.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Цветна бременност?

    Здравейте. Не знам от къде да започна..Приятелката ми се притеснява , че има цветна бременност.
    Правихме го два пъти без презерватив не съм свършвал в нея , но все пак имало шанс да забременее.
    3-4 дена след секса тя се оплака от симптоми които продължават до ден днешен.
    Всяка сутрин започнало да и се гади. Искам да подчертая гади , защото ми казва , че всяка сутрин и се гадило. Гърдите и били подути , но не я болят изобщо. Също така чувствала корема си подут и пишкала често. Седмица след секса и казах да направи едно тестче за бременност което и показа отрицателно , но симптомите продължаваха и просто трябваше да чакаме да и дойде цикъла. Цикъла и дойде на време и е бил нормален първите два дни после станал оскъден и кафеникав като зацапване. На четвъртия ден и свършил , а по принцип и бил около 6-7 дни. И от там започнаха още повече притеснения дали е бременна. Преди една седмица тя пак направи още един тест който и показа , че е отрицателен , но все още ги има тези симптоми и се притесняваме за цветна бременност.. Пробвахме и бабешки рецепти които също резултата е отрицателен. Помощ.. Възможно ли е да е бременна или просто всичко и е в главата и от притеснения се проявяват тези симптоми?

  2. #2
    Това с бабешките методи изобщо не го споменавай, не вярвай на тия глупости. Виж, щом тестът за бременност има една черта, това вече е друго. Може цикълът и да е странен, заради промените във времето, ако е имала повече стрес в последно време. До колкото знам цветната бременнност е с много леко кървене, бледо, розово такова, с кратка продължителност.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Това с бабешките методи изобщо не го споменавай, не вярвай на тия глупости. Виж, щом тестът за бременност има една черта, това вече е друго. Може цикълът и да е странен, заради промените във времето, ако е имала повече стрес в последно време. До колкото знам цветната бременнност е с много леко кървене, бледо, розово такова, с кратка продължителност.
    И аз това и казвам ама... А с какво да обясним това , че се чувства лошо всяка сутрин?
    Последно редактирано от hellgod2 : 10-08-2015 на 22:35

  4. #4
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Няма как на 3я ден да и се гади, просто си въобразява и от там идват всичките неща !

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от hellgod2 Виж мнението
    И аз това и казвам ама... А с какво да обясним това , че се чувства лошо всяка сутрин?
    Симптомите на ранна бременност не се появяват 3 дена след половия акт. Вероятно приятелката ти си въобразява или се чувства зле по друга причина. Защо не си пусне кръвен тест? Защо не отиде на лекар щом се чувства зле, има някаква причина.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си