.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794

    Защо мразя повечето българи

    Здравейте, приятели.

    Напоследък, проправяйки си път из живота, в големия град и тн, все се случва да се препъвам на едни и същи камъчета(лайна). Въпросните лайна обаче винаги имат много сходни и натрапливи отличително белези и сходен мирис. И имат няколко категории, които сега ще изброя:

    * Смръдливи националистчета: Те обикновен движат по групи. Носят сиви анцуНГИ, обръснати главички. Те са адски компентни специалисти по всякакви политически и социални теми. Little did u know, те са едни от най-неадекватните и безполезни единици в обществото, които единствено смучат ресурси и затрудняват развитието на цяла източна европа.
    Като всяка една ниска класа, която е съществувала по света (и това го казва Маркс, не аз), те са привърженици на крайните, тъпи и скандални политически модели : циганите на сапун, клане на турци, биене на педали, ебане на путки и in general - яко бой за всеки.

    КЪДЕ Е ПАРАДОКСА : въпреки че претендират, че те са двигателя на прогреса в нашето общество, те са от хората, които ще си хвърлят фаса на земята, опаковката от дюнер (пак на земята), майка им ще дойде от Криводол в столицата да ги запише на общежитие, понеже те не знаят какво къде и да бъдем честни - никой не им разбира диалекта и какво изобщо искат от тебе, ще се заядат с тебе, щото си се блъснал в тях претъпкания автобус и тъй като има адски ниско мнение за себе си (колкото и да са тъпи, те си го знаят), те си мислят, че имаш лично отношение към тях, а не че просто автобуса е претъпкан.

    Има още много да се изпише за нещастните осрани псевдо нацистчета, но татуировките им на лефски на гърба говорят достатъчно за нищетата на културата им.

    * ТАКСИМЕТРОВИТЕ ШОФЬОРИ, a.k.a. БАКШИШИ: Тези изродски, гротескови карикатури на customer service-а. Като човек с добра заплата и забързано ежедневие, често ползвам услугите на родните таксита. Пътувам си аз и той стига до една тясна уличка. Казва ми: "АРЕ ТЕ ТУКА ДА ТЕ СВАЛИМ". Аз се задавих, защото тъкмо бях отпил от водата с колаген, която така обичам, и казах: "Моля?". ЕПА АКО ИСКАШ ДО ШЕСТИО ЕТАЖ ДА ТЕ ОСТАВИМ - беше словесното му изпражнение. Казах му да не ми държи такъв тон и да ме остави пред блока. Естествено, от моите претенции стана зверско задръстване в тесните студентски улички и се отегчих и му казах да ме остави и ми се разкрещя на някакъв много непознат диалект. Казах му, че ако не млъкне ще си поискам бакшиша, който му оставих и затворих вратата.


    АНАЛИЗ: Винаги съм работил с клиенти. Работата определено е трудна и досадна много често. НИКОГА не съм си позволявал така да говоря на клиенти, още повече, че те ми плащат заплатата. Клиента не винаги е прав, но винаги има право, и ако не ти изнася-не работиш с клиенти. Добре бе, обяснете ми, как може мъж на 50 години да яде суджук докато ме вози и да ми обясня колко съм тъп. ?!?!?!?!?
    Последно редактирано от KumchoValcho : 11-29-2015 на 16:15

  2. #2
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    ти си голям лудак :Д:Д

  3. #3
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Лол, на мен ми се случват само готини неща с рандомите, които ппц приемам като част от мебелировката.

  4. #4
    ниска култура, простотия и озлобеност от безпаричието

  5. #5
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho Виж мнението

    * Смръдливи националистчета: Те обикновен движат по групи. Носят сиви анцуНГИ, обръснати главички. Те са адски компентни специалисти по всякакви политически и социални теми.

    КЪДЕ Е ПАРАДОКСА : въпреки че претендират, че те са двигателя на прогреса в нашето общество
    тебе кой те е излъгал че те са двигател на обществото
    или живееш на много мизерно място и съответно срещаш мизерни хора или си циганин или турчин
    мизерни тъпи, задръстени и комплексирани хора има навсякъде ама кой ти ги нарича двигател на обществото бе

    май наистина си малко зле, ти описваш най-ниските стъпала на обществото, характерни за ммръсните крайни квартали и гета и в същото време очакваш нещо кой знае кво от тях
    че и ги слагаш като "масата" на обществото

    плюс това повечето от софийските бакшиши са цигани от факултета
    при мене не е така, също и в другите големи градове, циганите бакшиши са рядкост
    Последно редактирано от LoadRunner : 11-29-2015 на 18:05

  6. #6
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    СПЕКУЛАЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
    *въпреки че претендират, че те са двигателя на прогреса в нашето общество, те са от хората, които.......* (отрицание)

    Живея на мизерно място, да - студентски. Което би трябвало да е мястото, където живота кипи и е пълно с млади, пълни с енергия и жажда за развитие хора. Вместо тва - лайна и фасове на всяка крачка.

