.
Затворена тема
Страница 227 от 300 ПървиПърви ... 127177217223224225226227228229230231237277 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 651 до 5 675 от общо 7495
  1. #5651
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    спирам да коментирам темата



    on topic: изнервя ме факта, че съм изнервен преди такива неща
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  2. #5652
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    спирам да коментирам темата
    Жалко.
    Тамън ми стана супер интересно накъде ще се развие темата.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #5653
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    сякаш сте 80-те годни, че говорите как било трудно да се сложи бойлер
    има бързонагряващи/не затоплят количество вода, а топлят минаващата през тях вода/ с големина на кутия за обувки и се залепват за стената

  4. #5654
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    сякаш сте 80-те годни, че говорите как било трудно да се сложи бойлер
    има бързонагряващи/не затоплят количество вода, а топлят минаващата през тях вода/ с големина на кутия за обувки и се залепват за стената
    Даже си има име, нарича се "проточен" ... Впрочем и не са много скъпи..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #5655
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не са много надеждни тия за продължителна употреба. За миене на съдове са идеални.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  6. #5656
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    По-вариант е да мрънкаш.

    Неска дочух разговор м/у две момичета. Едната дебелана, другата нормална. Говориха си за килограмите на дебеланата. Нормалната я увещаваше колко модерно е сега да имаш форми, да има кво да пипнеш, че вътрешната красота, чар и нз си ко били важни и подобни лишени от смисъл клишета, а дебеланата й вярва излъчва едно такова празно самочувствие. И си викам наум какви патки са и двете. Онази фалшиво добродетелната и другата, която на 40 вече ще е получила инфаркт на миокарда, ще има метаболитни заболявания и тн. Явно нямат представа какво натоварване за сърцето е да кръвоснабди всичките тези телеса + че покрай самата кардио тъкан се образува мастна тъкан. Към такива индивиди трябва да се отнасяме с груба искреност, да им отвориш очите, да им сриташ задника. Самите те не са толкова виновни, защото още от деца бабата е тъпкала внучето, родителите са неглижирали, обществото ги е лъгало. Та хд
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #5657
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    По-вариант е да мрънкаш.
    Това към мен ли е? Вярно си малоумна, а?
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  8. #5658
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Теб в повечето случаи дори нямам желание да те чета. Не си придавай важност.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #5659
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Когато случайно на упражнение по немски установиш, че приятелка на учителката ти и шефката ти са ходили с един и същ човек и след това около минута обсъждате (на немски ест.) минусите на въпросния ;д
    Wie klein ist die Welt, wie klein ist Sofia
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  10. #5660
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Теб в повечето случаи дори нямам желание да те чета. Не си придавай важност.
    Много добре. Не се и старая точно ти да имаш желание да ме четеш.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  11. #5661
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Много бих се радвала думите ти да имат и някаква практическа насоченост, защото напоследък често се обръщаш към мен, опитвайки се да ме провокираш, от което единственият провокиран излизаш ти.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  12. #5662
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    В миналото сме поглеждали своята жена и планина Еверест и сме си казвали, че тя бледнее пред приключението да я изкачиш тая планина и покориш, а нашия двигател е бил насочен в правилната посока.. Не толкова предимно да изкарваме пари и да впечатляваме некви си там за 15 минути лепкаво търкане....

    Никоя жена не може да ти предложи повече удоволствие от това да бъдеш там на фронта, където е приключението, където се откриват новите планети, където се откриват новите видове, където разбираме, че не сме сами в тази вселена, където изграждаме между планетни взаймоотношения и тнн, далечни но вълнуващи неща..
    То и кучето яде попара с мляко, докато не вкуси кокал един ден :Д

    @ewok, това е мн смешно :д

    Онтопик: общуваше ми се с хора тази вечер, но не е професионално да поканя колегите на бира преди утре.
    Начи, ако бяха чичаци, щях, обаче като са млади (под 40), може да изглежда все едно флиртувам. На дъртите поне не им пука дали флиртувам или не, винаги им се излиза.

    Едит: какви бири бълнувам, ще стигна в хотела в 22:00 , и дори никой не е отседнал в същия град.
    Последно редактирано от NomNomNom : 05-12-2017 на 18:45
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  13. #5663
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    По-вариант е да мрънкаш.

