.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1
    Повече от фен Аватара на akibaki
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    301

    Кецове на платформа

    Търся си такива кецове,но където и да гледам са скъпички към 40-50 лв,някой виждал ли е по-евтини някъде и ако да,къде?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    в Дайхман ги има, но да по 50лв са и нагоре. по-евтини не съм виждала никъде
    потърси в ebay примерно

  3. #3
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    в Дайхман ги има, но да по 50лв са и нагоре. по-евтини не съм виждала никъде
    потърси в ebay примерно

  4. #4
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    О, в ибей ги има отсега да ти кажа, но там не са под 20-30 долара, което си е долу-горе 35-40 лв...минимум. Не слагам доставка. Гледах май наскоро в Ню Йоркър, но не се сещам за цена. Иначе аз си купих за 19 лв. още зимата, но са ми супер големи (бяха останали само 36 и 41 номер) и ги носих точно 1 път. Така че освен да чакаш някакво намаление не виждам друг начин, доста са скъпи в момента.
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  5. #5
    Повече от фен Аватара на akibaki
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от stelkastel Виж мнението
    О, в ибей ги има отсега да ти кажа, но там не са под 20-30 долара, което си е долу-горе 35-40 лв...минимум. Не слагам доставка. Гледах май наскоро в Ню Йоркър, но не се сещам за цена. Иначе аз си купих за 19 лв. още зимата, но са ми супер големи (бяха останали само 36 и 41 номер) и ги носих точно 1 път. Така че освен да чакаш някакво намаление не виждам друг начин, доста са скъпи в момента.
    ехаа...откъде си си ги купила за 19 лева :О

  6. #6
    Тези кецове на платформа много ми харесват,а и са много модни(доколкото съм чувала).В едно китайско магазинче се продаваха миналата есен(септември-октомври),бяха доста евтини-20-22 лв. Харесаха ми,обаче нямах пари в себе си да си ги купя,а следващия път когато се отбих,вече нямаше.Дано тази есен пак да ги пуснат...

  7. #7
    Повече от фен Аватара на akibaki
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от Lanator Виж мнението
    Тези кецове на платформа много ми харесват,а и са много модни(доколкото съм чувала).В едно китайско магазинче се продаваха миналата есен(септември-октомври),бяха доста евтини-20-22 лв. Харесаха ми,обаче нямах пари в себе си да си ги купя,а следващия път когато се отбих,вече нямаше.Дано тази есен пак да ги пуснат...
    Ще ми обясниш ли къде по-точно е този магазин и евентуално и за име ако се сещаш ии такъв тип ли са или някакви по-гадни като гуменки на ток ;д
    stelkastel,надявам се и ти да отговориш : )

  8. #8

  9. #9
    Аз също съм ги харесала много и по специално ето това моделче http://www.obuvkimoda.com/bg/catalog/cid/38/id/620.html
    Мисля, че 28лв не са много, но не съм сигурна дали ще са удобни. Някой има ли ги вече и ако може да каже дали са удобни за носете?

  10. #10
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Отговарям, отговарям, akibaki. Ами пак от Ню Йоркър ги взех, беше към края на февруари и точно бяха пуснали намаленията, но нали ти казвам - имаше 36 и 41 и съм ги носила точно 1 път. Сега вероятно са скъпички, не си направих труда да видя цената на новодошлите.
    qni-atanasova-97, аз имам, мисля, че са тези, които си постнала, са доста подобни на моите (това са моите http://www.polyvore.com/new_yorker_w...ng?id=65088497), но не мога с точност да ти кажа дали са удобни, тъй като в моите си пъхах памук, за да ми станат. Иначе особено ако си свикнала на токчета/платформи няма да ти е проблем.
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  11. #11
    Аз също искам да си взема кецове на платформа,даже вече си харесах едни,ето тези-http://www.giuseppezanottidesign.com/us/women/sneakers_cod44538171eq.html)Какво мислите,хубави ли са ? Много се двoумя дали да си ги взимам...помагайте плизз :Д.
    Последно редактирано от elibonboni : 08-28-2013 на 15:35

  12. #12
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Цитирай Първоначално написано от elibonboni Виж мнението
    Аз също искам да си взема кецове на платформа,даже вече си харесах едни,ето тези-http://www.giuseppezanottidesign.com/us/women/sneakers_cod44538171eq.html)Какво мислите,хубави ли са ? Много се двoумя дали да си ги взимам...помагайте плизз :Д.
    Сигурна съм, че ще дадеш 1000$ за тоя боклук..

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от elibonboni Виж мнението
    Аз също искам да си взема кецове на платформа,даже вече си харесах едни,ето тези-http://www.giuseppezanottidesign.com/us/women/sneakers_cod44538171eq.html)Какво мислите,хубави ли са ? Много се двoумя дали да си ги взимам...помагайте плизз :Д.
    Мм,на мен въобще не ми харесват.Не само,че са грозни на външен вид,ами и са скъпи...

  14. #14
    Намерила съм си ги за 200лв. реплики(висока класа),естествена кожа са.Мен ми хресват,само трябва да реша белите или черните да си взема

  15. #15

  16. #16
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от ameli Виж мнението
    Сигурна съм, че ще дадеш 1000$ за тоя боклук..
    Не са боклуци, това са истински giuseppe zanotti , има и реплики в продавалник, които са за по-тънък портфейл.


  17. #17
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от elibonboni Виж мнението
    Намерила съм си ги за 200лв. реплики(висока класа),естествена кожа са.Мен ми хресват,само трябва да реша белите или черните да си взема
    http://prodavalnik.com/promo-tsena-g...lika-i30295055


  18. #18
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    Аз па вчера видях такива в един китайски магазин за 34 лв, макар че за китайско произведение ми се струват множко -.-

  19. #19
    сериозно ли ви харесва това :О

  20. #20
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    юююю че гроозноо.. я си вземете стандартни кецове ве, аз ако видя момиче с такива "Обувки" ного ще й се хиля.

  21. #21
    Супер фен Аватара на IWannaBeSedated
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    2 600
    Имам същите, само че в черен цвят,виждат ми се удобни . Заслужават си тия пари.
    Последно редактирано от IWannaBeSedated : 09-06-2013 на 11:06


    When I let go by a day without talking to you, that day's just no good... (

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от DoubleDMG Виж мнението
    юююю че гроозноо.. я си вземете стандартни кецове ве, аз ако видя момиче с такива "Обувки" ного ще й се хиля.
    какво им е на обувките?

  23. #23
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от IWannaBeSedated Виж мнението
    Имам същите, само че в черен цвят,виждат ми се удобни . Заслужават си тия пари.
    Удобни са си. Моите са същите , но в тъмно синьо


  24. #24
    Smiley_xox
    Guest
    Ъм, в prodavalnik има голям избор, а и цената не е много висока
    Порови се на повече места, и потърси, но все пак можеш да потърсиш и тук ---> http://prodavalnik.com/account/forgo...ethod%5D=index

  25. #25
    видях ги тези реплики, нямат нищо общо с оригинала... и уж са кецове пък пак не се ходи удобно с тях защото имат 7 санта ток..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си