.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 75
  1. #1
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058

    Въздържание от мастурбация!

    Здравейте, наскоро гледах един много интересен филм казва се "40 Days and 40 Nights" та се замислих дали е полезно, а и дали ни е по силите да се въздържаме от мастурбацията и колко най-дълго сме издържали без секс и без мастурбация в това число! Аз лично 2 седмици, но пък имам намерението да пробвам да издържа доста повече!
    А вие???

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Не съм се пробвала колко мога да издържа, но за мен въздържание от каквото и да било няма как да е полезно.
    Как може да е благоприятно да се ограничаваш от нещо, което те кара да се чувстваш добре?
    Самото възлагане на забрана влияе негативно върху настроението и душевното състояние.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Здравейте, наскоро гледах един много интересен филм казва се "40 Days and 40 Nights" та се замислих дали е полезно, а и дали ни е по силите да се въздържаме от мастурбацията и колко най-дълго сме издържали без секс и без мастурбация в това число! Аз лично 2 седмици, но пък имам намерението да пробвам да издържа доста повече!
    А вие???
    Пак ли...

    Няма смисъл от това нещо и е вредно даже.
    Нередовното мастурбиране/секс увеличава риска от рак на простатата в по-късна възраст.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    защо ли самозадоволяването трябва да е като спорт?!

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пак ли...

    Няма смисъл от това нещо и е вредно даже.
    Нередовното мастурбиране/секс увеличава риска от рак на простатата в по-късна възраст.
    Айде, айде това са глупости измислени от противниците на въздържанието, някои пък измислят какви ли не неща при въздържание защо трябва да им вярваме, то тогава монасите всички трябваше да страдат от рак на простатата!

  6. #6
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    защо ли самозадоволяването трябва да е като спорт?!
    +1

  7. #7
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Не съм се пробвала колко мога да издържа, но за мен въздържание от каквото и да било няма как да е полезно.
    Как може да е благоприятно да се ограничаваш от нещо, което те кара да се чувстваш добре?
    Самото възлагане на забрана влияе негативно върху настроението и душевното състояние.
    ЕЕ то и ограничаването от секс не е много готино, ама когато няма с кой да го правиш си принуден да се въздържиш по един или друг начин, а и прекалено многото мастурбиране също не е полезно това е освобождаване на прекалено много енергия и след това ти се доспива, и ако прекаляваш се чувстваш като парцал и то за какво за някакви 20-30 секундно удоволствие после не се чувстваш жизнен, ако се въздържаш изведнъж се чувстваш много енергичен и зареден с енергия, много по-адекватен, освен това времето което ще загубиш да мастурбираш, може да го ползваш за много по-полезни неща например, вече секса си е друго нещо, но ако има с кой, ако няма с кой и от него трябва да се лишиш!

  8. #8
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Айде, айде това са глупости измислени от противниците на въздържанието, някои пък измислят какви ли не неща при въздържание защо трябва да им вярваме, то тогава монасите всички трябваше да страдат от рак на простатата!
    само дето тва вече е доказано на база научни изследвания
    освен да твърдиш, че учените са били противници на въздържанието

  9. #9
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    само дето тва вече е доказано на база научни изследвания
    освен да твърдиш, че учените са били противници на въздържанието
    Те учените могат да докажат всичко за което им се плати, уж са много учени пък крият как се добива квантова енергия нещо открито от преди повече от 100 години от Никола Тесла, също така много чудно как от милиарди звезди и то само в нашата галактика, около всяка една има по още не знам колко си планети, а на никоя друга освен на Земята нямало живот и не могат да открият както се казва, за каквото им се плаща това ще кажат, че е доказано, защото това и това и ти така ще ти го овъртят, че да няма как да го оспориш, че не е вярно, това обаче не значи, че трябва да им вярвам, друг интересен въпрос е защо тогава след като се родиш и примерно почнеш да лъскаш меча примерно на 14, 15, 16 години нали всеки различно през това време защо не хващаш рак на простата?
    Да не забравяме, че се появяват полюциите докато спиш и си свършват работата, за да се тренира все пак простатата!

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    И все пак ми е много интересно да ги видя какви са тези научни изследвания и как са го остановили, и от къде са точно сигурни, че го е получил от въздържание, а не защото например се стресира всеки ден от забързания живот и безпаричието, от това че диша свръх замърсен въздух, или че пие замърсена вода, или, че се храни с ГМО храни, в които има цялата Менделеева таблица вътре! Много ще ми е интересно да ги видя тез научни изследвания черно на бяло!
    Последно редактирано от sladura89 : 02-06-2017 на 13:28

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Така като гледам направо си ЗА за въздържането, така че пробвай, какво си тръгнал тука да защитаваш тезата си, след като даже искаш мнение, което получаваш