    И не съм турчин/циганин, имам гръцки корени, което се вижда по маслинения ми тен и загадъчните ми черни вежди и очи.

    националистчетата са кокоши трън в петата на нацията.

  7. #7
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho Виж мнението
    СПЕКУЛАЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
    *въпреки че претендират, че те са двигателя на прогреса в нашето общество, те са от хората, които.......* (отрицание)

    Живея на мизерно място, да - студентски. Което би трябвало да е мястото, където живота кипи и е пълно с млади, пълни с енергия и жажда за развитие хора. Вместо тва - лайна и фасове на всяка крачка.

    И не съм турчин/циганин, имам гръцки корени, което се вижда по маслинения ми тен и загадъчните ми черни вежди и очи.

    националистчетата са кокоши трън в петата на нацията.
    ми студенстки град е мизерен
    аз не съм живял там като съм бил студент ама един път като излизахме от едно кафе до мания видяхме пред нас около 30 човека да гонят 2ма и ги хванаха, посел 3 минути имаше мечка 30vs1 другия избяга
    такова нещо освен в студентски не съм виждал другаде и освен мръсотията кучетата са по-зле
    студентски не е критерий а село, и това няма да се промени докато селяните не спрат да изкачат със 6,00 от селското училище и влизат първи във университетите

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ми студенстки град е мизерен
    аз не съм живял там като съм бил студент ама един път като излизахме от едно кафе до мания видяхме пред нас около 30 човека да гонят 2ма и ги хванаха, посел 3 минути имаше мечка 30vs1 другия избяга
    такова нещо освен в студентски не съм виждал другаде и освен мръсотията кучетата са по-зле
    студентски не е критерий а село, и това няма да се промени докато селяните не спрат да изкачат със 6,00 от селското училище и влизат първи във университетите
    Именно. Влизат лесно, без изпити. А още по-лошото е, че и завършват лесно. (за бройки и пари) От там университетите ни приличат на бълхарница, нивото на обучение също пада. - висшето се обезличава, не се гледа, младите заминават в чужбина, не се връщат.


    Националисти не са тези, за които говорите. Божидар Димитров също е националист.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Той говори за псевдо. Ей, никакво чувство за ирония нямате.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Той говори за псевдо. Ей, никакво чувство за ирония нямате.
    ирония - не.

    мрънкане само.

  11. #11
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    сарказма ми е уникален, нямаш право

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    С две думи си имал проблеми със скинари и бакшиши.

  13. #13
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    С две думи си имал проблеми със скинари и бакшиши.
    не, не съм виждал скинари досега.

  14. #14
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    213
    vsi4ki bylgari osven rodninitemi na sapyn

  15. #15
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Аз пък тия дето си ги описал, не съм чул да са двигател, те дори не са долен ляв педал. Те са старата чаша от кафе в поставката, която просто не си изхвърлил, защото слагаш някакви малки хартийки в нея и ще я изхвърлиш по-късно. Иначе едва ли някой е фен на хвърлянето на боклуци по земята, аз лично си ги вра по джобовете или го нося, докато видя кош. До сега никой, който ме е блъснал в автобус, не ми е направил проблем, извиняват се и това е. Нямам идея в какви автобуси се возиш. В таксита се возя рядко, повечето смърдят на цигари и пот, а това е кола в която през повечето време има само един човек... Иначе гледам да нямам излишни претенции, нито аз съм му единствения клиент, нито ми се говори с него. Същност ме дразни когато ми говорят, плащам му за да ме закара, не да ставаме приятели. През жезъла ми е, какво е времето на вън, какъв е трафика, кой мач давали. По принцип никога не ги карам да ме оставят пред сградата в която слизам.

    edit: Вода с колаген?! РЛЪ?!
    Последно редактирано от yakuza_ : 11-30-2015 на 09:28
    n00bs

  16. #16
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Зябавна тема.

