.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 88
  1. #1
    Голям фен Аватара на _ivi_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    България
    Мнения
    750

    Анален секс

    Момичета, как сте след анален секс бе имате ли болка и продължава ли дълго този дискомфорт?Не някаква ужасяваща болка, но една такава постоянна и някак си притъпена е при мен....Навих се да питам сега дано не ме изядете с парцалките както го направихте относно това как съм се обличала ...

  2. #2
    Голям фен Аватара на chushkopek
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    600
    Съвсем нормално е.

  3. #3
    Ами нормално е, но при всеки е индивидуално. При мен винаги има болка и ужасен дискомфорт, затова го практикувам мнооого рядко.

  4. #4
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Не е нормално. Не правиш/правите нещо като хората. Достатъчно отпусната ли си по време на акта? Овлажнена? Има ли предварителна игра? След това топло душче не ти ли действа добре? Бързо и грубо ли го прави? Има хиляда фактора и всеки води до отговора, че не е нормално нито по време на секса, нито след това да ти е кофти/ да има болка.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    ... Не правиш/правите нещо като хората. ...
    +1. Не знам дали е нормално или не, защото повечето ги боли и по време на акт и после, но не ги разбирам за какво се пускат в такъв случай (май щото било много вървежно). Трябва да си намериш удоволствието, ама си трябва и майстор. Не допускай да се нараняваш, защото след време ще съжаляваш.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Е, не е нещо ненормално, ако първите 2-3 пъти те понаболява повече по време на акта, както и малко след него, но ще е хубаво, ако пичът не е много рязък и внимава.

  7. #7
    Щом те боли толкова не е нормално и не правите като хората.
    Не ме е боляло след анален секс.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  8. #8
    anonymous708973
    Guest
    Много се радвам момчета да обясняват кога било нормално да те боли.
    НИКОГА (айде, само първият път) не е нормално да те боли. Болката е реакция на тялото срещу нещо, което правиш.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    Ми то не е нормално и да си завираш неща в анала принципно

  10. #10
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Цитирай Първоначално написано от skok Виж мнението
    Ми то не е нормално и да си завираш неща в анала принципно
    Принципно.
    Айде не е мръсно извращение аналният секс. Секс като секс, малко по-различен, няма лошо да се експериментира и разнообразява. : )

  11. #11
    Фен Аватара на Magician
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Болката е реакция на тялото срещу нещо, което правиш.
    Е, в случая иде реч за сладка болка.

  12. #12
    Фен Аватара на Magician
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от _ivi_ Виж мнението
    Не някаква ужасяваща болка, но една такава постоянна и някак си притъпена е при мен....
    Добре, за колко време след това говорим? Минути, часове?...

    Може просто да те е чукал по-грубичко, което моменто е било ок, но сега имаш нужда от възстановяване.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Явно само според мен е нормално. Ако е по-голям, може и да не спре да те боли дори след многократни актове. По принцип от там трябва да излизат, а не да влизат разни неща...

  14. #14
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Три пъти само съм се навивала за анален, и то защото годеника ми изяде главата да ми мрънка ( добре, че вече не го прави ), и след тях винаги е имало дискомфорт, но чак болка не. Иначе това за размера, и по-надарените мъже е вярно, повече боли ( по време на акта ), ако му е по-голям. Абе като цяло има си дупка за е*ане, има си дупка за с*ане ( с извинение ), всяка да си се ползва по предназначение.
    Последно редактирано от DragonLady : 03-20-2013 на 21:56

  15. #15
    Голям фен Аватара на _ivi_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    България
    Мнения
    750
    Цитирай Първоначално написано от Magician Виж мнението
    Добре, за колко време след това говорим? Минути, часове?...

    Може просто да те е чукал по-грубичко, което моменто е било ок, но сега имаш нужда от възстановяване.
    10-15 минути до половин час най-много след като ме е чукал отзад, но не е остра болката.Притъпена е една такава.И да почти всеки път е така ..малко по грубичко.Но пък по време на самия акт е готино.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    И какъв е филмът?
    Ако те 'чука много грубо отзад', нормално е да те понаболява няколко минути след това, ако си начинаеща особено.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Очаквам включване от Rabalka, която да обясни, че днес е правила double anal. Това предполагам е следващата стъпка в развитието на пловдивските фейкове.
    Grumpy old madman

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от _ivi_ Виж мнението
    ...малко по грубичко.Но пък по време на самия акт е готино.
    Кеф цена има.

  19. #19
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Пак тоя анален секс. Всъщност май се отказах да го практикувам вече.... Нещо не ме привлича...

  20. #20
    Предупреждавай го като свършваш, защото тогава се разширяваш, да е по-внимателен тогава и да не го вкарва много навътре. Като свършва просто да отчита някаква дейност.

  21. #21
    Фен Аватара на Magician
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    София
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от _ivi_ Виж мнението
    10-15 минути до половин час най-много след като ме е чукал отзад, но не е остра болката.Притъпена е една такава.И да почти всеки път е така ..малко по грубичко.Но пък по време на самия акт е готино.
    Всичко е наред тогава, няма какво да го мислиш.

  22. #22
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Еми при мен лично след анален секс ме боли 5-10 мин притапено и после нищо ми няма. Иначе то е нормално за първи път като го правих отзад неможех да седна после

  23. #23
    Голям фен Аватара на _ivi_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    България
    Мнения
    750
    Цитирай Първоначално написано от sToyAncHo Виж мнението
    Предупреждавай го като свършваш, защото тогава се разширяваш, да е по-внимателен тогава и да не го вкарва много навътре. Като свършва просто да отчита някаква дейност.
    Тва не го разбрах...?!

  24. #24
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Еми при мен лично след анален секс ме боли 5-10 мин притапено и после нищо ми няма. Иначе то е нормално за първи път като го правих отзад неможех да седна после
    И аз бях така след като ме отвориха отзад.Сега само понякога пак не мога да седна.

  25. #25
    Рабалке просто няма да си ти ако не се похвалиш кой и как те е отворил

    По темата - Не,не е номално да те боли толкова много явно с твойчкият нещо не правите както трябва .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си