.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Голям фен Аватара на reperw
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    825

    любовта е ужасна..

    любовта е ужасна... сигурен съм ,че всеки е изпитвал поне веднъж болката й... нямам време да си разкажа историята.. несподелена любов..изневери..лъжи и празни думи.. а ако не сте се влюбвали до сега..завиждам ви.. колко по-лесен ми беше живота преди... без теб :@

  2. #2
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Не се дръж като п'утка. Стегни се и се замисли колко ценен опит е това.

  3. #3
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    ^ +1. Свиквай..или мачкаш или те мачкат

  4. #4
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Не си прав.
    Но нямам време да ти обясня защо
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  5. #5
    Фен Аватара на beautifullslayer
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    марсиtown
    Мнения
    276
    Стига с този глупав цитат: ''Или мачкаш, или те мачкат.'' Затова сме на този хал и има толкова гадни хора. Защо просто не се обичаме. НЕ ЛЮБОВТА е ужасна, хората са такива. Разберете разликата най-накрая......
    Дорu след най-тежката буря .. uзгрява СЛЪНЦЕ ! <3

  6. #6
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Цитирай Първоначално написано от beautifullslayer Виж мнението
    Стига с този глупав цитат: ''Или мачкаш, или те мачкат.'' Затова сме на този хал и има толкова гадни хора. Защо просто не се обичаме. НЕ ЛЮБОВТА е ужасна, хората са такива. Разберете разликата най-накрая......
    Не разбирам.И цитата си е много правилен.Държах се добре с приятелките ми и всички ми се качваха на главата.Започнах да ги заебавам ,да не ги търся пръв като се карахме и ви'иш ли ти ,след 2 дена веднага припкат.Нищо дадено лесно,не е интересно!!!!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от beautifullslayer Виж мнението
    Стига с този глупав цитат: ''Или мачкаш, или те мачкат.'' Затова сме на този хал и има толкова гадни хора. Защо просто не се обичаме. НЕ ЛЮБОВТА е ужасна, хората са такива. Разберете разликата най-накрая......
    Съгласна!
    И това, че веднъж не ти е провървяло, не означава, че винаги ще е така.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от psychopath Виж мнението
    Не се дръж като п'утка. Стегни се и се замисли колко ценен опит е това.

    +1 Недей драматизира толкова !

  9. #9
    Когато срещнеш правилния/правилната ще разбереш защо не се е получавало с всички останали

  10. #10
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от minchorna Виж мнението
    Не разбирам.И цитата си е много правилен.Държах се добре с приятелките ми и всички ми се качваха на главата.Започнах да ги заебавам ,да не ги търся пръв като се карахме и ви'иш ли ти ,след 2 дена веднага припкат.Нищо дадено лесно,не е интересно!!!!
    Не си излизал с много свястни момичета, нали?

    Едно е да не даваш да ти се качват на главата (това си е задължително). Друго е да ги заебваш.

    Последния път, когато някой се държа с мен мъъъничко пренебрегващо в стил "Не ми пука, аз така съм пич." го скъсах. Когато се отнасят човешки с мен, имам стимул и аз да се държа като човек.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  11. #11
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Излизал съм и именно това,че в началото са били свестни и после се качват на главата.Различно хора,различни идеали.Някои бият приятелките си и въпреки това тя не се разделя с него,други се държат пренебрежително,а трети мило.Защо всички говорите за еднотипни връзки,не мисля ,че има 2 еднакви връзки,които да си приличат,няма и да има.Всеки е различен,различни ще са и връзките.

  12. #12
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Така е.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  13. #13
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Щом ги е имало тия неща - значи не е било любов.
    Любовта е нещо много по-различно от това.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на embraceme
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    449
    Времето лекува,спокойно..

  15. #15
    Любов с любов се забравя
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  16. #16
    Любовта си е сложно нещо, болезнено понякога и оставя следи

  17. #17
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Не си прав.
    Но нямам време да ти обясня защо
    На мен ми се намира. ;Р
    Тоя избор непременно между крайности винаги ме е дразнел и ми се е струвал буквално идиотски. Можеш да мачкаш само по-слаби, което, съгласи се, хич не говори добре, понеже е садистично и неравнопоставено + показва болното ти желание да си в позицията на силата. Пък и така няма да си изградиш авторитет, нито някой ще те уважава истински. Единствено ще постигнеш негативно настройване на околните към теб.
    Ако не се държиш гаднярски, това по никакъв начин не те прави мекушав/без самоуважение/неспособен на защита. Има си достатъчно хора, които намират баланс и хем не се превръщат в изтривалки, хем не си позволяват самите те да се държат кофти. Просто се отнасят с всеки както заслужава.
    Последно редактирано от paradosou : 02-15-2013 на 22:39

  18. #18
    Да, любовта е ужасна, понеже от нея понякога боли. Сладкото и то е гадно, понеже може да хванеш диабет. Слънцето е лошо, понеже от много пекане може да хванеш рак на кожата. Аман от глупави теми. Стягаш се и продължаваш, любовта не е ужасна, стига да си влюбен в правилния човек.

  19. #19
    Това последното особено много ми хареса . Ще видиш че и ти ще срещнеш точното момиче .

  20. #20
    Не боли от любовта , а от хората , които не знаят как да обичат !! Замисли се реално - докато си бил влюбен си бил щастлив ! Тая всичката болка обаче идва от изневерите ,скандалите и за капак раздялата !
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  21. #21
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Superman:
    It's time to make a Batman a sandwich, before he come here and slap me like the bitch I really am...

    На такава/такива си попаднал. Няма страшно - някой ден ще срещнеш мацка, която ще те накара да се чудиш как си ги мислил тия глупости... Любовта не е гадна, просто е сложна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си