.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    rosislava_dobreva
    Guest

    Unhappy Да се върна ли вкъщи, мъжът ми слуша родителите си!

    Здравейте хора наистина незнам къде да напиша своята тема. Става на въпрос с личния ми живот. Чуствам се като на кръстопът незнам какво да правя и ми е много трудно наистина. Сега ще разкажа за какво става на въпрос. На 17 съм случайно се случи да забременея от моето гадже. Казахме първо на техните му реагираха неучаквано и така решихме да го оставя и да заживеем вече заедно. Ходихме и на лекар каза че веяе нямаме време да се махне и така. Последва и да кажем на нашите. Живеех с баба си леля и нейния мъж който ми е като мой баща майка ми не е в София виждам се по-рядко с нея тя се ожени и така. Казах им всички бяха протиж това не искаха да се женя и да имам толкова рано деца искаха да направя аборт. Но понеже аз си обичах приятеля и бях много свикнала и с техните му и им казах какво съм решила, с много мъка приеха това да стане . Разбраха се и двете страни и след няколко дни дойдоха да си ме вземат, казаха че ще направят сватба те се разбраха кога. После техните му казаха че къщата има нужда от ремонт нашите отделни стаи също ще се правят, моя приятел месец преди да разберем за бебето той отиде в Германия да си земе кола на изплащане и трябва да я плати до Юни месец. Нашето бебе го чакаме август месец. И така вече аз отидох при моя мъж така да кажа, но нещата мн мн не вървят. Заради бременността ми спрях да уча минах на изпити не ми дава да посещавам училище, техните му се опитват да ме ограничават от наще аз това не им казвам на нашите да не станат разправий. Мислят да ям и нищо повече. От месец съм при тях веднъж по свое желание на мен да се обядат да ме чуят как съм какво правя яла ли съм не го направиха, звънят ми само да ме пипат дали по-малкия брат на моя мъж се е прибрал от училище защото не си вдигал телефона. И аз така много се обудих спрях да се колсултирам с тях защото не ме пипат както става нито нищо. Търся съвети от майка си и баба си по телефона. Мъжа ми като е почивка я не идем до баба я идем понякога защото го мързи и го е страх да кара там в дупките :/ . Споделям си с мама всичко тя ми казва да не се затварям още от сега да ходя насам натам обаче аз не го правя защото за всичко трябва да питам мъжа си... Моята баба ни каза че ще е нужно аз да отида на зъболекар защото са ми зле и той каза да добре ще отидем. На следващия ден мама искаше да говори със свекърва ми по случай сватбата да знае кога кво що дали ще се прави и накрая излезе че мама давала зор за тъпата сватба и не мислела къде ще живее внучето. Последва скандал от мъжа ми защо майка ми искала сватба защо постоянно я слушам, защо като ми казат наще какво да направя аз го правя, и аз му казах следното ,, Ако не е баба ми да помисли аз от както имам нужда нито ти нито и ваще няма да се замислят за тях е важно само да ям да седя вътре като куче и за мен да съществуват само те. Скандала стана по голям. Звъннах на мама да я питам как се е разбрала със свекърва ми тя ми каза че сватба няма има, мама е предложила просто събиране с музика, като моя майка се чуства длъжна да го направи че после като дойде детето няма да има това кога да се направи, казах и какво ми е казал моя мъж тя се ядоса от чутото и каза ,, Те какво си мислят че с един пръстен и аз айде куче си купиха за вкъщи! Незнам наистина какво да правя мама си е права, че ако не се те с баба да помислят за мен и пари да ми дадът да си купя нещо няма кой. Аз не мога просто е така да забраа за нашите и да се отрека от тях защото съм женена. Моля някой съвет да ми даде наистина не издържам баба се е поболяла техните му искат да спръ с наще че проблеми били правили. Незнам наистина аз си обичам мъжа но не мога постоянно в нерви и мисли да съм какво да правя!
    Последно редактирано от rosislava_dobreva : 02-24-2018 на 10:59

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ако темата не е фейк, бая си се прецакала. Ама щом не ти харесва при пича, защо си при него изобщо? Никога не загърбвай семейството си, заради когото и да било. А и детето няма да е щастливо да ви гледа в такава обстановка. Сама си направи изводите.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Ама щом не ти харесва при пича, защо си при него изобщо?
    Това е вечният въпрос на всички времена !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Варианта е само да заживееш отделно с мъжа и детето си. Разбира се ако не сте в постоянна кавга. Иначе е по-добре детето да израсне с разделени родители, които да прекарват по равно време с него и да са в нормални отношения, от колкото да живее в постоянни разправии и да гледа грозни сцени и омраза между двата рода.