  12. #12
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от muhatacece Виж мнението
    Така като гледам направо си ЗА за въздържането, така че пробвай, какво си тръгнал тука да защитаваш тезата си, след като даже искаш мнение, което получаваш
    Аз питам кой колко е издържал най-дълго, ама отговор няма!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Айде, айде това са глупости измислени от противниците на въздържанието, някои пък измислят какви ли не неща при въздържание защо трябва да им вярваме, то тогава монасите всички трябваше да страдат от рак на простатата!
    Какво те кара да мислиш, че хората не мастурбират? Личен опит ли?
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    ...примерно почнеш да лъскаш меча примерно на 14, 15, 16 години...
    Много късно бе !
    Аз почнах по-рано (13) .
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    на 14, 15, 16 години нали всеки различно през това време защо не хващаш рак на простата?
    Защото потенциално злокачествени мутации в тъканите и клетките се появяват в по-късна възраст, когато организмът грохва цялостно. Чел съм, че ако като млад се изхвърляш по-често (без значение как), се изхвърлят и клетки склонни към злокачествени мутации, които ако застояват в организма могат да причинят проблеми в бъдеще.
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Да не забравяме, че се появяват полюциите докато спиш и си свършват работата, за да се тренира все пак простатата!
    Това не е достатъчно, непостоянно е и обикновено идва като си на ръба на изперкването.
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    ...от къде са точно сигурни, че го е получил от въздържание, а не защото например се стресира всеки ден от забързания живот и безпаричието, от това че диша свръх замърсен въздух, или че пие замърсена вода, или, че се храни с ГМО храни, в които има цялата Менделеева таблица вътре!
    Има и други фактори, разбира се. Открита е статистическа връзка между честотата на свършването и случаите на такова заболяване.
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Аз питам кой колко е издържал най-дълго, ама отговор няма!
    За себе си съм писал преди време в други теми:
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11295753
    П.С. Сега като го намерих и си припомних се учудвам на себе си колко подробно съм го описал, но тогава личните ми впечатления от преживяването бяха скорошни и така си беше !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Монасите щом могат, значи може.

  15. #15
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Монасите щом могат, значи може.
    +1

  16. #16
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За себе си съм писал преди време в други теми:
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11295753
    П.С. Сега като го намерих и си припомних се учудвам на себе си колко подробно съм го описал, но тогава личните ми впечатления от преживяването бяха скорошни и така си беше !
    Мхм много странно, че при теб след 14-тия ден се е получило така, при мен беше много силно и направо изригна като фонтан!

  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Монасите щом могат, значи може.
    А ти защо не можеш ?
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Мхм много странно, че при теб след 14-тия ден се е получило така, при мен беше много силно и направо изригна като фонтан!
    Защото беше набързо и просто исках да се свърши .
    В следващите дни нещата се оправиха !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А ти защо не можеш ?
    Защото беше набързо и просто исках да се свърши .
    В следващите дни нещата се оправиха !
    А забелязал ли си, че ако много прекаляваш материала става по-рядък, по-малко като количество и по-воднист, също така и удоволствието е по-малко и трае по-малко време, освен това ти се доспива и се чувстваш като парцал изморен и не ти се прави нищо, нямаш енергия за нищо дето се вика! Освен това тогава повечето момичета не ти изглеждат особено привлекателни, само такива, които са наистина големи красавици ги забелязваш, ако обаче си се сдържал около седмица повечето започват да си те привличат, стига нали да имат хубаво тяло де!

  19. #19
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Е пък, ако не си свършвал от 2-3 месеца сигурно и най-грозната ще ти се види като мис свят!

  20. #20
    Archer!
    Guest
    Чел съм ги тези неща (NoFap и т.н.), че като спреш да лъскаш (по-точно да свършваш) ти се вдига тестостерона, ставаш по-агресивен и се появява някаква магическа Аура която привлича момичетата (логично - повече тестостерон -> повече агресия -> ставаш по-активен -> повече мацки). Не знам дали е така. В периодите когато не мастурбирам го правя защото ми е омръзнало и нямам свежи фантазии. Или просто нямам време.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    А забелязал ли си, че ако много прекаляваш ..., също така и удоволствието е по-малко и трае по-малко време, освен това ти се доспива и се чувстваш като парцал изморен и не ти се прави нищо, нямаш енергия за нищо дето се вика! Освен това тогава повечето момичета не ти изглеждат особено привлекателни, само такива, които са наистина големи красавици ги забелязваш, ако обаче си се сдържал около седмица повечето започват да си те привличат, стига нали да имат хубаво тяло де!
    Не съм забелязвал такива неща.

    Забелязал съм, че ако не съм го правил дълго време (3+ дни), ставам разсеян, раздразнителен, не мога да се концентрирам и усещам неприятно чувство на тежест в ташаците.

    Аз съм бил готов да го правя и с грозна и дебела, но и такива не ме искат.
    Цитирай Първоначално написано от Archer! Виж мнението
    Чел съм ги тези неща (NoFap и т.н.), че като спреш да лъскаш (по-точно да свършваш) ти се вдига тестостерона, ставаш по-агресивен и се появява някаква магическа Аура която привлича момичетата (логично - повече тестостерон -> повече агресия -> ставаш по-активен -> повече мацки).
    Пълни глупости !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #22
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Archer! Виж мнението
    Чел съм ги тези неща (NoFap и т.н.), че като спреш да лъскаш (по-точно да свършваш) ти се вдига тестостерона, ставаш по-агресивен и се появява някаква магическа Аура която привлича момичетата (логично - повече тестостерон -> повече агресия -> ставаш по-активен -> повече мацки). Не знам дали е така. В периодите когато не мастурбирам го правя защото ми е омръзнало и нямам свежи фантазии. Или просто нямам време.
    И аз съм чувал за този сайт, още не съм чел в него темите, ама може би ще се окаже доста вярно!

  23. #23
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз съм бил готов да го правя и с грозна и дебела, но и такива не ме искат.
    Колкото и да съм загорял това би ми било под достойнството да го направя, не с някоя дето ме привлича, а с някоя дето ме отблъсква, освен това такива няма как да ме отрежат, защото първо на първо аз не бих им пуснал, то сигурно няма и да ми стане от тях де така, че нищо няма да се получи, трябва освен много, много да съм препил или и аз не знам какво!

  24. #24
    Беше ми любопитно да видя колко мога да издържа и най-вече каква промяна ще има. Съвсем малка, да не кажа никаква разлика нямаше. По-често си мислех за секс, следователно и се възбуждах по-често, но нищо друго не съм забелязал. След около 25 дни ми омръзна.

  25. #25
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    За кво се мъчиш, мастурбацията не ти пречи на нищо. Освен да ти е кофти няма какво друго да постигнеш.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си