.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 84
  1. #26
    Оффф, хора, аз се реших на второ класиране за паралелката АЕ-НЕ-БЕЛ-РЕ. Нямам какво да губя, разликата в баловете е 0.04, а пък ако не стане си оставам в 8 "ж" и тва е

    П.П. Единственото, от което се страхувам е баловете в 73то да не паднат с 0.5 по някакъв магически, почти невъзможен начин (моля, успокойте ме). Искам си 2 АЕГ, пък ако ще и 8 "й" да съм.

    П.П. Относно тениските - ако някой има снимка може ли да я качи? Искам да ги видя, че не ми се чака до другия петък. А се чудех дали има суитчъри в униформата?
    Последно редактирано от Dark_Heartbreaker : 06-28-2013 на 07:53

  2. #27
    Униформата представлява сако, риза и вратовртзка (става дума за официалната униформа). А тениските ... снимка не мисля, че мога да намеря снимка. http://www.uniforma.bg/bg/nashite-uc...anglijska.html

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    Униформата представлява сако, риза и вратовртзка (става дума за официалната униформа). А тениските ... снимка не мисля, че мога да намеря снимка. http://www.uniforma.bg/bg/nashite-uc...anglijska.html
    И аз точно тези ги гледах. Но се чудех дали това не е от минали години. Never mind. Мерси

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от Mirchu Виж мнението
    Завиждам ви на всички. Тооолкова много исках тая гимназия, от 2 години си мечтая за нея и сега се разочаровах тотално. Ще ходя на 2ро класиране ама шанса да ме приемат е супер минимален. Успех на всички в тази гимназия
    Наа спкойко, навремето и аз бях далеч на първо класиране, но влезнах на второ защото повечето хора слагат 1АЕГ като по-предно желание.

    Странно е обаче, сигурен съм че в момента абсолютно нищо не е същото като когато аз учех в 2 АЕГ.

    Ениуей, радвам се, че има толкова ентусиазирани хора, изненадах се като не видях 2АЕГ в топ 10 по бал, аз като влезнах май беше на 6-то място близо до Испанската.
    To the world you're just one person but to one person you could mean the world Love isn't about finding a perfect person it's about seeing an imperfect person perfectly
    скайп: flight_of_the_phoenix

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Phoenixheart Виж мнението
    Наа спкойко, навремето и аз бях далеч на първо класиране, но влезнах на второ защото повечето хора слагат 1АЕГ като по-предно желание.

    Странно е обаче, сигурен съм че в момента абсолютно нищо не е същото като когато аз учех в 2 АЕГ.

    Ениуей, радвам се, че има толкова ентусиазирани хора, изненадах се като не видях 2АЕГ в топ 10 по бал, аз като влезнах май беше на 6-то място близо до Испанската.
    2 АЕГ тази година е на пето място, заедно с 164 по бал и е най-желаното училище. Казаха го по телевизията

  6. #31
    Да, права си
    http://bnt.bg/bg/news/view/103612/iz..._za_gimnaziite

    Аз бях чел някаква новина в днес.бг и там не я видях.
    To the world you're just one person but to one person you could mean the world Love isn't about finding a perfect person it's about seeing an imperfect person perfectly
    скайп: flight_of_the_phoenix

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    2 АЕГ тази година е на пето място, заедно с 164 по бал и е най-желаното училище. Казаха го по телевизията
    Пишеше някъде, че за 2 АЕГ са се борили 11 000 деца. о_o

  8. #33
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    ^ Ти си добре. Аз сьм с метро и 74. :[ Ще си пьтувам.
    Аз съм в Банишора и аз пътувам с 74 . Ти от къде го хващаш ?
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  9. #34
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от DreamRockx Виж мнението
    Wooohooooo, и аз съм там
    Иии да - в 'Ж' паралелка сме
    Казах ли ви че ще стве в Ж
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  10. #35

