.
Отговор в тема
Страница 297 от 450 ПървиПърви ... 197247287293294295296297298299300301307347397 ... ПоследнаПърви
Резултати от 7 401 до 7 425 от общо 11246
  1. #7401
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да ама оня хилавия има повече кинти от другите трима взети заедно.
    шанса да има повече пари от тримата взети заедно
    шанса да има повече пари само от арни
    да не забравяме че и тия в ляво и в дясно също са милионери

  2. #7402
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Днес…днес не е прекрасен пък :/
    Мдам, и при мен така. Но нещата някак се оправят с разговори. Някак.
    Life is how you live it not how you spend it.

  3. #7403
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Добре се получи ама ония са пенсии и си легнаха...
    квак

  4. #7404
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    шанса да има повече пари от тримата взети заедно
    шанса да има повече пари само от арни
    да не забравяме че и тия в ляво и в дясно също са милионери
    Ти сериозно ли мислиш, че най-скъпият футболист в най-скъпия отбор в света, може да има по-малко кинти от трима бивши бодибилдъри, дори единият да е бил губернатор на Калифорния ?!

    Помисли каква е аудиторията на футбола и каква - на бодибилдинга? Колко хора ги гледат и плащат за билети? А рекламите по телевизията, спонсорите на състезанията? А? Къде са повече и къде се хвърлят повече кинти?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #7405
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти сериозно ли мислиш, че най-скъпият футболист в най-скъпия отбор в света, може да има по-малко кинти от трима бивши бодибилдъри, дори единият да е бил губернатор на Калифорния ?!
    прост и девствен олигофрен, Шварценегер на година печели повече
    отколкото свиркаджията роналдо за цялата си футболна кариера е взел
    и печели повече от неща, които нямат нищо общо с филми или шанги

  6. #7406
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    прост и девствен олигофрен, Шварценегер на година печели повече
    отколкото свиркаджията роналдо за цялата си футболна кариера е взел
    и печели повече от неща, които нямат нищо общо с филми или шанги
    Всъщност състоянията им са близки, като Арни води с доста малко - 290 на 300 милиона.

    Виж, ако бе приел заплата за губернаторството, нещата щяха да седят доста по-различно. А и да се има предвид, че единият е на 33, а другият гони 71.
    Life is how you live it not how you spend it.

  7. #7407
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти сериозно ли мислиш, че най-скъпият футболист в най-скъпия отбор в света, може да има по-малко кинти от трима бивши бодибилдъри, дори единият да е бил губернатор на Калифорния ?!

    Помисли каква е аудиторията на футбола и каква - на бодибилдинга? Колко хора ги гледат и плащат за билети? А рекламите по телевизията, спонсорите на състезанията? А? Къде са повече и къде се хвърлят повече кинти?
    Смешник Ония губернатор сигурно е участвал в повече филми отколкото тренировки е направило футболистчето от както се е родило.
    Ама аз съм казал, то смисъл да се спори с подчовека няма. Каже нещо и 10 човека му скачат на главата а то пак си пее неговата песничка.
    Само екскурзия до Сирия ще го оправи.
    За бодибилдинг кой ти говори въобще? За Арнито ти се изясни. Двамата странични са рекламни лица на спортни добавки и дрехи, ти определи колко човека купуват тези неща и какви са печалбите от това...
    Последно редактирано от LoadRunner : 04-14-2018 на 11:41

  8. #7408
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Мдам, и при мен така. Но нещата някак се оправят с разговори. Някак.
    Мне, не е същото, щото малко по-късно пак си беше прекрасен, в случая проблема бях аз as always


    Съботно ми е, хубаво ми е, ама и малко тъжно, че всичко е към края си. Но поне вече знам какво искам и към какво се стремя, нищо чудно да ми щукне нещо и да го направя по-бързо от планираното
    Иначе май трябва да го закрия този пейпал, че няма да се разберем така. Определено ще харча по-малко ако при всяко пазаруване ми се налага да стана от леглото/дивана, за да си намеря картата
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #7409
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...щото малко по-късно пак си беше прекрасен...
    Е да де.

