.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Аватара на sock96
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    varna
    Мнения
    34

    Angry Как да го правя?

    Здравейте!
    Историята ми е такава:
    Аз съм момче на 21 години от един морски град.
    Когато бях малък открих, че имам талант да рисувам.
    В началото бяха драскулици, но с времето ставаше все по- сполучливо. Учителите и роднините ми ме лансираха и ме пращаха на конкурси, на които печелех предимно задоволителни места( 2ро, 3то, 4то... ), но рядко първо. Причината беше, че предпочитах да рисувам това което ми допада на мен самият,а ако незнаете такива мероприятия имат фиксирани теми по които се рисува. Когато дойде време да кандидатствам майка ми ме записа на уроци по рисуване, но за съжаление аз не осъзнавах, че от това зависи бъдещето ми. Отказах се от уроците, защото ми бяха скучни. Предпочитах да играя с приятели и да пуша цигари .
    Така де, записах се в училището където учиха повечето ми другари, което бе огромна грешка.С времето "дарбата" ми да рисувам закърня, а след две години в това училище се преместих в една непрофилирана гимназия, която завърших г-д добре.
    Малко се отплеснах от темата , както правя ппц.

    Въпросът ми е как бих могъл да започна да рисувам отново...? От време на време ми прищраква нещо и си купувам скицници, четки, бои и тем подобни, но не мога да рисувам на нивото което очаквам.
    Как бих могъл да рисувам, от къде да започна?
    гледах уроци в интернет, но не са мн полезни :/

    P.S. нямам възможност да ходяна уроци

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    https://www.youtube.com/user/Sycra
    Тоя пич е доста добър. Лека реклама му правя ама си заслужава.
    Иначе просто рисуваш и се интересуваш от тема рисуване по всякакви начини, за да можеш да се усъвършенстваш.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Заставаш с лист и химикал (не молив) в средата на стаята, сядаш и започваш да рисуваш.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  4. #4
    намери си свястна и истинска професия

  5. #5
    Започни да се заглеждаш в заобикалящият те свят, виж красотата му, след това затвори очи, хвани молива и нарисувай това, което виждаш във въображението си.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  6. #6
    В школата на Радко Мурзов ли си бил....
    4ing4ongkitaec

    http://line.romanticcollection.ru/ex/index.gif

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си