    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    94
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    Така, 1. Радвам се, че темата е полза.
    . 2. Аз като се записвах днес бях пьрвата записала се в 8 "а".
    Явно ми вьрви на "а" паралелки и това да сьм 1 номер в дневника. В предишните ми две училища бях все "а" паралелка и все пьрви номер.
    . 3. 'Кво ще кажете всеки да пише в кой квартал живее (имам предвид само квартала, не целия адрес). Така ще можем евентуално да сформираме някакви групички, че на мен хич не ми се пьтува сама 1 час.
    Иначе аз сьм в Люлин 10.
    ми аз съм в люлин 7 до западния и съм в Б клас :P мн път е верно

  11. #36
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от androidman Виж мнението
    ми аз съм в люлин 7 до западния и съм в Б клас :P мн път е верно
    Ти се радвай че не си ''Ж'' или ''Е'' клас
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  12. #37
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Heartbreaker Виж мнението
    Оффф, хора, аз се реших на второ класиране за паралелката АЕ-НЕ-БЕЛ-РЕ. Нямам какво да губя, разликата в баловете е 0.04, а пък ако не стане си оставам в 8 "ж" и тва е

    П.П. Единственото, от което се страхувам е баловете в 73то да не паднат с 0.5 по някакъв магически, почти невъзможен

    начин (моля, успокойте ме). Искам си 2 АЕГ, пък ако ще и 8 "й" да съм.

    П.П. Относно тениските - ако някой има снимка може ли да я качи? Искам да ги видя, че не ми се чака до другия петък. А се чудех дали има суитчъри в униформата?
    Подеде ли за 2 класиране вече ? Ако найстина баловете са толкова близки не бих те посъветвала да подваш за 2
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  13. #38
    Ее никой ли няма в 8''г'' .. а относно тениските направо не мога да си представя да нося това нещо всеки ден

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Heartbreaker Виж мнението
    Пишеше някъде, че за 2 АЕГ са се борили 11 000 деца. о_o
    значи сме късметлиите на София

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Аз съм в Банишора и аз пътувам с 74 . Ти от къде го хващаш ?
    Ами от Опълченска, пред мола. Ти?

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от androidman Виж мнението
    ми аз съм в люлин 7 до западния и съм в Б клас :P мн път е верно
    С какво ще пътуваш?

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Подеде ли за 2 класиране вече ? Ако найстина баловете са толкова близки не бих те посъветвала да подваш за 2
    Да, подадох в петък. Имах предвид, че разликата между минималния бал на 1 класиране и моя бал е 0.04 за тази паралелка. А и нищо не губя, единствено възможността да се наричам 8 "ж" ( никога няма да омръзне)

  18. #43
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Heartbreaker Виж мнението
    Пишеше някъде, че за 2 АЕГ са се борили 11 000 деца. о_o
    Еми, нормално е. В Хасково, за ПМГ-то се бориха към 4000 (за вс.паралелки).

  19. #44

    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    94
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    С какво ще пътуваш?
    с метро до опълченска и после 74

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от androidman Виж мнението
    с метро до опълченска и после 74
    Охо, като мене.

  21. #46
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    Ами от Опълченска, пред мола. Ти?
    Аз го хващам от гарата .
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Ти се радвай че не си ''Ж'' или ''Е'' клас
    И кво му е лошото да си "Е" или "Ж" паралелка не мога да разбера ?!
    На мен даже ми харесва, все пак малко хора могат да кажат, че са били "Ж" клас ...
    По-важни са профилиращите предмети, отколкото буквата на паралелката

  23. #48
    anonymous895156
    Guest
    Хора, едно е да са го писали просто между желанията, съвсем друго е да е в първите три и наистина да са се борили за тази гимназия.

  24. #49
    Аз съм в Лозенец и ще пътувам с 102, макар че май си уредих и превоз с кола . И наистина някъде пишеше, че 11 000 деца са се борили са 2 АЕГ.

  25. #50
    Абе, дайте да си разменим скайп примерно, да си напраим една обща дискусия, да се запознаем, въпреки че няма да сме в един клас

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си