.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Повече от фен Аватара на alleyy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    362

    Хубав крем за стягане на тялото?

    Ще съм ви много благодарна, ако ми предложите някой хубав крем, а ако сте го изпробвали и имате резултати ще е още по - хубаво да ги споделите, понеже се рових из темите по форума , но нищо не намерих .....

  2. #2
    Спорт ..Просто няма по-добро средство,кремовете не помагат много,много.

  3. #3
    ^ И аз съм на това мнение . Относно кремовете , тези на орифлейм Perfect Body били добри.Една приятелка ги ползва и казва че имало ефект , но не съм ги пробвала и не мога да ти кажа със сигурност.Според мен по-добре тичай , отколкото да разчиташ на кремове. : )

  4. #4
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Тялото няма как да го стегнеш с кремове. За него спорт. Кремовете влияят само на кожата.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  5. #5
    Повече от фен Аватара на alleyy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    362
    Да, аз на фитнес ходя но четох из форумите на БГ мама , че кремовете пак малко от малко подпомагат за стягането и реших да попитам тук.

  6. #6
    За самият вид на кожата може би..

  7. #7
    Повече от фен Аватара на alleyy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    362
    Смисъл?

  8. #8
    Ами да е по-стегната,по-еластична..Да има хубав вид..Има такива кремове и може да се ползват заедно със някакъв спорт вследствие на загуба на килограми,за да стегне кожата.. ддз Няма лошо да си се мажеш след баня примерно,но не се сещам подходящ ..

  9. #9
    Повече от фен Аватара на alleyy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    362
    Да, точно това имам предвид Няма нищо все пак , ако някой е ползвал или знае за някой хубав такъв крем ще ми бъде от полза

  10. #10
    На Дева стягащ против целулит се сетих,че съм ползвалаа.. И много да го масажираш докато попива...

  11. #11
    Повече от фен Аватара на alleyy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    362
    А ефект имаше ли ?

  12. #12
    Ми доколкото си спомням добре беше..а и много жени го хвалят,ест. след някакво време (3,4 седмици) масажчета. Но мен понеже ме мързи да го втривам така с масаж и беше към края на опаковката вече ииии го спрях.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на alleyy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    362
    Хахах и аз никога не ги използвам до края Мерси все пак ще проверя в аптеката дали има като ходя

  14. #14
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Тая работа не става с кремове.

    Просто прави упражнения за стягане на проблемните области, вместо да даваш пари на вятъра и да очакваш да има някакъв ефект, без да си положила някакъв труд.

  15. #15
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Подкрепям горното мнение. Дали ще ползваш антицелулитен/стягащ гел или лосион за тяло, според мен ефекта ще е един и същ - единствено хидратиране на кожата и евентуално лееко привидно заглаждане.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  16. #16
    Повече от фен Аватара на alleyy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    362
    На мен ми е ясно , че не става с кремове , но и много момичета бяха писали че поне подпомага, та значи както и да е стигам до извод, че няма да си давам парите за глупости...Обаче в bb-team четох, че доста хора бяха писали , че отпуснатата кожа сама се прибирала с времето, до 2-3г. макс и се замислих със спорт не става ли по-бързо егати?

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Много четете БГ мама That's stupid ....

  18. #18
    Боже, боже, пази...

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Много четете БГ мама That's stupid ....
    Явно и ти си ровил щом знаеш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си