.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363

    Unhappy Не знам как да подходя.. Държи се като малките деца

    Здравейте , от известно време съм супер объркана. Имам връзка от скоро ( 2 месеца ) . Всичко винаги е вървяло супер , въпреки че приятеля ми е с малко труден характер. В последно време се държи доста детински. Всичко вероятно тръгна от там че в сесията се бях прибрала в моя град ( както хората правят) той си беше останал в София ,и дори се връщах да се видим. Чуваме се постоянно докато сме далеч един от друг , но той постоянно започна да се сърди за някакви супер глуповати неща. Точно като малките деца , когато не стане на неговата или не ме разбере за нещо започва да се цупи , и много пъти аз излизам виновната за пълни глупости , за които разбира се , нямам вина. Винаги правя компромисите и се извинявам. Да , разбирам го и аз съм изнервена. Може би това разстояние му действа напрягащо. Но не знам как очаква да се държа , какво трябва да правя? Мислила съм да говоря с него, но имам чувството ако му кажа че се държи като дете и се сърди за глупости ще стане по-зле , а не искам да го губя. Усещам и в него страх и понякога ревност да не ме загуби , защото знам че преди мен са го оставили. Адски кофти ми когато се скараме , дори да минава бързо. Вече не знам как да подходя , да не съм му кученце дори ме изнервя това нещо в него , сигурно повечето от вас ще кажат че е лигльо .. като нищо. Моля дайте ми съвет как да постъпя , да го изкореня това от него някак си ... не знам вече какво да правя. Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Без да разговаряте няма как да стане.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Да но не знам как да подхвана разговора по-леко за да не се скараме. Понякога просто си мисля че разбира нещата по друг начин когато му напиша нещо.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Не мисля, че трябва да се притесняваш толкова. Ти казваш, че те е страх да говориш с него, за да не стане по-зле и не го загубиш. Но може да си сигурна, че ако един човек е способен да се раздели с теб само защото имаш желание да говориш за проблемите във вашата връзка то той със сигурност не държи на теб или най-малкото не е узрял за сериозна връзка. Трябва да можете да говорите за всичко. Не е задължително двамата да имате една гледна точка за дадено нещо, но щом въпросното тревожи единия, другия е длъжен да го изслуша и намерят решение заедно.

    Да уточня нещо много важно, защото забелязах, че си използвала термина "написах". Такива разговори се водят само и единствено на живо. Никакви телефони, компютри и т.н.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на kinkygirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    stara zagora
    Мнения
    363
    Да задължително ще поговорим тези дни като се върна.Много благодаря!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Моля, късмет.
    Ако не можеш да промениш дадена ситуация, промени отношението си към нея.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си