.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Ще стана ли обратен?

    Честита нова година на всики. Разтревожен съм след като ми се падна от баницата секс със мъж. Празнувахме група приятели и всички се лигавиха и сложиха нестандартни късмети. По-миналата година ми се падна здраве и бях цяла година здрав, но тогава празнувах с наште. Сега ме е страх да не стана обратен, защото ми се падна секс със мъж от баницата. Мисля, че може и да се сбъдне.
    Последно редактирано от didodid : 01-03-2017 на 16:51

  2. #2
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от didodid Виж мнението
    Честита нова година на всики. Разтревожен съм след като ми се падна от баницата секс със мъж. Празнувахме група приятели и всички се лигавиха и сложиха нестандартни късмети. По-миналата година ми се падна здраве и бях цяла година здрав, но тогава празнувах с наште. Сега ме е страх да не стана обратен, защото ми се падна секс със мъж от баницата. Мисля, че може и да се сбъдне.
    Сбъднало се е...

  3. #3
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    da.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Изгорял си, подмивай дупарката и тичай да сбъдваш късмета !

  5. #5
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от didodid Виж мнението
    Честита нова година на всики. Разтревожен съм след като ми се падна от баницата секс със мъж. Празнувахме група приятели и всички се лигавиха и сложиха нестандартни късмети. По-миналата година ми се падна здраве и бях цяла година здрав, но тогава празнувах с наште. Сега ме е страх да не стана обратен, защото ми се падна секс със мъж от баницата. Мисля, че може и да се сбъдне.
    Повярвахме ти!

  6. #6
    Какви хора има...

  7. #7
    Е щом баницата е казала, трябва да стане. Ти на колко си на 12, 13 ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си