  17. #17
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho Виж мнението
    Здравейте, приятели.

    Напоследък, проправяйки си път из живота, в големия град и тн, все се случва да се препъвам на едни и същи камъчета(лайна). Въпросните лайна обаче винаги имат много сходни и натрапливи отличително белези и сходен мирис. И имат няколко категории, които сега ще изброя:

    * Смръдливи националистчета: Те обикновен движат по групи. Носят сиви анцуНГИ, обръснати главички. Те са адски компентни специалисти по всякакви политически и социални теми. Little did u know, те са едни от най-неадекватните и безполезни единици в обществото, които единствено смучат ресурси и затрудняват развитието на цяла източна европа.
    Като всяка една ниска класа, която е съществувала по света (и това го казва Маркс, не аз), те са привърженици на крайните, тъпи и скандални политически модели : циганите на сапун, клане на турци, биене на педали, ебане на путки и in general - яко бой за всеки.

    КЪДЕ Е ПАРАДОКСА : въпреки че претендират, че те са двигателя на прогреса в нашето общество, те са от хората, които ще си хвърлят фаса на земята, опаковката от дюнер (пак на земята), майка им ще дойде от Криводол в столицата да ги запише на общежитие, понеже те не знаят какво къде и да бъдем честни - никой не им разбира диалекта и какво изобщо искат от тебе, ще се заядат с тебе, щото си се блъснал в тях претъпкания автобус и тъй като има адски ниско мнение за себе си (колкото и да са тъпи, те си го знаят), те си мислят, че имаш лично отношение към тях, а не че просто автобуса е претъпкан.

    Има още много да се изпише за нещастните осрани псевдо нацистчета, но татуировките им на лефски на гърба говорят достатъчно за нищетата на културата им.

    * ТАКСИМЕТРОВИТЕ ШОФЬОРИ, a.k.a. БАКШИШИ: Тези изродски, гротескови карикатури на customer service-а. Като човек с добра заплата и забързано ежедневие, често ползвам услугите на родните таксита. Пътувам си аз и той стига до една тясна уличка. Казва ми: "АРЕ ТЕ ТУКА ДА ТЕ СВАЛИМ". Аз се задавих, защото тъкмо бях отпил от водата с колаген, която така обичам, и казах: "Моля?". ЕПА АКО ИСКАШ ДО ШЕСТИО ЕТАЖ ДА ТЕ ОСТАВИМ - беше словесното му изпражнение. Казах му да не ми държи такъв тон и да ме остави пред блока. Естествено, от моите претенции стана зверско задръстване в тесните студентски улички и се отегчих и му казах да ме остави и ми се разкрещя на някакъв много непознат диалект. Казах му, че ако не млъкне ще си поискам бакшиша, който му оставих и затворих вратата.


    АНАЛИЗ: Винаги съм работил с клиенти. Работата определено е трудна и досадна много често. НИКОГА не съм си позволявал така да говоря на клиенти, още повече, че те ми плащат заплатата. Клиента не винаги е прав, но винаги има право, и ако не ти изнася-не работиш с клиенти. Добре бе, обяснете ми, как може мъж на 50 години да яде суджук докато ме вози и да ми обясня колко съм тъп. ?!?!?!?!?
    Всъщност точно такива като теб дърпат обществото надолу, защото вече няма общество - има една тълпа от егоистични идиоти, които единствено се интересуват някой да не им наруши личното пространство. Цялата тая полу-хаотична система точно на тоя принцип оперира, всеки да си гледа собствения гъз, и докато разни мафиоти правят пари, "културните" люде са станали експерти в плюенето и даването на съвети кое и как трябвало да се оправи... националистите били такива, бакшишите били онакива.... Докато тоя тумор на марксизма, бил той комунистически или капиталистически(демек културен марксизъм) е в сила, народът никога няма да се организира и заедно да изплува от тая материална и най-вече духовна кочина. И причината за това не са националистчетата, те са просто млади и объркани хора, търсещи идея, с която да се идентифицират. Причината е един глобален план, които има за цел да унижощи западните общества и да ги превърне в мулти-културна сбирщина от консуматори, където единствената, най-съществената стойност за един човек, се определя от това колко много иска да бъде богат. И същото се случва и в България, и в Европа и в Америка, въпреки разликите в стандарта на живот. И този план ще се осъществи, рано или късно. Промяна няма да дойде докато всеки мисли за себе си или най-много за съсловието от което произхожда. Това се опита да промени Хитлер и виж това докъде доведе - целия свят му обяви война. Уви вече не се раждат такива хора, пропагандата отне най-ценното качество на западния човек - мотивът да се бори за една изконна идея и го замени с повърхности идеали - имидж, пари, власт, секс , под лоното на идеята за псевдо-толерантност и правото на всеки да има собствено мнение, с което се даде публична гласност и равноправност на всякакви малоумни и противоестествени личности и идеи. Освен естествено онези идеи, които имаха претенция да са нещо повече от лично убеждение - те бяха заклеймени като нацистки и опасни, а представителите им бяха хвърлени по затворите и литературата им забранена, докато медиите се възползваха от вече 70-годишното насаждане на страх от лошите нацисти и направиха доста пари от това. И така всяка критика на системата беше сведена до едното "лично мнение", което няма никакъв потенциал да прерастне в нещо повече от група във фейсбук. И докато ти си седиш на гъза и мълчиш пред шефа, безропотно чакайки следващата заплата, да плюеш по нещата, които не ти харесват, е единственото, което можеш да направиш. Затова, by all means, наслаждавай му се докато все още можеш. Само не забравяй да не плюеш по жените и циганите, че тогава ти лепват етикета на мизогинист и расист, and that's bad, mkay?
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 11-30-2015 на 13:27

