.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Angry ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ

    Здравейте,
    искам да помоля още в началото без коментари, от които няма да имам полза. Благодаря предварително!!!
    Та искам да попитам дали някои е пил хапчета за отслабване, дали са му помогнали и кои са ефикасни? Моля без коментари защо ще пиеш хапчета - иди и спортувай .

  2. #2
    Повече от фен Аватара на OMGOMG
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    355
    ИДИ ДА СПОРТУВАШ

    И не ,сега ти няма да ме послушаш и ще похарчеш сума ти и пари за някакви химии .Ще си прецакаш организма и ще се чудиш защо не си ме послушала.

  3. #3
    Нищо хубаво няма да ти донесат тия хапчета, в най-добрия случай само обезводняване. Можеш жестоко да си навредиш с тях. Млада си, вероятно и здрава, отивай в залата и тренирай, тичай в парка, ходи на фитнес, на танци или спортувай нещо друго, но недей да пиеш тия глупости.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  4. #4
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Щом искаш да избегнеш спорта, бих ти препоръчал и не само аз, 2 натурални продукта, които ще ти помогнат:

    1.) Пиеш по едно зелено кафе 30 минути преди ядене, съветвам те да е сутрин. Не се препоръчва предозиране, защото може да станеш и анорексичка.
    2.) Взимаш си Омега 3 мастни киселини, по една капсула на ден, по време на ядене, хубаво е да е в различно хранене, след приема на зеленото кафе. Тези мастни киселини съдържат мазнина от сьомга, която изгаря мазнините по тялото в мастните депа.

    Също така бих ти препоръчал, да пиеш повече вода, да ядеш поне по 3 пъти на ден. Като задължително да имаш закуска, която да ти е най-богатото хранене за деня, а вечерята най-бедна.
    Забравяш за мазно, пържено, тестени изделия, сладко, газирано, всички натурални сокове и пуншове.
    Наблягаш на зеленчуци, плодове, чисти меса, като пилешко, пуешко, телешко, може и конско

    Приемаш ли кафето и омега 3 киселините, ядеш ли това което ти препоръчах, ще свалиш от 2-8 кг, за месец.
    Изборът е изцяло твой и имай на предвид, че с хапчета ще има йо-йо ефект.
    Последно редактирано от VinDiesel : 01-29-2015 на 20:36

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си