    Много ме мързи да чистя, трябва да отида да питам и за някакъв кашон, за което също ме мързи...:Х Почти целия ми багаж е събран, ако намеря още 1 кашон, ще успея да събера всичко, НО МЕ МЪРЗИ ДА ИЗЛЯЗА. В понеделник се разкарвам от този кошмар! Най-после.
    Life is how you live it not how you spend it.

  10. #7410
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Е да де.

    Много ме мързи да чистя, трябва да отида да питам и за някакъв кашон, за което също ме мързи...:Х Почти целия ми багаж е събран, ако намеря още 1 кашон, ще успея да събера всичко, НО МЕ МЪРЗИ ДА ИЗЛЯЗА. В понеделник се разкарвам от този кошмар! Най-после.

  11. #7411
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Смешник Ония губернатор сигурно е участвал в повече филми отколкото тренировки е направило футболистчето от както се е родило.
    ...
    За бодибилдинг кой ти говори въобще? За Арнито ти се изясни. Двамата странични са рекламни лица на спортни добавки и дрехи, ти определи колко човека купуват тези неща и какви са печалбите от това...

    https://www.youtube.com/watch?v=6Tb0T23OxE8
    https://www.youtube.com/watch?v=XGp6uN4JxPk
    https://www.youtube.com/watch?v=rhoxAdnB9uM
    и т.н. и т.н...
    Та кога за последно сте гледали реклама с Арни или другите двама, на които дори не знам имената ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #7412
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    ^^Убавице.
    Има реклами със всеки един от тях.Друг е въпросът че не се излъчват във България,мило мое човече.

    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Смешник Ония губернатор сигурно е участвал в повече филми отколкото тренировки е направило футболистчето от както се е родило.
    Колкото и да не ми се иска да го кажа,не си прав.
    Бат Арни е участвал във 63 филма,докато Гелосания като има по 3 мача на седмица...бая е повече е потренирал.
    Но ако сравняваме тренировките във фитнеса на Арни и Гелосания,Бат Арни го бие отвсякъде.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  13. #7413
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Tired AF... Вярно започваме бая да се опенсионерчваме, не е само ебавка. Днес таман да спя, измъкнах се от всички най-накрая и го легнах и телефона се раздрънча на умряло. Да ама не, заебах и легнах. Обаче вече събудена, не можах да заспя пак. Имам странното чувство, че ако бяхме останали още малко да се гушкаме и щях да заспя.
    Кеф ми е, че се получи така добре ама... просто съм забравила тва парти хард от миналото лято и пиенето на поразия. Сега нямам какво да давя, за тва празнувам и чилвам без алкохол. Ако искам да се представя добре като си дойдат, трябва да се стегна - все пак не всеки ден нъдъпъто си води семейството, нали?
    квак

  14. #7414
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    претрепан съм

    но пък ще си купя нещо
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #7415

  16. #7416
    фуражка нали

  17. #7417
    Колко бързо мина уикенда
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #7418
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Това е менте патриот и менте българин !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #7419
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Колко бързо мина уикенда
    дам, ама на твое място бих се радвал, щото имаше вероятност държавата ви да бъде потопена
    то още я има, та се радвай на уикендите, кой знае кога ще свършат

  20. #7420
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Смешник Ония губернатор сигурно е участвал в повече филми отколкото тренировки е направило футболистчето от както се е родило.
    Ама аз съм казал, то смисъл да се спори с подчовека няма. Каже нещо и 10 човека му скачат на главата а то пак си пее неговата песничка.
    Само екскурзия до Сирия ще го оправи.
    За бодибилдинг кой ти говори въобще? За Арнито ти се изясни. Двамата странични са рекламни лица на спортни добавки и дрехи, ти определи колко човека купуват тези неща и какви са печалбите от това...
    попринцип от бодибилдинга и културизма почти не се печели нищо. смятай щом наградата mr. Olympia е 4 000 долара.
    а mr. Olympia е най-голямото състезание по културизъм на който не му е известно. На практика тези 4 бона са си жълти стотинки предвид химията и режима за подготовка , които струват 2 пъти повече.
    аз също имах мераци допреди 1-2 години за състезания , даже собственика на фитнеса в който ходя можеше да ме врътне на 1-2 състезания но просто в крайна сметка разбрах че не си заслужаваше

    Културистите вадят пари и стават известни не толкова от състезанията , предимно от реклами и тн.
    реклами на дрехи , на добавки (обаче все трябва да те забележат някъде нали? не може да отидеш и да кажеш "аз съм нацепен , вземете ме" )