    Неска дочух разговор м/у две момичета. Едната дебелана, другата нормална. Говориха си за килограмите на дебеланата. Нормалната я увещаваше колко модерно е сега да имаш форми, да има кво да пипнеш, че вътрешната красота, чар и нз си ко били важни и подобни лишени от смисъл клишета, а дебеланата й вярва излъчва едно такова празно самочувствие. И си викам наум какви патки са и двете. Онази фалшиво добродетелната и другата, която на 40 вече ще е получила инфаркт на миокарда, ще има метаболитни заболявания и тн. Явно нямат представа какво натоварване за сърцето е да кръвоснабди всичките тези телеса + че покрай самата кардио тъкан се образува мастна тъкан. Към такива индивиди трябва да се отнасяме с груба искреност, да им отвориш очите, да им сриташ задника. Самите те не са толкова виновни, защото още от деца бабата е тъпкала внучето, родителите са неглижирали, обществото ги е лъгало. Та хд
    Иве, казват че уж за всеки влак си имало пътници. А нормално за всеки също е относително. И другата крайност обаче също не е много готина, освен, че е и вредно за здравето.Някаква рахитка страдаща от болимия или натам тръгнала да трака гордо с кокали и да те ръби ако се опре до теб и да трака гордо гордо с кокали от щастие и със самочувствие каква перфектна фигура има или да недоволства, че е пълна свиня, а да залита като ходи.

    И естественото, че вътрешната красота също е важна. Аз лично бих предпочел някое леко по едра и чаровна девойка с допадащ ми характер, отколкото някое слабо самоповярвало си кифле...
    Последно редактирано от Niakoitam : 05-12-2017 на 18:47
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #5664
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    никой не харесва дебели, никой не харесва и анорексии
    вече даже и нормалните не се котират
    дажe тия дето си отварят краката също
    ама виж тия дето клякат са друга раса

  15. #5665
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ама виж тия дето клякат са друга раса
    Тру стори.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  16. #5666
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Причини да мразя да ям на обществени места:
    като налапам горещо парче пица, не мога да го изплюя.
    Цялото небце и език ме болят сега.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  17. #5667
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    сякаш сте 80-те годни, че говорите как било трудно да се сложи бойлер
    има бързонагряващи/не затоплят количество вода, а топлят минаващата през тях вода/ с големина на кутия за обувки и се залепват за стената
    Чиче, кога последно с къпа на нещо от рода на проточните бойлери с размеритеб колкото кутия за обувки? Дебита им едвам стига за миене на съдове. Ако изобщо има проточен бойлер с достатъчен дебит, то той ще е 5kW. Не знам дали си наясно каква инсталация се прекарва зав такъв консуматор...

  18. #5668
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775

    Exclamation

    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  19. #5669
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2017
    Мнения
    104
    Разликата между кучето и жената е, че кучето те обича, когато го храниш, а жената те обича, когато не я, пък когато я те ненавижда, че се поддаваш на прищевките й

    Всяко взаймоотношение започва по следния начин... Мъжа е като дървена основа, пък жената е като колония от термити... Разбира се в началото не се забелязват щетите, отнема доста време и е търпимо, но накрая покрива рухва, термитите сити, а мъжа кух отвътре.. Но... Термитите огладняват пак, а основата на къщата е рухнала завинаги и трябва да започне наново, никога същата.

    Какво е сватбата... Ритуал през цялото време на който боготвориш жената от предлагането до церемонията, всички боготворят жената, хвърля се кофа с пари, за да се боготвори жената, вдига се кръвното на мъжа по време на организацията на боготворенето на жената... Еми естествено, че всяка жена иска да се омъжи... Все пак са нарцистични същества, пък сватбата е един от тези ритуали, където всяка може да се почувства като кино звезда, а мъжа какво получава ? Секс... В случая обаче досега си я опъвал, тоест нищо не получаваш...

  20. #5670
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ^тук ще се съглася, нз дали има мъже които харесват сеира
    Но пък да го направиж за жена си е голямо нещо, уважавам мъжете, които предлат брак все още
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  21. #5671
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Причини да мразя да ям на обществени места:
    като налапам горещо парче пица, не мога да го изплюя.
    Цялото небце и език ме болят сега.
    Поемаш дълбоко въздух, броиш на ум до три и...с отработен жест го изплюваш в лицето на най-близкия клиент.

    Иначе реално може да го изплюеш в ръката си и ако не искаш да го дояждаш после, тактично да го хвърлиш в пепелника или да го увиеш в салфетка и да го хвърлиш в коша или директно да го хвърлиш там.

    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    Разликата между кучето и жената е, че кучето те обича, когато го храниш, а жената те обича, когато не я, пък когато я те ненавижда, че се поддаваш на прищевките й

    Всяко взаймоотношение започва по следния начин... Мъжа е като дървена основа, пък жената е като колония от термити... Разбира се в началото не се забелязват щетите, отнема доста време и е търпимо, но накрая покрива рухва, термитите сити, а мъжа кух отвътре.. Но... Термитите огладняват пак, а основата на къщата е рухнала завинаги и трябва да започне наново, никога същата.

