.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775

    Поръчка от ebay

    Здравейте, питам тук, понеже знам, че все се поръчват някакви неща и имате опит.

    Преди повече от месец и половина (06.06) направих поръчка от американския ибей, която си пристига от сащ. Последното, което пише на тракинг номера е от 17.06 - Departed USPS Facility

    2014-06-17, 23:01:00, LOS ANGELES, CA 90009

    И това е. От тогава ни вест, ни кост. Знам, че май пътуват по море, но си мислех, че до месец ще е пристигнало. Притеснявам се доста и се чудя какво да правя. Да чакам ли още, или да питам какво става? И, ако е второто, къде трябва да пиша?

  2. #2
    Голям фен Аватара на fakesmiles
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    986
    Пиши на продавача, внимавай да не ти изтече времето, в което си защитена от ибей, защото след това, и да подадеш оплакване, не могат да ти помогнат.
    Не помня колко беше, всъщност може и вече да ти е изтекло. Но все пак, пиши на продавача, може и да се разберете нещо...
    Проверявала ли си в пощата дали има нещо за теб?
    Те носят известия на адреса, но понякога се губят.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    проверих, няколко пъти
    Благодаря. А къде пише това за времето?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Добре, май все още го покрива.
    Писах на продавача и сега очаквам отговор. А къде ще го получа? :д
    По имейла или ще ми се обадят?

  5. #5
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    В обявата на нещото, което си поръчала, трябва да е пишело от коя до коя дата трябва да ти бъде доставено (за да видиш това отиди от My Ebay-> Purchase history-> там са нещата, които си поръчвала, излизат самите обяви и трябва да пише Estimated Delivery: пише от дата до дата). След изтичането на този период ако все още не си получила нещото се свързваш с продавача за да му кажеш, че нещото не си го получила. Могат да ти предложи да ти върне парите или пък да ти изпрати нещото отново. Има и случаи, в които продавачът изчезва от сайта. В такъв случай се пише на Ebay, те възстановяват сумата (поне така се случи веднъж при мен, сумата не беше малка).

  6. #6
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    О, тази дата отдавна мина, но аз такаа или иначе никога не съм си получавала нещата около дадената дата. Просто знам, че преди нея няма да го получа. Иначе вече писах и сега ще чакам (:

  7. #7
    Искай си парите обратно. Ако не ти отговори продавача до 2-3 дена, направо пиши на paypal с номера на транзакцията и че не си получила нищо, за да не изпуснеш спока.

    Ако авторът не е дупе и го е пратил, най-вероятно са го загубили невероятните и несравними български пощи и може да дойде след 7-8 месеца, ако го намерят. Но ти така или иначе трябва да си получиш парите.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #8
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    С риск да бъда нахулена много жестоко - не платих през пейпал :д
    Картата ми е нова и така и не намерих време да я регистрирам. Получих някакъв друг имейл от ибей, че съм платила. Ще почакам два дни за отговор, пък тогава ще видя какво ще правя.

  9. #9
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Може да се повдигне и от самия ибей, спокойно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си