.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Пиърсинг на носа

    Здравейте, искам да си сложа пиърсинг на носа, но ми казах,че имало някакви обечки,мънички с топченце и носа не се продупчвал толкова и когато се махне обечката дупката не се забелязва.Моля ви кажете ми нещо повече за нея, колко парички за пробиването+обичката,за колко време зараства дупчицата,грижи, въобще споделете,ако някой има да помага.

  2. #2
    ^Тебе всичко те възбужда.

  3. #3
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767

    Re: Пиърсинг на носа

    Цитирай Първоначално написано от ludotokrise
    Здравейте, искам да си сложа пиърсинг на носа, но ми казах,че имало някакви обечки,мънички с топченце и носа не се продупчвал толкова и когато се махне обечката дупката не се забелязва.Моля ви кажете ми нещо повече за нея, колко парички за пробиването+обичката,за колко време зараства дупчицата,грижи, въобще споделете,ако някой има да помага.
    Дупката си е дупка. Няма размери ;д
    Обечките биват с топче и без тези с топчето са по късички и отзад имат мъъничко топченце, а другите са без и се подгъват в края. Не е толкова болезнено нито ваденето на топченцето нито на огънатата обеца.
    Вярно, с времето започва да боли като ги вадиш, ама то е нормално, че дупката се свива според обецата.
    Аз имам обеца от почти година и определено като махна обецата се вижда нещо. Няма как.
    Мене пробиването ми беше 12лв. обечките са по 1-1,50-2лв. зависи от къде ги взимаш /говорим за сребърни/.
    Дупката да ти кажа... едва ли ще имаш намерение да махаш обечката. Свикваш с нея и неможеш да се възприемеш без. Иначе може би за около 2-3-4 месеца би зарастнала, но все пак ще си има някакво беледже.

  4. #4
    'Земи си сложи магнит...
    mindscan

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от IrrieSkyline
    'Земи си сложи магнит...
    Е, добре, кажете какви са тези с магнит,как се закрепват по точно и от къде мога да ги намеря(обл.Пазарджик)и без тва говорих с наще-недават да си орезилвам с дупки лицето...

  6. #6
    Голямо 'орезилване' е с пиърс. 'Се тая, въпрос на виждания, явно... Магнитните са безумно елементарни, не знам дори как да обясня, толкова са лесни и толкова ненуждаещи се от упътване, че не знам кво да ти кажа. За място, на което да намериш, не мога да ти помогна, щото не съм от тамА.
    mindscan

  7. #7
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    може да ти влезе магнита в дихателния track

    пробий си клитора! ако мноо те е страх с магнит пробвай

  8. #8
    Еми излез..отиди в някое студио и питай..
    какво толкова?!

    п.п. тия обеци на носа не ме кефят :
    P

  9. #9
    Не знам кой те е излъгал, че не си личи. Имам няколко приятелки, които имат такъв пиърсинг. Махнат ли си обецата– на носа им остава едно такова черно-червено петънце, бляяяяк.

  10. #10
    Абе айде беее, от младешки пъпки по-малко и по-приятни петна ли остават?! Със сигурност повече приятели имате с такива, отколкото с пиърси.
    mindscan

  11. #11
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057

    Re: Пиърсинг на носа

    Цитирай Първоначално написано от InnchetO
    Дупката си е дупка. Няма размери ;д
    Напротив

    Слагай там некфи магнити и не се занимавай със сложните неща. Може да ти окапе носа, кой знае...

    Saatana vittu perkele hate crew!

  12. #12
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767

    Re: Пиърсинг на носа

    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Може да ти окапе носа, кой знае...
    Michael Jackson muchh ;дд


    А, иначе.. Bianca каза - махне ли се обецата остава петънце. Ако няколко дни не слагаш обецата, може и да се махне, ама ме съмнява /естествено това важи, ако си била с обецата поне няколко месеца. В началото нищо не се вижда, ама и зараства бързичко/.

    А бтв., ако може да попитам.. за какво ти е обеца, която да махаш и слагаш постоянно? о,0 Като не ти дават ваще, не си слагай.

  13. #13
    Голям фен Аватара на Fiki_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    In the paradise
    Мнения
    542
    Цитирай Първоначално написано от ludotokrise
    Цитирай Първоначално написано от IrrieSkyline
    'Земи си сложи магнит...
    Е, добре, кажете какви са тези с магнит,как се закрепват по точно и от къде мога да ги намеря(обл.Пазарджик)и без тва говорих с наще-недават да си орезилвам с дупки лицето...

    Абее в "маниста" мисля че имаше и там при "коса и стил" до колоната оня за чантите и щуротиите има 100% съм сиг,една приятелка от там си беше взела Smile
    What i want is obvious , what i love is unique



  14. #14
    Хора, какъв смисъл виждате от шибаните изкуствени пиърсинги?!
    mindscan

  15. #15
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Цитирай Първоначално написано от IrrieSkyline
    Хора, какъв смисъл виждате от шибаните изкуствени пиърсинги?!
    този ,който ти не виждаш ... :P

  16. #16
    Аватара на thelideto
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Near To Hell
    Мнения
    428
    4esny kazano iskam na vejdata ama i na nosa radvat :P

  17. #17
    Аз имам под устната в ляво... в студиото ми казаха всичко за грижи и т.н... А за дупчицата ме осведомиха, че зараства и не остава белег, а ако случайно остане ще е едва забележим :P

  18. #18
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от IrrieSkyline
    Хора, какъв смисъл виждате от шибаните изкуствени пиърсинги?!
    Как ве Прейче, готина и вървежна си като излезеш на улицата с побито носле, а като се прибереш вкъщи махаш магнитчето за да си добро момиченце в очите на мама и тати.

  19. #19
    Лъжат те.
    Има размери (:
    Отиваш в една аптека и питаш какви игли имат.
    Зависи от дебелината.
    Но после ще тярбва да търсиш тънички обички за нослето.
    По-добре си направи комерс в някой салон.
    И да ти е със здраве после.
    Почти всички познати, които после са си я махали не им е личало.
    Пък и не би било грозно малко белече ако после не я искаш.
    СПокс.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    По-добре първо поговори с ваще и ако ти дадат се пробий в някое студио. А ако вече не ти дадат се примири, не се излагай с некви магнитчета

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto Виж мнението
    По-добре първо поговори с ваще и ако ти дадат се пробий в някое студио. А ако вече не ти дадат се примири, не се излагай с некви магнитчета
    Съгласен съм с теб.И аз като нея исках пиърсинг на носа а като не ми дадоха нашите си взех с магнитчета и ги зарязах на третия ден.Писнаха ми.Нашмърках се три пъти с магнити и ги оставих. :д

  22. #22
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    /темата е от 2009.

  23. #23
    blak and white !!
    Guest
    здравей те аз също много искам да си пробия носа ... Една моя приятелка си купи специална игла и искаше да го пробие аз не й дадох защото реших че е най-добре да го направи специалист !! да искам да знам къде мога да го пробия ??

  24. #24

    Пиърсинг на носа

    Здравейте имам салон за красота и предлагам услугата пиърсинг на нос с пистолет.Солона се намира в София на улица Добруджа 8 А Телефон а връзка 0889182017 Христо

  25. #25
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ако някога си взема танцуваща мечка, ще ти я доведа да й сложим халка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си