  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Сега, в подкрепа на това, което RapExotic каза, ще дам и пример. Моите родители са разведени, но в адекватни отношения и никога не съм бил свидетел на сцени с насилие между тях и простотии. На един бивш мой най - добър приятел, родителите си бяха заедно, но бащата млатеше майката на тупан, правеше ги на нищо, дори и пред външни хора (мен), а майката сам се оплакваше на моята къде е попаднала и как заради децата не може да се откопчи. Сега, аз не съм изобщо пример за човек с най - якото детство и възпитание и прочее, но определено се чувствах по - добре и по - спокоен от въпросния приятел. Вербалното насилие е дори по - лошо от боя. Ако не искате детето ви да бъде потърпевш на вашите простотии, или се разберете и живейте като цивилизовани хора, неизлезли от джунглата, или се разделете. Важи за вас, за родата ви и за отношенията всеки с всеки. Да не говорим, че и така ще го научите и детето, ако ви гледа кретениите от малко.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  6. #6
    Първо, запомни че ти не си омъжена все още и гаджето ти не ти е мъж. Това, че си бременна, не те прави негова собственост.

    Никой няма право да ти казва какво да правиш и да те ограничава, а още повече да не ти позволява да общуваш със семейството си. Твоят приятел и неговите родители се държат контролиращо още от сега, когато още дори не сте женени, а представи си какво ще стане след това! Тяхното поведение е абсолютно неприемливо. Ти си човек, а не куче, със собсвена глава на раменете и можеш да взимаш сама решения за собствения си живот.

    И точно сега е момента да вземеш някои важни решения за живота си. Искаш ли да се омъжиш за приятеля си? Искаш ли да живееш с него? Смяташ ли, че той те разбира и ще направи всичко, за да живеете добър живот и тримата с детето? Това, че си бременна, не значи, че си длъжна да се омъжваш. Добре правиш, че не спираш да общуваш със семейството си - те са тези, които ти мислят доброто. Изглежда, че семейството на приятеля ти ги е грижа по-скоро за бебето, отколкото за теб.

    Каквото и да решиш да направиш е важно да отстояваш позицията си. Покажи ясно, че ти нямаш намерение да спираш да общуваш със семейството си и им кажи директно, че те нямат право да те спират.

  7. #7
    А бе я го заеби тоз тъпагьоз и ходи при ващи те ше ти помогнат да си гледаш бебечето!

  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Циганска му работа, преебана си до шия
    След 5-10 години ще се разделите, как може да се омъжиш на 17 ?

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това е вечният въпрос на всички времена !
    Млъкни бе, лайнар прост
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от hvadså Виж мнението
    Първо, запомни че ти не си омъжена все още и гаджето ти не ти е мъж. Това, че си бременна, не те прави негова собственост.

    Никой няма право да ти казва какво да правиш и да те ограничава, а още повече да не ти позволява да общуваш със семейството си. Твоят приятел и неговите родители се държат контролиращо още от сега, когато още дори не сте женени, а представи си какво ще стане след това! Тяхното поведение е абсолютно неприемливо. Ти си човек, а не куче, със собсвена глава на раменете и можеш да взимаш сама решения за собствения си живот.

    И точно сега е момента да вземеш някои важни решения за живота си. Искаш ли да се омъжиш за приятеля си? Искаш ли да живееш с него? Смяташ ли, че той те разбира и ще направи всичко, за да живеете добър живот и тримата с детето? Това, че си бременна, не значи, че си длъжна да се омъжваш. Добре правиш, че не спираш да общуваш със семейството си - те са тези, които ти мислят доброто. Изглежда, че семейството на приятеля ти ги е грижа по-скоро за бебето, отколкото за теб.

    Каквото и да решиш да направиш е важно да отстояваш позицията си. Покажи ясно, че ти нямаш намерение да спираш да общуваш със семейството си и им кажи директно, че те нямат право да те спират.
    Всичко това което казваш е много хубаво, но по-интересното е защо въпросната авторка не е помислила върху тия неща малко по-рано, преди да забременее от тоя ?!
    Не го ли е усетила какъв е той и семейството му, 2-3 месеца, преди да пише в тая тема ?!
    Сега да сърба попарата, която сама е надробила !
    Цитирай Първоначално написано от kompleksar Виж мнението
    След 5-10 години ще се разделите, ...
    Е ти пък, много време им даваш !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Всичко това което казваш е много хубаво, но по-интересното е защо въпросната авторка не е помислила върху тия неща малко по-рано, преди да забременее от тоя ?!
    Не го ли е усетила какъв е той и семейството му, 2-3 месеца, преди да пише в тая тема ?!
    Сега да сърба попарата, която сама е надробила !
    И ти си прав... ама по-добре да се осъзнае късно, отколкото никога

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си