  18. #18
    Много точно мнение. Обаче добрата (или лошата) новина е, че тази система, която доктора описваше няма да продължава още дълго, макар и краят й да може да бъде фатален. Цялата тази псевдо култура, изградена на егоизма, която се възпитава у новото поколение все повече и повече ни тласка към разруха, а много хора започнаха да го осъзнават.
    Както казах, само с мрънкане (което павят повечето хора) не можеш себе си да извадиш от калта, а какво остава за множеството. Но човеците не мислят толкова надалече. По-точно единици са тези, които имат някаква по-стойностна представа.

    Не съм съгласен обаче, че нацизма е била правилната система, нито пък, че трябва да е връщаме назад.

    Да добавя към темата - има таксита и таксита. Някои са по-скъпи, но работят. А ако не ти харесва такси - купи си кола. Щом имаш пари да те возят чужди.

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^ искаш да кажеш, че нашия местен сатанински индивидиум666 не е егоист?

  20. #20
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Боже,

    Пред шефа си никога не съм "мълчал", т.е. винаги съм давал обратна връзка за работната среда, което е доста нормално нещо и се чувствам удовлетворен от работата си, никога не съм бил в конфлитки.

    Аз също съм ценностно изгубен младеж на 20, който се открива и намира като събира информация и чете, не като плювам на улицата и бия левскари, не оправдавай дегенератите.

    Замириса ми на нафталин от поста ти

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ^ искаш да кажеш, че нашия местен сатанински индивидиум666 не е егоист?
    Егоисти сме всички по природа, така сме създадени, за да оцеляваме. Но думата я бях сложил в друг ред на мисли. А именно, че самата система ни обучава в краен стадии на консуматорство. Отделно уж ''добричките аганцета'' си стоят кротко в кошарата, от време на време квичат и някое бива изядено.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ^ но както си спомняме от близкото минало, нашия местен сатанински индивидиум666, боготвореше егоизма и целуваше нозете му, а сега раздава обществен морал, отново влезнал в роля на мачо-експерта психолога.

    все повече започвам да подозирам, че нашия местен сатанински индивидиум666 има скрит манталитет на бай ганя всичкоексперта.
    Последно редактирано от defender : 11-30-2015 на 14:46

  23. #23
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Абсолютен бай ганьо дето си блъска чекии под родопско одеало и заспива с дъх на чесън и ракия

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho Виж мнението
    Абсолютен бай ганьо дето си блъска чекии под родопско одеало и заспива с дъх на чесън и ракия
    Успя с едно изречение да оплюеш всичко българско, сякаш гърците сте по-добри от нас.

  25. #25
    От гледна точна на културата, Гърция е по-добре. Българите идват като варварси, степен народ. Някои може много да приказват за историята на България, ама от край време бай Ганьо е българин. Това не означава, че българите нямат други качества или, че българските традиции са лоши. А в световен мащаб - българи са постигали най-големите научни открития, разбира се не в България. Днес обаче нямаме обща национално съзнание, точно заради псевдо-либерализма и глобализацията. Турциа например е запазила общата представа за единство, Русия също. Там не може да ги бутнеш, докато тук - няма се оправим.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си