    примерно реклама на протеин. някакъв нацепеняк рекламира протеин и казва "купете си този протеин , за да станете като мен"
    всичко е предимно маркетинг !
    Последно редактирано от ةتشضل انزفث : 04-16-2018 на 10:23

  21. #7421
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Дейм, кви работи направих с лицето си?! Направо не мога да повярвам... Трябва да се хвана да го изкарам тоя курс вече...
    Щяхме да излизаме ма няма да ни се получи, така че фуцк йеа!
    квак

  22. #7422
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Чувствам се на работа, което хич не е готино... но пък е по-готино от това да съм безработна. Мисля, че днес е денят в който ще ида да тренирам.

  23. #7423
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    така, ако не сте срещали нелеп човек тази седмица, мога да ви зелея с малко нелепщина

    сряда, 04:30 сутринта : паркирам в подземния паркинг на работа (като ходя някъде, си паркирам колата в офиса на клиента). тръгвам да излизам с куфара - никъде не ми работи картата. намирам зелен бутон на една врата, превеждам си го , означава - освободи врата. Ми хуу, освобождавам вратата. ОПА , АЛАРМА
    оказа се авариен бутон. Вратата се отвори, ама алармата забуча.
    натискам пак бутона - той като счупен, имаше пукнато по средата. ама зелен дейм, не червен. алармата не спира.

    Ни напред,ни назад, имаше някакво момче навън в служебен автомобил от рандом фирма - питах го какво мисли, че ще стане - ми и той не знаеше. Почаках 20 минути и си отидох,че гоня разписание.
    Пратих имейл на шефа на сградата и всички подобни в 5:30 - той ми отговори в 5:55 - вс точно.

    Извод: социалните контакти са полезни, поне като направиш тъпотия, не се запознавате за първи път.
    --

    днес - качвам се в колата на майка ми, нещо мн ми свети лампата в купето - търся копче горе да я гася. гледам едно зелено, едно червено,и някакви безцветни - натискам зеленото

    и нещо забуча сигнал свободно в колата

    тръгвам да натискам червеното копче, ама пишеше SOS на него и се спрях.

    Вдигна ми някаква жена от център за поддръжка, извиних й се, че без да искам и така.

    Извод: не знам защо съм така, ама трябва да се взема в ръце вече
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #7424
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Днес се чувствам добре. Мисля си за Тори. Надървен съм. Чудя се тя дали още е в Русе, градът на празните молове. Или е ъпгрейднала, изместила се в Голямо Село.
    Corb?
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    Чувствам се на работа, което хич не е готино... но пък е по-готино от това да съм безработна. Мисля, че днес е денят в който ще ида да тренирам.
    а теб съм те позабравил, но не беше ли една готина с хубави нокти/лак?

  25. #7425
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    попринцип от бодибилдинга и културизма почти не се печели нищо. смятай щом наградата mr. Olympia е 4 000 долара.
    а mr. Olympia е най-голямото състезание по културизъм на който не му е известно. На практика тези 4 бона са си жълти стотинки предвид химията и режима за подготовка , които струват 2 пъти повече.
    аз също имах мераци допреди 1-2 години за състезания , даже собственика на фитнеса в който ходя можеше да ме врътне на 1-2 състезания но просто в крайна сметка разбрах че не си заслужаваше

    Културистите вадят пари и стават известни не толкова от състезанията , предимно от реклами и тн.
    реклами на дрехи , на добавки (обаче все трябва да те забележат някъде нали? не може да отидеш и да кажеш "аз съм нацепен , вземете ме" )

    примерно реклама на протеин. някакъв нацепеняк рекламира протеин и казва "купете си този протеин , за да станете като мен"
    всичко е предимно маркетинг !
    Арабчо има право.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Дейм, кви работи направих с лицето си?! Направо не мога да повярвам... Трябва да се хвана да го изкарам тоя курс вече...
    Тори внимавай с тия измислени курсове да не си докараш някой здравословен проблем.
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Мисля си за Тори. Надървен съм.
    Не си надървен, фейк си !
    Въпросът е - чии?
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Corb?
    Може, той и друг път е правил фейкове.
    Също като теб !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си