    Какво е сватбата... Ритуал през цялото време на който боготвориш жената от предлагането до церемонията, всички боготворят жената, хвърля се кофа с пари, за да се боготвори жената, вдига се кръвното на мъжа по време на организацията на боготворенето на жената... Еми естествено, че всяка жена иска да се омъжи... Все пак са нарцистични същества, пък сватбата е един от тези ритуали, където всяка може да се почувства като кино звезда, а мъжа какво получава ? Секс... В случая обаче досега си я опъвал, тоест нищо не получаваш...
    Когато ти видях името в темата вече знаех, че ще пишеш за "гадната порода" на жените.
    Всъщност и аз мислех да се изкажа в тематана sladura89 как сякаш доста жени подсъзнателно обожават мъжа да ги прави на парцали и при това положение сякаш колкото и да го изкарват боклук търчат все повече и повече по него, но...се въздържах...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #5672
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    оказа се, че се запознах с момиче от групата на lunacy



    ХММ
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  23. #5673
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2017
    Мнения
    104
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Поемаш дълбоко въздух, броиш на ум до три и...с отработен жест го изплюваш в лицето на най-близкия клиент.

    Иначе реално може да го изплюеш в ръката си и ако не искаш да го дояждаш после, тактично да го хвърлиш в пепелника или да го увиеш в салфетка и да го хвърлиш в коша или директно да го хвърлиш там.



    Когато ти видях името в темата вече знаех, че ще пишеш за "гадната порода" на жените.
    Всъщност и аз мислех да се изкажа в тематана sladura89 как сякаш доста жени подсъзнателно обожават мъжа да ги прави на парцали и при това положение сякаш колкото и да го изкарват боклук търчат все повече и повече по него, но...се въздържах...
    Всеизвестен факт е, че да си психопат(интелигентен психопат) ти дава натурално предимство с жените, защото хем ги е страх от теб, хем ги сърби джуджката и се връщат за още.. Също много жени споделят сексуални фантазии как някой ги души или ги чука вързани, ги бие кат кучета и други неща от 50 нюанса сиво, която книга е бест селър сред жените по някаква мистериозна причина Грубото отношение често ги възбужда повече от най романтичния жест... Смисъл ако съпоставим подаряването на роза с един шамар ако примерно много й знае устата за нещо дето не й е работа, шамара има по голям шанс да я впечатли и възбуди.. За жалост се среща доста по често от нужното, за да е класифицирано като садо мазо фетиш, по скоро почти всяка жена има една примитивна част, която се активира при по грубо отношение.. Все пак агресивния мъж в миналото е можел най добре да защити пещерата си и да набави ресурси и тнн..

    Може би отчасти обяснява, защо някой жени продължават да поддържат насилствени връзки, дори и все като излизат да се удрят в дръжката на вратата и да имат перманентни пернишки слънчеви очила...

    Ех... Де каквото говоря да са измишльотини и всичко да беше както са го описали романтиците, уви реалността е по брутална
    Последно редактирано от PathToOuroboros : 05-13-2017 на 00:23

  24. #5674
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    Всеизвестен факт е, че да си психопат(интелигентен психопат) ти дава натурално предимство с жените, защото хем ги е страх от теб, хем ги сърби джуджката и се връщат за още.. Също много жени споделят сексуални фантазии как някой ги души или ги чука вързани, ги бие кат кучета и други неща от 50 нюанса сиво, която книга е бест селър сред жените по някаква мистериозна причина Може би отчасти обяснява, защо някой жени продължават да поддържат насилствени връзки, дори и все като излизат да се удрят в дръжката на вратата и да имат перманентни пернишки слънчеви очила...
    много ясно, че ще е бестселър... Когато в обществото мъжете са путки и жените малко или много са в ролята на по-силната фигура, разбира се, че сексуалното ѝ подсъзнание ще иска да се върне към архаичното чукане, където тя е доминираната - бият ѝ шамари, връзват я, блъскат я и какво ли още не...

    Когато средата, в която живееш се отдалечава толкова много от генетичния ти код (едва ли не), все от някъде ще избие тази перверзия.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  25. #5675
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Било любов, когато и пиян, и трезвен звъниш на един и същи човек. Бич плийз, аз се поопих лекинко за ноти и танцувах върху ъгъла... Беше някво яко партей, хубаво е да си имаш кайнда компания, а и не ми се тръгваше от там, ако зависеше от мен. Или може би не ме се тръгваше толко рано. Всичките са някви много яки, не мога да се оплача от несъобразителност или нещо изцепки. Впечатлена съм, че грима ми издържа около 12 часа на муцуната ми, от които часове поспах малко, а още изглежда така, сякаш мога да изляза пак, ако го преправя. :ддд Явно тоя спрей е хубав наистина. Ест понеже вече съм си в нас, трия го по най-бързия начин и умирам ма е впечатляващо, че издържа на забитата ми във възглавница глава.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си