, и аз щях да напиша същия коментар, относно (доста) действия.

    Озадачи ме, добър въпрос...
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  23. #3973
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Ако сложиш и малко (доста) действие, очаквай успех в 99% от случаите.
    Права си.

    п.с.Веднага ще пиша на Аеросмит да добавят това в песента (в кръга на шегата).
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  24. #3974
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Майко, как се натъпках с пържени картофиииииии... :3 Сигурно няма да ми се поглежда храна до утре по същото време.
    Единия нокът предстои да се счупи и ако успея да го задържа до тогава, когато израсте извън живеца, ще е чудесно. Щото нямам пудра за поправяне, а и нямам нерви за лепене на пакетче от чай. Тъжна съм, защото ми е един от най-добре оформените, дейба... Къф зор видя, че са огъна?!
    Сутринта започна зле и с успиване. Значи за работа можех да ставам навреме, за уни не мога.
    квак

  25. #3975
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Взех си листовките, много съм доволно. Още по-доволно съм, че по този начин спечелих бас за 50 кинта.
    Утре ми е поправката, ама нещо много съм се надъхала да не ходя. И без това не съм прочела и едно редче от конспекта, няма смисъл да се разхождам. След малко започвам да се приготвям за коктейла довечера, а сега още размишлявам между Етномузикология и Визуална антропология и между руски и италиански за избираеми дисциплини.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си